"Kız dediğin İstanbul gibi olmalı - fethi zor fatihi tek olmalı" sözüne katılıyor musunuz?

"Kız dediğin İstanbul gibi olmalı - fethi zor fatihi tek olmalı" sözü hakkında düşünceleriniz neledir?

Güncellemeler:
katılıyor musunuz?
arkaaşlar katılıp katılmamanızın sebebini açıklarsanız sevinirim

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet katılıyorum bazen ama bu devirde öyle kızlar mı kaldı ki? Tabi kızın da biraz gayret göstermesi lazım

tek tük kız kaldı böyle olan zaten.

0|0
    0|0
  • hayır çünkü gerek yok.

2|0
    0|0
  • Şu klişe laflar azalarak bitsin artık lütfen .

2|3
    1|0
  • Tamamen Katılıyorum...Gel gelelimki O cins Kızdan kalmamış malesefff...Hepsi defalarca Fethedilmişler...

0|0
    1|0
  • su anda oyle bir tanesini yasiyorum

fethi gercekten cok zor :((

0|0
    0|0
  • bence istanbul bakire diildi biz fetettiğimizde kesin aybaşına denk getirdiler fethi

0|0
    0|0
  • fethi zor fatihi tek ve istanbul kadar güzel... diye bitiyor cümle :)

0|0
    0|0
  • kismen katılıyorum. Bunu abartıp her önüne geleni tersleyip kendinden uzaklastıran kızlarda cok itici oluyor bence.

0|0
    0|0
  • feth etmeye değmediğini feth ettikten sonra anlarsan hoş olmaz. Değecekse olmalı.

0|0
    0|0
  • Birilerinin elindende zorla alınmalı değilmi?Aynı İstanbul gibi.

0|0
    0|0
  • Evet Katılıyorum kesinlikle amaaaa bedenen değil Ruhen geceerli olmadı bu dediğin

0|0
    0|0
  • Eski İstanbul gibi olucaksa ammenne, yoksa sadece takılırız onla.

0|0
    0|0
  • böyle kızlardan nefret ederim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Katılıyorum

Sen katıl hep beraber katılalım.

Erkek dediğin evde Fatih Ürek, dışarda deli yürek gibi olmalı

1|1
    0|0
  • katılıyorum kız dediğin zor olmalı erkekleri de bu cezbediyor

zaten kolay pes eden seni gerçekten istememiştir

ve tek biri olmalı ömürün olmalı

0|0
    2|0
  • kız dediğin dürüstçe davranmalı 3,4 erkeği bi arada götürüp her birinede Seni seviyorum demeyecek kalitede olmalı fatihimiş fethiymiş bunlar hikaye.. saygılar:)

0|0
    0|0
  • katılıyorum.ordaki zorluk zaten kızın karakterinden kaynaklanan bişey.bence her kızın bi fatih'i vardır hayatında.belki platonik belki karşılıklı...sadece kızlar için de geçerli bişey değil bana göre.her erkeğin de bi ' istanbul u ' , unutamadığı,hayatında özel olmuş olan bir kız vardır.hayatınıza kaç kişi girerse girsin onun yeri başkadır.onu daha farklı sevmişsinizdir,unutamazsınız ve 'O' hep tek olur,tek kalır...isterse onlarca fatih girsin hayatına.değişmez.

0|0
    0|0
  • Kadın kadındır, erkek erkektir. Fazla anlamlar yüklememek gerek.

1|1
    0|0
  • istanbul kalabalik bir sehirdir, her cesitten millet vardir. giren cikan belli degildir.

fatih de yok zaten.

1|0
    0|0
  • öyle kızlara erkekler ;aman Türk kızları çok nazlı çok tripli bi bok sanıyolar kendılerını dıyolar

0|0
    0|0
  • hayır katılmıyorum.

0|2
    0|0
    • @hotdog, saol hotdog'cum:)

@soran, çok klişe bir laf, bu nee yaaa, erkekler her bi haltı yesin. kadın otursun oturduğu yerde. oldu paşam...

• teşekkür :)

• Saçmalık. Şimdi aklıma buraya cuk oturacak bir laf geldi ama küfürlü olduğu için söyleyemiyorum maalesef.

Çok klişe.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Katılmıyorum , doğru adamı bulmak artık öyle kolay değil ne bir fatihi bin fatih geçiyor herkesin hayatın

0|0
    0|0
  • ya bırakın bu işleri öfff

0|0
    0|0
  • kattılmıyorum saçma

0|0
    0|0
  • "Sığlıkta sınır tanımam."ın eş anlamlısıdır gözümde :).

4|1
    0|0
Yükleniyor...