Hitler'i anlamaya çalışıyorum. Yani ülkesi için yaptıklarına falan saygı duyuyorum. Sizce bende sorun var mı?

hitler i anlamaya çalışıyorum. yani ülkesi için yaptıklarına falan saygı duyuyorum . sizce bende sorun var mı

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• sende sorun var dostum..görüşüne saygı duyarım ama sen bende sorun varmı diye sordugun için söyledim:9yanlış anlama..hitler gibi bir psikopat hakkında söylneck çok şey var ..bu hamur çok su götürür..bütün dünyaya hakimiyetini kabul ettirmek için avrupayı duman etti..avrupa yahudilerini nerdeyse kazıdı katletti vs.vs.sabahlara kadar 2.dünya savaşı hakkında tartışıırm,öncelikle ülkesi hakkında ne düşündügüne değil..dünya hakkında ne düşünüyordu +fikriyatına bak bence ona göre bir tek alman ırkı gelişmiş diger bütün ırklar maymun evrimini tammlamamış ucube:)sence bu yeterlimi tür halkı için ne düşündügünede bir bak istersen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de birkaç ay öncesine kadar yaptıklarına değil ama zekasına saygı duyulacak biri olduğunu düşünüyordum. Nedense fikrim değişti, bilemiyorum. Çok zeki bir adam olduğunu hala inkar etmiyorum, fakat yaptığı şeyler tasvip edilecek şeyler değil.

link

0|0
    0|0
    • zeki =hitler sizin aklınaza şaşıyorum,zeki için verilecek başka örnek bulamadın sanırım:(

bence deli

• En zeki demedim ki. Zeki dedim. Aptal bir adam değil kesinlikle. Yaptıklarını tasvip etmediğimi de söyledim. Yaptığı şeyler insanlığa sığmıyor.

• Hitler benim tarihte en sevdiğim cani toplum yalnız (Şaka) :) Özellikle Dr.Ölüm adını alan insanı buradan tebrik ediyorum. Kahverengi gözlü insanlar üzerinde yaptığı deneyler kanımı dondurdu. =)

Hitlerin çoğu eziyeti kendi devletini korumak için bile değildi ! Örnek: Dr.Ölüm zaten

0|0
    0|0
  • Gayet normal bendede oldu onu arastirmaya kalkinca

0|0
    0|0
  • Yok, yoook. Bence problem yok. İnsanlık olarak yorumlamadığın sürece en azından :)

0|0
    0|0
  • Irkçı. Sevimsiz.

0|0
    0|0
  • evet hemde cok büyük bi sorun.adamin kendi ülkesi bile degil. anlamaya calis ama asla saygi duyma!

0|0
    0|0
  • nesine saygi duyuyorsun arkadasim? vayy be ne günlere kaldik.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• kendi ırkı ve milleti için yaptığı tabikide doğru kendi ırkının üstün ırk olduğunu savunmanın neesi yanlışki ? safkan alman ırkı üremesini ve yetişmesini sağlıyor sende bir sorun yok

0|0
    0|0
  • Gayet saygı duyabilirsin bende duyuyorum.Alman ekonomisini yahudiler ele geçirmişti.Adam yıkılmış ve param parça olmuş Almanyadan koca bir devlet kurdu.

Ama fazla abarttı, hırsa kapıldı ve kibirlendi kibir iyi birşey değildir kendi sonunu hazırladı..

0|0
    0|0
  • herkes için ülkesi değerlidir ama bunu psikopatlık seviyesine taşımamak gerekir dimi. ayrıca onun bir dahi olduğu malum ama her dahi gibi biraz deliydi.

0|0
    0|0
  • bazı psikopatlıkları açıklanamaz düzeyde elbetteki ama birçok da başarılı yönü var. birde işin şöyle bir trajik yönü varki eğerki kazanmayı başarsaydı büyük bir önder olarak kitaplarda yer alcaktı. yenilgiden ötürü adama cani olarak bakılıyor.

0|0
    1|0
    • yenilgi mi gercekten problem? milyonlarca insani sistematik bi sekilde katletmesine ne demeli!

• dediğim gibi. ben hitler haklı demiyorum. sadece kazansaydı bunlar pek dile gelmeyecekti. lakin ruslar tüm berlindeki hatunlara tecavüz etmiştir ama bunlar hiç gündeme gelmez. başarı birşeyleri gizler her zaman. hitlerde başarsaydı dünyayı fetheden adam olarak tarihe geçicekti.

• Vatanını kurtarmak adına herşey yapılabilir ama masum bir insanın tırnağına bile bir zarar verirsen o mücadele haksız olur saygıyı haketmez

0|0
    0|0
  • Hayır yok hitlerin yaptıkları ne kadar kansızca olsada ulkesı ıcın yaptıkları son derece zekiceydi

0|0
    1|0
  • Sende sorun var mı ? Sorunlu olduğunu bunca sene anlayamadın mı ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...