Stonehenge Dikilitaşları hakkında bir soru

Stonehenge Dikilitaşları'ndaki lentoların yerleştirilmesi nasıl oldu?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Stonehengenin bir benzeri ülkemizde var, Şanlıurfa Göbeklitepe Tapınağı.

Hatta bir tane yok Göbeklitepede birden çok benzer tapınak var.

En önemliside dünyanın en eski tapınağı olma özelliği taşıyor 12.000 yaşında parçalar yekpare kayaçlardan kesilmiş ve işlenmiş ve astronomiye göre dizilmiş.

Uzaylı konusu efsane gayet insan yapımı.O zamanın teknolojisi ile yapılamaz demeyin çünkü o zamanın teknolojisini bilmiyoruz.Bu gün bir tufan olsa ve uygarlık sona erse afrikadaki kabilelerin kalıntılarına göre flan bize bağra adamı diyecekler sonra bizim yapıtlarımıza ulaşacaklar uzaylı yapıtı diyecekler :)

İnanıyorumki geçmişte bizden daha ileride bir uygarlık vardı.

0|0
    0|0
    • ben inanmıyorum gelişmiş olduklarına. baksana hep tapınak yapmışlar.

• çok bilgiliydiler. teknolojileri de çok gelişmişti. bir adama devasa bir mezar yaparak bize bunu ispatlamış oldular.

• Evet ancak mısırlıların o bilgisi geçmişerinden geliyordu gerçekten büyük bir medeniyet kurdular ancak eminim ki daha büyük bir medeniyetin parçasıydılar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sence onu bilebilecek birinin burda ne işi var?

makalesini yazar profesörlüğünü ilan eder.

0|0
    0|0
  • insanlar tarafından kolay bir şekilde. biryerde okumuştum uzaylılar falan değil yani. bu sefer onlar yapmadı.

0|0
    0|0
    • stonehenge bir dönem uzaylılar tarafından üs olarak kullanılmış olabileceği konusunda düşünceler varmış. ben de bir yerde okumuştum.

Yükleniyor...