En sevdiğiniz Harry Potter filmi nedir?

Ben oyumu "Ateş kadehi" ne kullanıyorum. Sizin hangisi? Eğer ben beğenmedim hiçbirini diyorsanız lütfen bana beğendiğiniz filmi önerin :)

• Harry Potter ve Felsefe Taşı
    A seç
  • Harry Potter ve Sırlar Odası
    B seç
  • Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
    C seç
  • Harry Potter ve Ateş Kadehi
    D seç
  • Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
    E seç
  • Harry Potter ve Melez Prens
    F seç
  • Harry Potter ve Ölüm Yadigârları
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1427

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Aslında Ölüm Yadigarları demek isterdim, peşi sıra birçok olay gerçekleşiyor. Severus'un aslında iyi biri olmasının ortaya çıkması ve ölüm sahnesi beni ağlatmıştı. "Gözlerin annenkilere benziyor." gibi bir şey demişti Harry'e ölmeden önce.

Tüm bunlara rağmen Azkaban Tutsağı'nın kendine özgü bir gizemi var ve ben gizem dolu şeylerden çok hoşlanırım. Harry bu filmde ölmek üzereyken birisi tarafından kurtarılıyordu, ölmüş olan annesi sanmıştı çünkü kendini kurtaran büyünün hayvan sembolü annesininkiyle aynıydı. Oysa Severus da aynı hayvanı kullanıyordu ve o kurtarmıştı Harry'i.

https://youtu.be/LHolRZeQNG4https://youtu.be/iqyf-kJWwIg

1|0
    0|0
  • Melez prens...

1|0
    0|0
  • Suanda o kadar dusundim karar veremedim ama hepsi de iyi ya

1|0
    0|0
  • Harry Potter ve Ölüm Yadigârları Snape'in aslında nasıl biri olduğunu ve o aşkı görmek beni çok duygulandırmıştı.

1|0
    0|0
  • hepsi güzeldi tabi efsaneydi bence profesör ün ölümü çok üzücüydü melez prens aklımdan çıkmadı hiç ölüm yadigarlarının ilki güzeldi ama ikincisi pek istedim gibi gitmedi

0|0
    0|0
  • Harry potter maalesef filmleri çok iyi değildi kitapları daha başarılı bir seri her zamanki gibi zümrüdüanka yoldaşlığı derim Bellatrix Lestrange gibi bir karakter her seriye lazım :D

1|0
    0|0
    • Tabiki de kitapları olmasa filmleri olmazdı. Off adını anma pislik cadının :/

• :D Adamım severus snapedi orada gerisi hikaye :)

• Bende seviyom snape i :) iyi çocuk :D

• Ölüm Yadigarları 2 ne müthiş filmdi be.

1|0
    0|0
  • zümrüdüanka ile melez prens arasında kaldım

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

1|0
    0|0
    • evet onun da sonu baya fenaydı :/

• arry Potter serisinin yazarı J. K. Rowling'den Harry Potter evreninde geçecek yeni bir film senaryosu için çalışmalara başladığının müjdesi geldi. Ünlü yazar, yeni filmde Harry Potter'ın yaşadığı zamanın 70 yıl öncesini anlatacak.
      Filmde ana karakter, bu kitabın yazarı olarak lanse edilen Newt Scamander olacak ve öykü New York'ta geçecek. Bu filmin Harry Potter serisinin bir öncülü veya ardılı olmadığı yapılan açıklamada vurgulandı.
      Kitabın yazarı olarak yaratılan Newt Scamander adlı kahraman, Hogwarts Okulu'nda okumuştur ve Hufflepuff'lıdır. Okulun ardından Sihir Bakanlığı'nda çalışmış ve daha çok doğaüstü yaratıklar üzerine uzmanlaşmış bir kişi olarak tasvir edilmiştir.
      Filmle ilgili çalışmalara başlanmasına rağmen filmin ne zaman çekilmeye başlanacağı ve kadroda kimlerin yer alacağı henüz belirlenmedi.
      deniliyo :/

• Harry Potter'dır sonuçta inşallah güzel olur

• harry potter halay nasıl çekilir

1|0
    0|0
  • hepsini severim tam hatırlayamıyorum ama içeriklerini

1|0
    0|0
  • emma watson diyorum

1|0
    0|0
  • 1. si ile 2. si güzeller

1|0
    0|0
  • Ateş kadehii !!!

1|0
    0|0
  • d şıkkı dedim

1|0
    0|0
  • Harry Potter ve Felsefe Taşı

1|0
    0|0
  • attım gitti :D

1|0
    0|0
  • Pampa Sırlar Odasını çok seviyorum ben küçükken sinemada izlemiştim birde onu ben bayılıyore.

1|0
    0|0
  • Melez prens

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...