Hangi filmlerin sonunu beğenmediniz?

"Sonu şöyle olsaydı daha iyi olurdu" dediğiniz filmler hangileri?

1|0
21|20

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiki de titanik ama öyle olmalıydı :( :(

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke John Snow Ölmeseydi ( Game of Thrones )

Harry Potter Ölüm Yadigarlarına ait olan nesneleri kaybetmeseydi özelliklede Mürver Asa'yı kırıp atmamış olsaydı ( Harry Potter ve Ölüm Yadigarları )

Yüzbaşı John H. Miller hayatta kalsa daha iyi olurdu :( Filmin sonunda ölüyor ( Er Ryan'ı Kurtarmak )

Yüzük Mordor'a gitmek yerine Galadrielin eline geçseydi ve onu kullansaydı :) ( Yüzüklerin Efendisi )

0|2
    0|0
    • Ölüm Yadigarı evet...

• Gerçekten Harry Potter'ın sonu fazlasıyla karanlıktı.
      Ayrıca Dobby'yi öldüren zihniyeti kınıyorum !

• Miller ölmeliydi. Oradan kimsenin sağ çıkmayıp sadece Ryan'ın dönmesinin bir anlamı var. Verilen mesaj için yüzbaşının da ölmesi gerekiyordu. Fakat rahatsız edici olan kahraman Amerikan ordusunun yetişmesiydi. Buram buram millyetçilik.

Ben de kendi görüşüm de Cast Away'i yazacağım. Yine bir Tom Hanks yapımı.

Kızlar Ne Diyor 20

• Dabbenin tüm filmleri.

1|1
    0|0
  • ghajini

2|3
    0|0
  • Inception. Çok sinir bozucu -_-

0|1
    0|0
  • Ben lucy nin sonunu begenmedim çok mantiksiz ve saçma olmuştu ama film genel olarak iyiydi bence sonunda zekasi hic %100 e ulasmamaliydi sacmalamislar orda biraz basite kacmislar

0|1
    0|0
  • mavi en sıcak renktir çok saçma bitti bir b. k anlamadım sonundan.

1|1
    0|0
    • O bir biyografi filmi adelin hayatini anlatiyodu kurgu değildi yani sonunu değiştirmezler di sonunda da adelle emma ayriliyordu emma başka bir kizla evleniyodu anlamadigin yer neresiydi

• Benim bildiğim kadarıyla emma adele gerçek hayattada sevgililer şu an

• Hadi ya bilmiyordum :) yakisiyorlar <3

• Grinin elli tonu çok saçma bitti tamam ikinci serisi var biliyorum da sanki araya reklam girmiş gibi kesildi

1|1
    0|0
  • Hepsi iyiydi

0|1
    0|0
  • Zaman karşı filminin sonu fiyaskoydu.

0|1
    0|0
  • seni seviyorum adamım
    gerçi filmin hiçbiyerini beğenmedim

0|1
    0|0
  • Hepsini beğendim

0|1
    0|0
  • şansıma bir çok film izledim çoğunu beğendin. Sonunu değilde tamamını beğenmediğim filmler var

0|1
    0|0
  • Cyberbully diye bir film izledim. Sonunda internet üzerinden zorbalık yapan kişinin kim olduğu belli değildi. Güzel bir sövmüştüm yönetmene sonu yüzünden.

0|1
    0|0
  • Titanic hala aklımda :S

0|1
    0|0
  • bu yüzden alternatif sonlu filmleri seviyorum :)

0|1
    0|0
  • om shanti om

0|1
    0|0
  • Aklıma ilk gelen Selvi Boylum Al Yazmalım olur

0|1
    0|0
  • Aynı yıldızın altında ve asapui 2

0|1
    0|0
  • Harry Potter serisinin 😂

0|1
    0|0
  • amelie de buluşmaları çok saçmaydı yani tüm gizem kalktı

0|1
    0|0
  • Sil baştan filmi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• War Of The Worlds
    Sen kalk uzayın bir köşesinden gel. Sonra grip olup öl. WTF? Anneleri bu uzaylılara şurup içirsemiş ya. Minoset'i de keşfedememiş uzaylılar.

Contact.
    Carl Sagan'ın harika eseri. SOnuna gelince, eee noldu şimdi diye soruyor insan.

Cast Away
    Tom Hanks ile sonu iyi gelmedi. Adam kendini yollara vurdu. Sen kalk adada kendini keşfet ondan sonra yollara vurup aradığın aşkı ara. Dişçisi de boş durmamış hemen teselliyi vermiş.

A. I.
    Bütün güzelim hikayenin içine edilmiş. Tamam duygu yoğunluğu ve anlatılmak istenen harika ama klonu yapacak teknoloji var ama yaşatacak akıl yok. Amerikanyalılar buna bullshit derler.

I * legend
    Orjinal romanı okumadım ama film hakkında kritikleri okurken filmin sonunda saldıran vampirlerin aslında test vampirini kaçırıp kendilerini geliştirme yoluna gittiklerini okudum. Ama Will Smith kahraman olsun diye böyle bir sona başvuruluyor.

Matrix
    Neo ölecek mi kalacak mı diye 3 bölüm seyrettik. Sonunda her şeyden bir parça verdiler yine de basit bir uzlaşı kültürüyle işi çözdüler.

Dizilerden de tabi ki Lost var.
    Sonu bu kadar kötü olan başka bir şey hatırlayamıyorum.

0|1
    0|0
    • Ben Efsaneyim'de köpegin ölmesi Will Smith'in ölmesinden daha cok etkiledi beni :)

Yeni Hayat'da ise Issız Adaya düşsen yanına alacagın 3 şey ne olur diye sorsalar Demirbaş olarak Voleybol Topu derim o derece degistirdi film beni :) Tom Hanks ise rolün hakkını fazlasiyla verdi.

• @Castiel03
      Gerçekten köpek daha anlamlıydı. Onun yalnızlığını çok iyi ifade etti ama sonu berbattı yine de.

Cast Away'deki Wilson marka top beni çok duygulandırmıştı. Ben cisimlere anlam yüklerim ; rahmetli dedemin kalemi, büyük amcamın diploması gibi. Wilson'ın hissettirdikleri muhteşemdi. O yüzden Wilson o filmle en iyi yardımcı oyuncu oscar'ını almalıydı :)
      Tom Hanks iyi oyunculuğunun karşılığında Oscar adaylığıyla aldı ama 2001'in galibi Gladyatör rolüyle Russell Crowe oldu.
      Yine de filmin sonu muğlak ve garipti. Diş Hekimine de bayıldım. Kadının eşi gitmiş. Yememiş içmemiş vermiş morali :)

• alacakaranlık sonu kötüydü bence kızla oğlan evlendi ömür boyu hiç uyumadan yaşyacaklar edvırt kesin aldatır onu

1|1
    0|0
  • Hepsi

0|1
    0|0
  • the babadook

0|1
    0|0
  • Scar face

0|1
    0|0
  • Nolanın filmleri yarıp bırakıypr her seferinde yavşak bir elime geçirsem sorucam bütün filmlerin sonunu :D

0|1
    0|0
  • Amazing spıderman 2 de gwen stacy ölüyordu ya içim gitmişti ya çok kötü yapmışlardı ona ben kızın elini çizmesine kıyamam filimde kafasını yere hızlıca vuryordu ölüyordu var ya çok üzülmüştüm

0|1
    0|0
  • Sonu iyi bitmeyen filmleri sevmiyorum zaten

0|1
    0|0
  • iş için güvenli değil

0|1
    0|0
  • Leon ve guguk kuşu filmlerinin :/

0|1
    0|0
  • Alacakaranlığın sonunu hiç beğenmedim

0|1
    0|0
  • Hepsini beğendim

0|1
    0|0
  • 13 thirteen jason stathamdan hiç öyle bişi beklemiyordum ayıp etmiş kazanan adamda o parayı hakediyordu

0|1
    0|0
  • Hepsi güzel

0|1
    0|0
  • Prometheus berbattı

0|1
    0|0
  • tony montana sonda ölmeyip hepsini harcasaydı daha güzel olurdu.

0|1
    0|0
  • hepsi sonu başına bazı değil d?

0|1
    0|0
  • 51. Bölge , Şüpheli bitirdiler.

0|1
    0|0
  • genelını begenıyorum ölümlü olanlar da dıkkat cekıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...