Sanatçıların çoğu neden pkk sevici [ Elçin Sangu hümanisti (!) ] ?

Türkiye'de sanatçıların % 75'inin pkklı olduğunu hepimiz biliyor bu aşikar peki bunlara prim veren , alkış ve çanak tutan biz cahil koyun sürüsü de hiyanetten dolayı bunları hak etmiyor mu?

2 günlük bebeleri şımarttık aptal dizilerini izleyin bakın ne demiş hümanizm ayağına : Türk düşmanları ;

"Ben kimseye ölsün, gebersin diyemem böyle bir şey olamaz! "
Nefreti hobi olarak yine yazın da ben"ilgilenmiyorum"! İnsanı sev önce." paylaşımında bulundu. "

• Evet sanatçıların çoğu toplumumuzun aynası değil yüz karası !
    71% (5)0% (0)62% (5)Oy Ver
  • Hayır yani bunda ne var , ne demiş?
    14% (1)100% (1)25% (2)Oy Ver
  • Ağır yaptırımlar istiyoruz. İşten ihraç edilme , para cezası , hapis cezası ve ölüm cezaları olmalı TÜRKİYE düşmanlarına...
    15% (1)0% (0)13% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu siteden adam olmaz ama sabrımın sonuna kadar adam etmeye çalışcam kendimce

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ay sevsinler humanistliklerini..

Paraya para demiyor bunlar sonra kendilerine sosyalist, solcu gibi şeyler diyorlar asdasd

0|1
    0|0
    • Bu ülke Marksist , ateist , komunist , siyonist ve zerdüşlerden temizlenmeli tek tek vurulmalı ve bir yerde cesetleri sergilenmeli tüm dünyaya korku verilmeli herkes bizden korkmalı eskisi gibi !

En İyi Erkek Görüşü

• bir de kıvırır tarzı cümleler etmiyorlar mı, sinir oluyorum. bir örnek vereceğim ama yanlış anlama olmasın. değinmek istediğim nokta başka.
    "Ölenler hep fakir"
    maalesef öyle. bu yavşakların çocukları ölmüyor. fakirlerinki ölüyor, doğru. o sözde takıldığım bir nokta var, ulan şerefsizler. pkk'ya da iki sövün bari. sövün, sonra o cümleyi edin. yandaş şerefsizler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet sanatçıların çoğu toplumumuzun aynası değil yüz karası !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...