Resident Evil serisinden en çok hangisini beğeniyorsunuz?

Bütün serileri güzel ama 1 ,2 ve 4 daha güzel benim için izlerken daha çok zevk alıyorum bakalım 6 nasıl olacak? Siz en çok kaçıncı seriyi begeniyorsunuz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Resident evil hastasiyim hele alice o nasil taklalar bir silahla gecisi var 5. Serisinde bayiliyorum ya cok cok guzel ve havali magnumlari bir cikariyor bacaklardan :D :D asiri derece hastasiyim :D o derece 💓💓💓💓😼😾👹👺🙈👺🙉👹🙉🙊👽👹👿

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hepsi ağır saçmalık. Hele ki oyundan filme uyarlama filmler de oyunların Fanboyları var ki bu Fanboylar bu filmi çevireni de oynayanları da tutup si.(v) ecekler o derece.

0|0
    1|0
    • Harika bir film beğenmezsin o ayrı tabi senin fikrin

• Zevkler renkler;araba yarışısıyla dünya kurtarmaca, Allı pullu morlu pağzenli aplaların ağbilerin evren kurtarmacası ve siz izleyen ergenlerin de arz ve talep ilişkisiyle sinema sektörü dipler de.

• Çöp attığın film gişe rekorlari kırıyor inanilmaz bir maliyeti ve emek var her yaştan insan bakıyor lütfen böyle çirkin yorumlarını kendine sakla

• beni en çok 2 raccoon city çekmişti

1|0
    0|0
    • 2 çok güzel evet raccon city sokaklarinda daha iyi 👍

• evet ama sonu feci olmuştu :D

• Malesef evet :))

• sadece 4 çok hoşuma gitti o kadar.

0|0
    0|0
  • Tüm seri cok guzel hababam sinifi gibi tekrar tekrar izlesende sıkmiyor

1|0
    0|0
  • şu çölün ortasında , zombi karga sürüsünü sadece bakışlarıyla , çatır çatır yaktığı bölümü

0|0
    0|0
  • 1 hepsinden iyi.

0|0
    0|0
  • 3. filmini severin

0|0
    0|0
  • 3ten sonra koptum ben

0|0
    0|0
  • 1 ve 2 den gerisi yalan

0|0
    0|0
  • Birincisini izlemiştim tek sanırım tek izledim için diğerleri ile karşılaştırma yapamayacağım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...