Telefonda kitap okumak için hangi uygulamayı tavsiye edersiniz?

Hesabımı 163525 kere sildiğim halde yine sizsiz yapamadımm :D
Bana yardım eder misiniz? Birden kitap okuma havası esti. Geçmeden uygulama bulmam lazım. 'Kürk mantolu madonna' diye kitap var. Onu okumak istiyorum. Ama yurtdışında yazasadigim için kütüphane ye gidip kitabı alamam.
Bana yardım eder misiniz?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Bende yurtdışında yaşıyorum ; çok güzel bir çözüm buldum ben sana da anlayayım :))
    Eğer telefonun android ise play kitaplarim ayarlarından pdf şeklinde olan dosyaları kaydet diye bir ayar vardı onu etkinleştir; daha sonra eskikitaplarım. com diye bir site var ; üye ol ve kitapları pdf şeklinde indir. Sonra okumanın keyfini çıkar üstelik kitabi indirdikten sonra internete ihtiyacın kalmıyor yani çevrimdışı da okuyabilirsin.
    Bende Kürk Mantolu Madonna'yı bu şekilde okudum :))

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.
      Siteye abone oldum ama ariyamuyorum.
      Arama yerini açınca sürekli kapanıyor -.-
      Ama site gercekten cok hoşuma gitti 😊👍

• Peki 😄 @Wolfkan

• Tay tay ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• Sesli kitap uygulaması...

0|0
    0|0
  • Google'ın Android ve Apple tabanlı cihazlar için "Play Kitaplar" uygulaması mükemmel ve çok kullanışlıdır tavsiye ederim. Ayrıca epub-arsivi blogspot com tr adresinde istediğiniz kitap ve daha fazlası mevcuttur.

Yasal Uyarı: Bu kitapların hiçbiri orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da internetten sipariş yolu ile satın almanızı rica ediyorum.

0|0
    0|0
  • pdf olarak varsa adobe iyidir.
    epub olarak varsa eğer pocketbook güzel bir uygulama. ben genelde ingilizce okuyorum çeviri imkanı daha iyi diğerlerine göre

0|0
    0|0
  • Ben sana yollayayım

0|0
    0|0
  • Www. Epubpdfwordpress. com bu sitenin çok güzel bir e-kitap arşivi var. Google storeden paf programlarından bir tanesini indirdi günde rahatlikla okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Telefondan kitap okumayı tavsiye etmiyorum gözleriniz bozulur.

0|0
    0|0
  • İşin zor

0|0
    0|0
  • Ben tavsiye etmiyorum kitap kitaptan okunmali

0|0
    0|0
  • Gözlerinen yazık

0|0
    0|0
    • Çalıştığım icin ve iş yerine kitap okumak yasak olduğu için telefondan okumak istiyorum. Telefonu saklamak daha kolay

• Ne boktan bir iş yeri. Kitap okumak kadar dogal ve güzel bsey yoktur

• Wattpad'ı tavsiye ederim madam.

0|0
    0|0
  • Wattpatt iyi

0|0
    0|0
  • kagıt kokusunu almadan kitaptan bisey anlamıyorum ben malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...