Kapat

Yabancı dizi önerisi olan?

Arkadaşlar yabancı dizi arıyorum önerisi olan var mı? IDM ile indirip izleyeceğim eğer daha önceden indirip izlediyseniz o sitelerden indirmem daha kolay olur. Dizinin ismini konusunu ve indirebileceğim siteyi yazarsanız memnun olurum

Güncellemeler:
daha çok aksiyon veya cinayet konulu olsun bilim kurguda olabilir ama sürükleyici olsun. Hareketli olsun durağan dizileri pek sevmiyorum
Mesela Hannibal izleyen var mı nasıl sizce?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• revolution süper bir dizi Türkçesi devrim izle acayip bağımlı olursun konusuda dünyada elektrik kesiliyor milisler ve vatansever olarak 2 ye ayrılıyo mükemmel

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• sons of anarchy. izlediğin son dizi olabilir ondan sonraki diziler tat vermiyo en azından benim için öyle. Motor çetelerini konu alıyo fakat sadece kavga dövüşün geçtiği bir dizi değil

0|0
    0|0
  • Prison break öneririm.

0|0
    0|0
  • Arrow, The Flash, Breaking Bad.

0|0
    0|0
    • Konuları neler?

• Arrow, aksiyon, macera dizisidir
      The Flash'da aynı şekilde ama bu daha zevkli. Dostluklar, Duygular, Mantıksal hareketler o kadar yoğun ki, çok etkilenirsin.
      Breaking bad'i duymayan yoktur diyebilirim. Çok sevilerek izlenir. Daha çok gerilim ve drama yoğunluğundadır.
      İnternetten konularına ve tanıtım reklamlarına bakarak karar verebilirsin.

• Spartacus
    True blood

0|0
    0|0
Yükleniyor...