Bollywooddan nefret edenler?

o iğrenç gösterişçi oyunculuk her filmden eksik edilmeyen şarkılı dans sahneleri dram diye acıtasyonun bokunun çıkarıldığı sinema filmlerinin üretildiği bölgeden nefret edenler varmı?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence çok orijinal bir kültürleri, dans biçimleri var. Bazı şarkıları gereksiz yere uzatıp sıksalar da, hareketli olan şarkıları ve dansları eğlenceli bence.

0|0
    0|0
  • Var mesela ben hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Aamir khan'ın oynadığı filmler ön yargımı sildi supurdu. Ancak! Bu gereksiz sahnelerin var olduğu gerçeğini değiştirmiyor..

0|1
    0|0
  • Hayir ben begeniyorum filmlerini sarkilarida eğlenceli buluyorum ayrıca oyunculuklar da çok iyi

0|0
    0|0
  • Arada dans olmasa filmleri güzel aslında. Ama dediğin gibi çok dans var

0|0
    0|0
  • korku ve aksiyon bir numaradır panpa o sahneler nadir bulunur :D

0|0
    0|0
  • bende ediyorum

0|0
    0|0
  • hayır ben seviyorum çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • Cok iticiler ya

0|0
    0|0
  • bollywooda bayılırım

0|0
    0|0
  • ben seviyorum eglencelı

0|0
    0|0
  • Ben yanlış pencereden bakıldığını düşünüyorum bu konuda. Hint filmlerine bayılan ve sürekli izleyen bir insan değilim. Toplasan 10 tane ancak izlemişimdir baştan sona kadar. Yine de onlara özgü bir hava olmasını seviyorum. Yani önüne rastgele sessiz bir film koysalar bu Hint filmi diyebilirsin kıyafetlere ve çevreye bakarak. Danslarını da eleştirmiyorum çünkü bir yerde okuduğuma göre her dans hareketinin bir anlamı varmış ki bu da yine onlara özgü bir şey olduğunu gösteriyor. Ama kurgu, inandırıcılık dersen 10 üzerinden 3 bile veremem çoğu filme. Yine de bu kadar şiddetli bir eleştiriyi hak ettiklerini düşünmüyorum.

Kalite, izlenme konusuna hiç girmiyorum çünkü emeğin karşılığının verilmediği bir dünyada yaşıyoruz sonuçta bir film az izlendi veya hiç izlenmedi diye berbat değildir :)

1|0
    0|0
  • bence çok samimi anlamlı filmler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çok kaliteli yüzlerce Hint filmi sayabilirim. Ama dediğin gibi aşırı dans ediyorlar ve berbat ülkelerini insanları mutlu huzurlu ve çok eşit gibi gösteriyorlar. Harry Pother i bile taklid ettier Harni Bodder diye :D

0|0
    0|0
    • ya arkadaş kalite derken neyin kalitesi yani gişe filmi dışında uluslararası bilinen yayılmış bir filmleri var mı sanat anlamında türkiyede bile sinemadan nefret ediyo insan ama bizde en azından zeki demirkubuz var nu bilge var bunlar sanat yapan insanlar var ama bollywood sineması sanatı yok ediyo sinemayı sadece senoryonun ilginçliğiyle derecelendiriyo eğer bu adamlar en başında böyle olmasaydı belkide şu anda sinema anlamında nirvanadaydık

• Mükemmel dünyayı sallayan filmleri var. Raj Kaapor gibi Avaramu ne zaman izlesem tuhaf olur içim. Jodhaa Akbarda çok sağlam filmdir. Ama dediğin gibi dans figurleri çok iyi gitmiyor. Filmin tadını kaçırıyor.

• nefret ediyorsan seyretmessin zorla izlettirmiyorlarya.

bunu diyen insan ya hiç amir khan filmi izlememiştir ya da insan değildir.

0|0
    0|0
  • Etmiyorum ben ama dans abartı evet

0|0
    0|0
  • Genel olarak filmlerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • çok nadir izlerim o danslardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Sonuçta insanlar orada kendi kültürlerini yaşatıyor onlara göre bu yapılan sinema eserleri çok normal,
    Bu filimler i seversin ya da sevmezsin seni ilgilendiren bir durum ama o kültürü aşağılaman çok yanlış bir davranış

0|0
    0|0
  • aamir khan izlemedin hiç herhalde

0|0
    0|0
  • abi cok iyi bu bollywood. D

0|0
    0|0
  • Haklısın film değil sanki müzikal film

0|0
    0|0
  • çakma işte nesini sevelim çin malı gibi :D