Aranızda Film Kültürü İyi Olanlar Var Mı?

Eğer varsa hadi en sevdiğiniz filmi söyleyin filmi yorumlayalım birlikte.

1|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Milyoner çok güzel bir film bak izlemediysen kesin izle

0|0
    0|0
    • İzledim çok güzeldi ama hint yapımı değil ve de hindistan cehennem olarak gösterilmiş filmde sanki biraz art niyet vardı filmde. Belki de bana öyle gelmiştir.

Erkekler Ne Diyor 16

• patch adams

0|0
    0|0
    • Doktor olasım gelmişti. Tam Robin Williamslık ders verici meslek aşkını anlatan film. Herşey yolundayken illa kız ölmek zorunda mıydı? Ama tam normal davranıyo derken Robin Williams'ın mezuniyette yaptığı hareket 😄😄😄 süper filmlerdendi

• özellike jinekoloğa girerken yaptığı o giriş :)

• Yerli mi yabancı mı? Fark etmez deme seç birini :)

0|0
    0|0
    • Söylediklerinin hepsine katılıyorum :) Yerliyi de senin belki yerli konuşmak isteyeceğin bir film vardır ihtimalinden dolayı belirttim. Diziden ibaret üstüne bir de 1.5 saat dizi 1 saat reklam. Hayatından 2.5 saat çalmak nedir ya dizi altıüstü kıytırık bir dizisin sen ya. Ama yine bu halkımızla alakalı bir şey algılarındaki zayıflıkla alakalı. Yoksa 45 dakikalık dizi çekimlerimiz oldu ama tutmadı kısa olunca anlamakta mı zorlanıyoruz anlamadım ki. Türk dizisi uzun zamandır izlemiyorum en son Kaçak dizisi vardı onuda bitirdiler. Leyla ile Mecnun desen ona keza. Ben hep yabancı dizi film izliyorum Türk izleyemiyorum ki en son izleyip keyif aldığım iki film oldu biri Kelebeğin Rüyası o da şiirlerden dolayı. Diğeride geçen Ali Kundilli o da sırf Cem için çektiği vine videolarıyla beğenimi kazanmıştı çok iyi değil ama izlediğim için pişman değilim birkaç kez kahkaha attım.

• Ben de kelebeğin rüyasını beğenmiştim
      Organize işler bir de
      Ama eskiler güzel yani dizi yerine sinemanın gğndemde olduğu zamanlardakiler ne biliyim Hababam sınıfı falan

• Karayip Korsanları - Ölü Adamın Sandığı

0|0
    0|0
    • En sevdiğim seri o Will-Norrington ve Sparrowun anahtar kavga sahnesi efsaneydi bence gerçi her sahnesi efsaneydi

• Aslında o kadar cok Sevdiğim film varki. Bunu seçmemin nedeni ise ;
      Davy Jones'un Pianoda müzik çaldığı sahne.
      Aşk bir müzik kutusunun huzurlu sesiyle başlıyor. yavaş yavaş yayılıyor vücuda. beklentiler ve heyecan birbirine karışıyor, hayaller kuruluyor. nihayetinde kalpler hızla çarpıyor, tüyler diken diken oluyor, kan basıncı artıyor, vücut ısısı yükseliyor. bütün bir beden titremeye başlıyor.

ardından da vurucu kısım geliyor. tutkular, ihtiraslar, şiddet, öfke, acı bir anda ne olduğunu anlayamadan çarpıyor insanı. öyle bir duygu seline kapılıyor ki et, kan ve kemikten oluşan beden, beyin kendini kapatmamak için zorlukla direniyor.

Kısacası ruh halimi yansıtıyor. Aşkın yalqn olduğunu ve ihanetle sonuçlandığını..

• Esaretin Bedeli, umudunu kaybetme, cennetin çocukları

0|0
    0|0
    • Esaretin bedeli içki içip açık havada oturdukları sahne süperdi hani dünyanın hakimi oldukları. Malum sahnesi en beklenmedik anda en şaşırtan sahnelerdendi beni. Umudunu kaybetme de şaheser zaten tuvalette yattıkları ve adamın kan sattığı yerlerde ağlamıştım. Ama mutlu son olduğu için sevinmiştim. Cennetin çocuklarını söylemene şaşırdım ve sevindim iran filmlerini severim. Çocukların masumiyetinin ve iyi niyetinin karşılığı. Sondaki havuza ayaklarını soktukları bir sahne vardı galiba öyle aklımda kalmış film.

• Hatta Titanic, hachiko richard gere, Benim Adım Sam, The Notebook

Diyorum? Senin sevdiğn filmler hangileri?

• Ünlü filmler yorum yapmam gerek yok zaten
      En sevdiklerim
      Titanic
      3 idiots
      The dark knight
      Devdas
      Pirates of the caribbean
      Gladiator
      Dead poets society
      A beautiful mind
      Lock stock and two smoking barrels
      The green mile
      The deer hunter
      Rang de basanti
      Adams æbler
      Intouchables
      Falan işte kendimi durduramam

• Mr. Nobady

0|0
    0|0
    • Ben çok sevmemiştim daha doğrusu daha iyi bilim kurgular var diye düşünmüştüm seçimlerin önemi falan kelebek etkisini hatırlatmıştı bana ama tabiiki çoğu filme göre iyi bir film hakkını yiyemem ben sevmedim diye

• Film anlatmak istediğini basit anlatmıyor kolay bir lokma değil film ama anlattığı konu anlaşılınca ne kadar kaliteli bir film olduğu ortaya çıkıyor zaten 1 kerede anlaşılması çok zor😊 o zaman Yıldızlararası diyelim yakın geçmişten 😊

• Yok yok mr. Nobody daha iyiydi Belki ilerde yıldızlararasını severim ama çok sevdiğim aktörler olmadıkça yakın geçmiş filmleri sevme 😄😄m

• the truman show

0|0
    0|0
  • daniel and ana

0|0
    0|0
  • Fight Club

0|0
    0|0
  • dhoom 3

0|0
    0|0
    • Aayyyy aamiri çok severim baştaki yeminleri ve motosikletle ipin üzerinden gittiği sahne efsaneydi. Aamirin filmin başındaki şarkısız dansı vardıya ayaklarıyla yaptığı harikaydı sonda şapkayı fırlatması falan karizmaydı ve de o adam o filmde 48 yaşındaydı nasıl yaa? Ama sonu acıklı bitti sinir oldum

• Diziler daha etkili ama filmlerlede iyidir aram ☺

0|0
    0|0
  • İnto the Wild

0|0
    0|0
    • Mutluluk sadece paylaşıldığında gerçektir. Öldüğü sahne çok duygusaldı.

• esaretin bedeli

0|0
    0|0
    • En sonunda Morgan Freeman de çıktı yanına gitti ya tam mutlu son oldu süper oldu

• leon

0|0
    0|0
    • Leonun mathilda uğruna öldüğü sahne en sevdipim yeri ve de shape of my heart şarkısı çalmıştı arkada süperdi.

• intikam iyi bişey değil mathilda, inan bana unutmak daha iyi

• hangi konuda istiyorsun söyle söyleyim

0|0
    0|0
    • Öneri istemiyorum en sevdiğini söyle yorumlayalım istiyorum birliktw

• bodyguard-the godfather

• Bodyguard en güzel ve etkileyici aşk filmlerinden ama bu kadar ünlü olmasının sebebi o muhteşem şarkısı bence. The Godfather kült film müziği oyunculuklar falan ama al pacinonun scarfacenin daha iyi olduğunu düşünüyorum Godfatherın o kadar ünlü olmasını da çözemiyorum ama o at kafası sahnesi güzeldi 😄

• Sinefilim

0|0
    0|0
  • p*rno film sektorunde ustume tanimam

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• en sevdiğim diyemiyorum ya o kadar çok ki :) karar vermem içlerinde en sevdiğime. ama etkisinden çıkamadığım filmler başlangıç, dövüş klübü, american history x

0|0
    0|0
    • Inception müthiş bir bilim kurgu leonardo dicaprio ve nolan iş birliği süperdi. O son katman katman olan kısım çok heyecanlıydı. Topaç kısmına gelince son anda hafif sarsıldı. Bu da demek oluyorki rüya değildi. Fight Club müthiş replikleri olan harika film konu olarak da ters köşe filmlerin babası. Brad Pittin ortada yaptığı açılış konuşması efsane. American history xi diğerleri kadar çok sevmiyorum ama anlatmak istediği düşünceler ve edward nortonun performansı süperdi

• izlerim tabi çok teşekkür ederim :)

• nedense aklıma ilk interstellar geldi.

0|0
    0|0
  • İzlemedigim çok az film vardır ve en sevdiğim pulp fiction daha iyi filmler var elbette ama bu filmi niyeyse çok severim

0|0
    0|0
    • Ben de severim pulp fictionu sadece hollywood mu izlersin yoksa avrupa hint iran falan da izler misin?

• Tabi tabi ne bulursam izlerin daha çok Hollywood, Bollywood, İngiliz ve Kore sinemasi en çok buralardan film çiktiği için ama tüm ülkelerin en az bir tane filminin izlemisimdir

• Hmmm güzelmişşş ben de bütü ülkelerden film izlemeye çalışırım

• 0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli
    Schindlerin listesi
    Cinderella man
    Unutulmaz titanlar
    Herşeyin teorisi
    ay ayıramıyorum yazdıkça yazasım geliyor çok harika filmler ya

0|0
    0|0
    • Esaretin bedeline yorum yaptım aşağıda
      Schindler's list bana göre savaşın getirilerini çok ağır şekillerde anlatan kült film Cinderella man de müthiş bir başarı "İsayı saymış mıydım?" 😄😄😄 şu titan filmlerini çok sevmiyorum diğeri de Stephen Hawking'i mi anlatıyodu henüz izlemedim ama geçen yıl oscarda bayağı estirdi

• Ben Efsaneyim filmi çok güzeldi yaş 😄😄

0|0
    0|0
  • En sevdigim film zerkalo ve clockwork orange stanley ve lars filnleri in numara melankoli deccal falan

0|0
    0|0
    • Genelde çok sevmezler clockwork orange tarzı filmleri kızlar sevindim sevmene

• Çölde çay

0|0
    0|0
  • En sevdigim yok ama begendiklerim var

0|0
    0|0
    • En beğendiklerin o zaman?

• Malefiz normal bir disney filmi niye bu kadar etkiledi seniki? Ama angelina jolie farkı diyelim o zaman 😄 Aslında Lucy filmini sevmemiştim yakın tarzda Limitless var daha iyi ve de bence onu izleyebilirsin seversin bence

• Lucy nin konusu iyidi oyle seyler hep ilgimi cekmistir arastrrim da malefize gelince dugusal yonden dedim zaten bir kadinin nasl sevdigini ve kimseye guvenemeyip sevemicek hale getirildigini anlstiydu bu yuzden :)

Yükleniyor...