Tunceliden kareler nasıl sizce?

Bence doğası bozulmamis tek şehir benim memleketim :D nasıl görünüyor? Bu topraklarda terör olmasa insanların onyargıları olmasa gezip huzur bulabileceginiz bir sehir. Toplumu açısından benim için yaşadığım izmirden farkı yok ;)
Tunceliden kareler nasıl sizce?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• hemen munzur festivali için yer ayırtıyorum :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzelmiş huzur verici :)

1|0
    0|0
    • Öyledir :))

• Gidip görme fırsatın olur inş bigün :)

• Çok zor :D pek şehir dışı gezmelerim yok benim normal gezme hayatım bile bitti :D ama belki bir gün olur nasip İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ovacik cok guzel yer gidip gordumde bugun ordan sehit haberi geldi ah be kardesim benmde annem orali elazigli... elazig halki nekdr huzurlu çünkü iyi biliyorsun terör e destek yok tuncelide bir destek vermese ah

1|0
    0|0
    • Bizdede destek yok. Sapla samanı ayırmak gerek

• Daha güzel yerler gördüm ama gecemi bu güzel karelerle güzelleştirdiğin için teşekkürler.

1|0
    0|0
  • 1 Senem orda geçti.. Askerdim tabii.. Gezmek için gitsem belki severdim tabii ama anladın işte.. :)

1|0
    0|0
    • Anladım.. Pkk illeti oldukca insanların onyargıları bitmicek bu şehire karşı..

• Ben Geyiksuyu köyünün ordaki taburda yaptım.. Bırak karakolu ben tabura bile saldırma cesareti buldular..

• Güzel görünüyor

1|0
    0|0
  • Her şehrin bir tadı bir hikayesi var

0|0
    0|0
  • beğenmedim

0|0
    0|0
  • munzur sanırım burası

0|0
    0|0
  • izmirde ne işin var giç düşündün mü o kadar mesafe var

0|0
    0|0
  • Sen Tunceli'lisin bilirsin o zaman, bu geceleri yola döşenen mayınlara neden hiç köylülerin aracı çarpmıyor? ya da hiçmi bir köylü bu pkk lıları o mayınları yerleştirirken görmüyor?

0|0
    0|0
    • Pkk köylüleri tehdit ediyor.

• Tuncelide bir çok etnik kimlik var. Kürt, zaza, Türk. Bende Türklerden biriyim. Oyumuda hdpye vermedim. Kimseyi eleştirmek bana düşmez.

• Valla askerimi şehit eden ve edenlere hizmet edenleri yargılamak bizim görevimiz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...