Film önerebilir misiniz?

Dram ve bilim kurgu dışında her türlü film olabilir. Fantastik olursa çok iyi olur. İnanılmaz örümcek adam gibi süper kahraman filmleri de olabilir. Bir de kısaca konusunu yazarsanız memnun olurum. :))

0|0
15|29

En İyi Kız Görüşü

• terminatör serisi - ama ilk 2 filmin görüntü kalitesi düşük 3. filmden başlamanı öneririm olay kısaca şu şekilde gelecek yıllarda dünyayı robotlar ele geçiriyor ve john connor isimli biri dünyayı robotlardan kurtarıyor ve bunun için filmde 3 defa gelecekten geçmişe robot gönderiliyor john connor ın dünyaya gelmesini önlemek için

son durak serisi - gelecekteki ölümleri gören bir takım özel insanların sırayla gelecekte ölecek olan kişileri kurtarmaya çalışmaları anlatılıyor

aşka yükseliş - film şimdiye kadar görüp görebileceğin en aptal kız karakter var o kıza hala kızıyorum klişe bir konusu var bir kızın ilk aşkı ve güçlü havalı çocuk ama bu bambaşka bir klişe hatta filmin başrolleri gerçek hayatta sevgili oldular acayip kıskanıyorum o kızı

kaçış planı - başrol sylvester stallone ve terminatördeki adam (arnold schwarzenegger) gerisini anlatmama gerek yok bence ama kısaca özet geçiyim; ray breslin bir güvenlik uzmanı adamı hapishaneye kapatıyorlar adam da hapishanelerden kaçıyor ve nasıl kaçtığını anlatıyor bu şekilde güvenliği arttırıyorlar ve bir gün bir iş geliyor çok büyük para teklif ediyorlar ordan kaçması için ama bu kez işler biraz karışık gittiği hapishane müdürüne adamın gerçek kimliğini söylüyorlar ve onu orda tutması için para veriyorlar adam kaçış planı yapamasın diye uyutmuyorlar bile

1|0
    0|0
    • Son durak ve aşka yükselişi izledim. Diğerlerini de en yakın zamanda izlemeye çalışacağım. Teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 29

• Sana direk filmli ve dizili bir seri veriyorum :D

http://i.hizliresim.com/rVDG6a.jpg

1|1
    1|0
    • +1
      Soruyu ben sorsaydım EİG'yi kaptıydın Dostum :) Bu sıra ile izlersek Olayı çözüyoruz demek :) benim aralarda Diziler ve bir kaç eksiğim var baştan başlıcam anlaşılan Teşekkür Ederim :)

• Hepsini izlersem süper kahramana falan dönüşürüm ben. Dozunda kalsın sadece filmleri izlesem yeter bana. Teşekkürler :D

• Öyle düşünme bu bir seri filmdeki açıklıkla diziyle kapatıyorlar

• fantastik4lü:D

1|0
    1|0
  • Az önce bende fantastik film Aradım Hoşuma giden birsey bulamadım gorevimiz tehlike 5 o açtım ama onuda sevmedim.
    Izlemediysen
    X man serisini baştan izle
    Yenilmezleri izlemediysen baştan izle
    Iron man serisini baştan izle
    Captain Amerika'yı da tavsiye ederim

1|0
    1|0
  • Ghaijini 10/9.9

3|1
    1|1
  • Kurt El Lobo -Halk Düşmanları-Aptocalibto yani Kıyamet

1|0
    0|0
  • who * i , fight club, old boy

1|0
    1|0
  • Ghost Rider.

1|0
    1|0
  • terminator
    ölümcül deney

1|0
    0|0
  • 6 süper kahraman
    yeşil fener
    bir vampir hikayesi
    47 ronin
    sihirli çaydanlık
    kutsal motorlar
    aklıma gelenler bunlar fantastik tarzda

1|0
    1|0
    • Bir vampir hikayesini izlemiştim ama pek hoşuma gitmemişti. Diğerlerini değerlendireceğim. Teşekkürler.

• batman serisini izle batman baslıyor, karasovalye ve karasovalye yükseliyor

1|0
    0|0
  • 12 yıllık esaret diye bir film var... dünyaca ünlü bir kemancı kaçırılıp 12 yıl köle oluyor muhteşem bir film izle etkileniceksin :D

1|0
    0|0
  • Herkül:Efsane Başlıyor

1|0
    1|0
  • Aşkın 500 günü..
    Tam senlik bir film..

1|0
    2|0
    • Tanışıyoruz da benim mi haberim yok?

• Rica ederim. Yo tanışmıyoruz.
      Profiline baktım sadece.
      Şu eksileyen iki tane belirtisiz şahıslarıda anlamış değilim..

• Benim branş dram polisiye. ya..

1|0
    1|0
  • Mad max super felaket bir aksiyon filmi. vuhhu :-D

1|0
    1|0
    • Onu izlemek istiyordum ama eskilerini izlemediğim için acaba bir bağlantıları var mı, devam filmi gibi mi emin olamadığım için izlememiştim. :)

• Bn. ilk once eskilrrinden haberim yoktu zaten ilk onu izledim sonra biraz arastirdim baktim eskileri de varmis. ama hic farkina varmadim :-D

• Çakallarla dans 2 :D Kesmezse düğün dernek :D

0|0
    1|1
  • hızlı ve emekli var... onu tavsiye ederim. son durak serisi olabilir.

1|0
    1|0
    • Son durak serisini izledim. Hızlı ve emekliyi ilk defa senden duydum konusu ve türü ne?

• Polisiye filmi. Emekli bir ajanın hayatını anlatmaktadır.

• kaptan amerika

1|0
    0|0
  • Kingsman gizli servis , Güzel film tavsiye ederim ama fantastik değil

1|0
    1|0
  • The Prestige.

1|0
    1|0
  • dövüş kulubu ne nedersin

1|0
    0|0
  • O halde gerilim önerelim. Olağan Şüpheliler
    Mutlaka izlenmesi gereken bir film.

1|0
    0|0
  • salak ile avanak

1|0
    1|0
  • bilim kurgu ve fantastik hemen hemen aynı ya. 7. ogulu izle bari.

0|0
    1|0
  • zerrin egeliler ağa düşen kadın.

0|0
    2|0
  • the truman show

0|0
    0|0
  • parçala behçet

0|0
    0|0
  • İm legend

1|0
    0|0
  • maleficent izle

1|0
    1|0
    • 5-6 kere izlemişimdir herhalde.

Kızlar Ne Diyor 14

• Yıldızlararası. Cidden mükemmel bir film. Uzay konulu. Ben anlatmayım sen izle. Pişman olmazsın. Fantastik olarakda Galaksinin Koruyucuları. Çok kaliteli film :)

1|0
    1|0
    • Galaksinin koruyucularını izlemiştim. Güzeldi. Diğer dediğin filme de bakacağım. Teşekkürler :)

• 1|0
    1|0
  • Kesinlikle peekay

1|0
    0|0
  • Ya suicide squad ve deadpool var ama çıkmadı daha ahdjdj

1|0
    0|0
  • Labirent , lucy , yıldızlar arası , korku seansı , arınma gecesi 2 , uyumsuz , dear john , the notebook , minions , kaçış planı. bunlar yeter sanırım :))

1|0
    0|0
    • Çoğunu izledim. Zevklerimiz uyuştuğuna göre diğerlerini de izlerim artık :))

• amelie çok güzel

1|0
    0|0
  • Son durak serisi var acayip güzel ama 1. Den başlamalısın çünkü birbirleriyle bağlantılı

1|0
    0|0
  • Yenilmezleri izlemeden önce en azından Thor'u ve Demir Adam 1-2 yi izle daha iyi anlarsın.

1|0
    0|0
  • PK diye Aamir KHAN filmi var. Harika gerçekten tavsiye ederim.

1|0
    1|0
  • Mad max öfkeli biseydi super kesin izle

1|0
    0|0
  • daha dün bir varmış bir yokmuş izlediim süper tavsiye ederiim :)

1|0
    0|1
  • Thor, hulk, iron man , açlık oyunları, labirent batman, geçen yaz ne yaptığını biliyorum...

0|0
    0|0
  • Cinsllik deneyiminin devamini yazsana smdi

0|0
    0|0
  • İncir reçeli

0|0
    2|0
Yükleniyor...