Avrupada yaşayabilmek için bilgisi olan acil yardım lutfen?

Üvey babam çok uzun yıllar Danimarka da yaşamış oradan emekli annemle resmi nikahı yok ama 3yasinda kardeşim ondan 4 yıldır bizle yaşıyor hep vaatlerde bulundu goturucem şöyle böyle salliyo sanırım sürekli 10yillik pasaport çıkarttı sadece bizi oraya görülebilmesi için ne gerekli götürebilir mi isterse yoksa istesemde götürmez mi beklemekten çok bunaldim bu konularda bilgisi olanlar yardım etsin lütfen?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Danimarka için zengin olması yeterli. Çünkü aile olarak gelmek istiyorsan annenden ayrı ise annen gelemeyebilir ancak çocukları olarak sizi alabilir sadece konut testi yaptırması gerekiyor konut testinde durumu iyi çıkarsa izin veriliyor kardeşin 15inden küçükse her hangi bir test gerekmiyor eğer sen 18den büyüksen sınava giriyorsun.

1|0
    0|0
    • Ne sınavına gidiyorum birde biz üvey çocuklarıyız annemizlede nikahı yok sadece küçük kardeşim ondan

• şu an anneme en son danimarkaya gittiğimde davet yollayacagim dedi o halde buradan da yapabilir bunu gitmesine gerek yok

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• yaş sınırı var çocuklar için bildiğim kadarıyla Almanya'da 16 Danimarka'da da aynı şekildedir bence. anneni ve kardeşini götürebilir aile birleşimi yasasıyla ama senin için üzgünüm.

2|0
    0|0
    • Peki ama remi nikah hiç bisey yok sadece çocuk var ortak onların orada yaşamasını sağlayabilir yani

• turistik vizeyle herkes gidebilir baban orda olmasada gidebilirsiniz birine bağlı değil. İstanbul Mecidiyeköy e gidin konsolosluk orda müracaat için telefonlada randevu alabilirsiniz.

• Orada kalmak barınmak pahalıdır ama heralde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...