Kurtlar vadisinde ne olur?

evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. polatın ve aksaclının akıbeti ne olur

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• bence senceri heyet öldürür ihanet ettiklerini öğrendiklerinde...

polat gercekleri ortaya cıkarır ve bence polata tekrar estetik yapılması gerekio die ,polatın yerine böylece diziye baskasını sokacaklar polatın yerine bence...heryeri yanık gbydi bu yüsden estetik yaptırılması gerek dicekler bence:DDDDD

aksaçlı polat gercekleri ortaya cıkarana kadar öldürülmezse görevine döner...

abdülhey umarım bi aptallık yapıp sencerin masası olmaz...

güllü çok iiydi gectgmz bölümlerde meteyi ele gecrirken evde o vardıya o sahne cok gseldi:DDDD

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Polet Sencere operasyon yapıp alır,Adil beği tekrar göreve getirir.Sencer heyet tarafından yargılanıp infaz edilür.Polet herzaman ki gibi en büyük kahraman olarak kılır :)

1|3
    0|0
  • Kelebek vadisi olur.

0|0
    0|0
  • Necati Şaşmaz, Maldiv adalarından dönse çok şeyler olur.

0|0
    0|0
  • Hitc sevmiyorum :(((

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum çakır falan olduğu dönemlerde şaka gırgırda vardı yine pek izlemezdim ama iyi di şimdi polat şaka gırgırda yapsa hoş değil cıvıttılar iyice

0|0
    0|0
  • Bence polat diziden ayrıldı (evlendiği için) yüzünü göstermediğine göre o polat değil başkası sadece seslendirme sesi polat.Böyle bi süre gider sonra dizi mizi kalmaz zaten sevmiyordum oh iyi oldu.

0|0
    0|0
    • dizideki ses polatın orjinal sesi değil zaten onun seside seslendirme :D

• Ben polattan bahsediyorum necati şaşmazdan değil ,sadece seslendirme sesi polatın sesi çünkü dizi icabı o hala polat ama gerçekte durum farklı

• polat sadece sesini kalınlatıyor bence o kadar

• hiç sevmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hükümet yanlısı yayına geçtikten sonra 1 senedir izlemiyorum.keşke çizgisinden çıkmasaydı.gerçi o zaman çoktan yayından kalkmıştı.

0|0
    0|0
  • Bence polatın yüzünü çakırın yüzü yapacaklar ortaya çıkınca oha çakır dirilmiş diye millet kafayı oynatacak ortam çakıra kalacak filmde biter bence

0|0
    0|0
  • hani polat ölmüştü yahu yinemi ölmemiş buda mı gol değil bee

0|0
    0|0
  • Biraz önce izledim. Diziden de soğutmaya başladılar beni. Ne olacağı belirsiz yine ama bence orada çocuğuna yüzünü gösterecek ve tekrar gidecek. İhtiyarlar heyetine yeni seçilen başkan ölecek gibime geliyor daha sonra eski başkanda ölecek bence. Yalnız diziye bir kaç yeni yüz lazım eski popülerliiği gidiyor bence.

0|0
    0|0
  • link Bence iş buraya doğru gidiyor..

0|1
    0|0
  • Polat herkezi öldürür alıştık artık.Filmin özeti de bu galiba.

0|0
    0|0
  • Necati Şaşmaz 12.12.2012 de 1992 doğumlu bi kızla evlenip maldivlere balayına gitti, o yüzden göstermiyorlar yüzünü. Haftaya çıkar...

0|0
    0|0
  • iyi olur...

0|0
    0|0
  • Gol olur. Hiç sevmedim hiç sevmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • bitti sonunda vırdılar nördaleeeey

0|0
    0|0
  • Polatın ölmiyeceği kesin gerisini zaman gösterir

0|0
    0|0
  • iyileşicek sonra sencer beyi tahtan indirme oyunları falan baya süreceek yani :)

0|0
    0|0
  • kurtlar falan olur

0|0
    0|0
  • Polat kurtarır merak etme..

10 yıldır kurtarmadığı kimse yok...

0|0
    0|0
  • 2 oğlan 1 kız

0|0
    0|0