Huzur deyince aklınızda canlanan resim nedir?

huzur deyince kafanızda canlanan resim nedir?huzur deyince kafanızda canlanan resim nedir?

Güncellemeler:
huzur deyince ben yağmurlu bir havada yalın ayak koştuğumu düsünürüm

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ahşap bir evin verandasında oturuyorum ve güneş battıkça,yüzüme,ağaçlara,etrafımdaki güzelliklerin üzerinee turuncu ve bakırın tonlarında bir ışık süzmesi vuruyor.Hafif de bir rüzgar hissediyorum tenimde.İşte huzur bu.

Yada kışın evimdeyim,tv kapalı,dışarıda lapa lapa kar yağıyor sessiz sessiz,gece olduğu için sadece sokak lambaları altında beliren kar tanelerini izliyorum ve sıcak çikolatamı yudumluyorum.:)

0|1
    0|0
    • bir resim vardır bolu abanttan kıs manzarası bi de orda bir ev vardır 2. dediğini okuyunca aklıma o geldi.evinde olmak yerine donmuş gölün yanında ahşap bir evde olsan ve şöminenin basında otursan :)

• farketmez ki,yuva gibi hissettiren herhangi bi yer olsun:)şömineye zaten kim hayır diyebilir ki:)

• haklısın :)

• Denizzzzzz<3 :D

0|1
    0|0
  • Galata Kulesi..

0|1
    0|0
  • turkuaz rengi denize karşı sevdiğimle başbaşa olmak.. bundan daha fazla huzur veren birşey olamaz

0|1
    0|0
  • Karadeniz de ormanın içinde herkesten uzak sadece benim olduğum bir dağ evi <3<3<3

1|1
    0|0
  • Bir orman içinde göl kıyısında oturup manzarayı ızlemek

0|1
    0|0
  • Güllen yüz ve piriltili olan göz

0|1
    0|0
  • o an yaptıklarım değilde bir hava vardır hani ılık rüzgar eser binaların arasından yakıcı olmayan güneş ışığı parça parça yola dökülür zaman yavaş geçer ama sıkıcı değildir hava kararmak üzeredir güneş tam batmak üzereyken etraftada ses yoktur o an ... işte o zaman hayatımın sonuna kadar hiçbir şey yapmadan bile durabilirim..

0|1
    0|0
  • esimle terasta oturuyoruz etrafimizda cocuklarimiz ve torunlarimiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Huzur İslamda...

3|0
    0|0
  • Doğa manzarası...

1|0
    0|2
    • evet herkesin yorumunda bir doga manzarası var biraz daha detaya iner misin nasıl bir doga manzarası?

• Manzara deyince aklıma deniz gelir, kenarlarda ağaçların olduğu şöyle bir de minik klübe... Denizin kenarında öylece bırakılmış bi sandal. Uzaktan görünen kuşlar olabilir... Gözümde öyle canlandı şuan yani :)

Yükleniyor...