Kapat

Istanbul'da havalar çok soğuk bu gidişle sizce bizi kar mı bekliyor?

havalar çok soğuk donuyoruz istanbul da kaban mont ne varsa geçirip çıkıyoruz dışarı:) bu gidişle yakında kar yağacak bu kış çok sert geçeçekmiş haberler öyle diyor vay halimize:(

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'un bembeyaz halini çok özledim. Çok özledim o akşam vakit yoğunlaşan karın yolları kapatmasını. Çok özledim o evimin önünden geçen arabaların yavaşlayarak gitmesini, dörtlüler yakmasını, çok özledim kar yağarken yürümeyi, cam kenarında bir cafede kahve içmeyi, arkadaşlarla sohbet etmeyi ve aynı zamanda kar yağışını seyretmeyi. Çok özledim İstanbul'un beyaz yüzünü çok özledim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Kar yağar sanırım bu yıl.Çünkü geçen 2-3 senede kar mar görmedik,unuttuk valla.Kar mı? hangi işten,% kaç der olduk :P ... (Bu kötü espirinin üstüne biri sifonu çeksin..)

0|0
    0|0
  • hala yazlık modla dolaşanlar var. hatta triko t-shirtle dolaşıyorum. hatta o şekilde birazcık yağmur yesem fena da olmaz dedim. ve yaptım, çok da mutluyum.

soğuda sıcağı da abartyalım lütfen.

0|0
    0|0
  • evet kar bekleniyor ama sanırım istanbula değil...

yılın ilk karı kayak yapılan yerlerde görülecekmiş...

sonuçta havalar ciddi şekilde soğuyacak ve sağnak yağmur görülecek...

0|0
    0|0
  • Bu gün yarın Uludağ'a ilk kar düşecek, arkasından burayada gelir. Ama 15 gün sonra kasım ayında mutlaka bir pastırma sıcağı yapar.

0|0
    0|0
  • yansır bunlar faturalara, yansır..

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte..

Deri montlarımı çıkarayım bari. Cool cool gezeriz; oh mis.. :)

0|0
    0|0
  • Her kış aynı şeyi söylüyorlar olmaz birşey işte biraz cebimiz ısınacak doğal gaz faturası felan :))

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm biz yanıyoruz burada.

Kış geldi elbette böyle giyineceksin.Ve ben severim kış aylarını

0|0
    0|0
  • kışı da seviyorum..

sıcacık evimizde dışarıda kar yaparken çayımı demleyip film izleyeceğim :)

0|0
    0|0
  • kalın giyin üşütme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...