Mehmet Ali Birand hakkında

Seveni de çok; sevmeyeni, suçlu bulanı da. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Onun hakkında ne kadar biliyordunuz?

Seviyor muydunuz? Nedenini açıklar mısınız?

link

link

Bu iki link hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mehmet ALİ BİRAND kimdir?

- TRT döneminde pkkya destek için yaptığı dolandırıcılıktan hüküm giymemek için belçika vatantaşı olan,

- 1988'de manşetlerini işte apo işte pkk nın kudreti şeklinde atan,

- Yıllarca siyonizme hizmet eden,

- apo için affedilmeli meclise girmeli diye savunmasını dile getiren,

- Türkiye Türklere bırakılmayacak zengin bir ülkedir diye nara atan,

- İsrailin basın sözcüsü biridir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• siyasi görüşlerini hiç tasvıp etmezdım..ve ınsanlar oylesıne objektıflıkten uzak ki...haberlerınde hep guzel seylerden bahsedıp durmuslar..trt yı dolandırmaktan ceza almıs ve cezası onanmıstır...ama kımse bahsetmez bundan

ınsan sonucta...hayatını kaybetmıstır ve allah rahmet eylesın demek kalır gerıye.

1|0
    0|0
  • öcalanı türkiyeye tanıtan kişi

öcalanı parti başında görmeyi arzulayan kişi

trtyi soyup soğana çeviren, sonra s*ke s*ke geri ödemek zorunda kalan kişi

ya asker yitirilecek ya öcalan çıkacak şeklinde halkın nabzını yoklamaya çalışan maşa

kendisini hiç takmam t*şağıma

1|0
    0|1
    • Bunu gösteren haber linki verebilir misin? Ben bilmiyordum düne kadar... Şimdi de duyduklarımdan fazlasını pek bilmiyorum.

• Yanlış anlaşılmalara sebep olmasın diye odatv ve sözcü kaynaklarından uzak duruyorum

link trt olayı

link parti olayı

• Şimdi bişey diyeceğim, sonra sevmeyen biri gelip saçma sapan patavatsızca bi yorum yapacak sonra sinirlenecegim olan yine benm güzel duygularıma olacak:) bu adamı sevmeyen kişi veya kişiler Türkiye'nin aydınlaşması ve ileri gitmesi önünde bir engeldir sadece bunu söyluyorum.

0|0
    0|0
  • Ölen bir insanın arkasından kötü konuşulmaz. Sonuçta o bir gazeteci bir muhabir öcalanda görüşür gider pkk kamplarında teröristlerle konuşur haberini yapar bunlar doğal şeyler. Takdir edilecek ve cesaret isteyen belgeseller ve röportajlar yapmış birisidir. Son zamanlarda taraflı bir tutum sergiledi bana göre genel olarak demokrat bir insandı

0|0
    0|0
    • Taraflı? Hangi taraf? Neler söyledi/yazdı çizdi? Link verebilir misin?

• o biz gazeteciyse medyadan suçsuz isimlerin içeride yatmasına karşı çıkacaktı. bunu yapmıyan kimse gerçek gazeteci değildir. Türkiye'de kimse bir rıza zelyut, bir ahmet şık değildir.

• Taraflı dediğimde senin verdiğin örnekle destekleniyor. İçerdeki gazetecilerin çoğuda susturulma amaçlı yatıyor. Bu akp den öncede böyleydi şimdide böyle

• Allah rahmet eylesin sevilmesede bir değerdisonuçta kötü konuşmamak gerek seveni de çook sevmeyeni de

0|0
    0|0
  • vatan haini.insanların araştırmadan ona inanmaları sevmeleri nekadar acı

1|0
    0|0
  • Adamın arkasından konuşmayın arkadaş. İyi yada kötü. Günahı varsa da ortak olmayın.

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun..Boyle gazetecıler lazım bu ulkeye

0|0
    0|0
  • mekanı cennet olssun ben cok üzüldüm şok oldum

0|0
    0|0
  • alttanda üsttende baksan nereden bakarsan bak insan işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• görüşlerinin bazıları çok da iyi değildi , ama son zamanlarda sanki biraz normale dönüyordu ...

0|0
    0|0
  • Kendisi hakkinda pek bilgim yok..ama dun isten geldim tv de sag ustte onun kucuk resmi vardi..sastim birden neden resmini koydular yoksa oldumu diye dusunurken..evet oldugunu soyluolardi..uzuldum dogrusu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...