İçinizde sinemayi cok sevenler var mı?

Film izlemeyi cok seven kendini sinemada bulan.. sinemada farkli yasamlar farkli hayatlarda kendini bulann... ve daha fazlasi...

Güncellemeler:
Bir cevap gelmez mi yaa:)) cinsellikte sorsam seks filmi deseydim cevaplar gelirdi:)))))

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sinemayi çok çook seviyorum. Ama film izlerken yalniz olmaliyim. Bu yüzden sinemaya yalniz giderim. Evde izlerken odami karartip, kilitleyip otururum. Ondan önce ama evdekileri teker teker uyaririm film izlerken odama girmeye çalişmamalari için. Film izlerken rahatsiz edilmekten nefret ediyorum. Bir kapi tiklamasi sesi duyayim kendimi kaptiridğim hatta içine girdiğim filmden çikiyorum. Filmlerin verdiği his, o mutluluk tarif edilemez.

Filmlerde en sevdiğim şey sanirim beni içine çekip film süresi boyunca kendi hayatimdan uzaklaşip başka bir dünyanin içinde yaşiyor olamk. Çok iyi bir film izlediğimde, türü dram da olsa hatta baya ağliyor da olsam mutlu olurum.

Ve izlediiklerimin ismini başkalarina söylemeyi sevmiyorum. Sanki onlar izlediğinde benim hissetiklerimi öğrenecekmiş korkusu oluyor. Halbuki her film her insani farkli etkiler. Ayni şeyleri hissetmek mümkün değil.

0|0
    0|0
    • Eğlenceden daha çok öğretici filmleri severim. Yani o iki üç saat boşa geçmicek. Bana bir şeyler katmasi gerekiyor. En sevdiğim tür bu arada bilim kurgu ve dram (bazen romantik de). Komediden nefret ediyorum.

• Valla ben de en az benim kadar sinemaya dğer veren birini ilk defa görüyorum. Benim çevremde daha çok kalitesiz filmlere en sevdiğim film deyip fazla izlemeyi gereksiz bulan kişiler varda.

• Anladim... benimde sinemayi gercek anlamda seven ve bir dunya olarak goren bir tane arkadasim var... birde seni gordum dimdi sevindimm:))) insani ne guzel anlatiyo dimi ya

Kızlar Ne Diyor 1

• Ve bir film izlediğinde birkaç saatliğine bile olsa sorunlarını unutan film bittiğinde kendini daha farklı hisseden...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evet severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...