Metal müzik dinleyenler.

Ben şöyle bir çıkarımda bulundum kendimce.Nerde bir metal müzik dinleyen bu tarzla ilgilenen birini görsem.Ya tıp okuduğunu ya da fen lisesinde öğrenim gördüğünü duyuyorum.Genelde bu insanlar başarılı oluyorlar.Saçma sapan pop şarkıları dinleyenler ise serseri,salak,aylak oluyor.Kokoş kızların kocaman halka küpeleri,saçma makyajları...Bunlar hep göze çarpıyor

.Sizce bu çıkarımlarım ne kadar doğru?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• babası yeterince harçlık vermiyor diye, akşam dışarı çıkmasına izin vermiyor diye trip atan bebelerin isyankar olucam diye metal müziğe sardığını düşününce pek de doğru gelmiyor

lakin kendi adıma kafamın biraz çalıştığını söyleyebilirim :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlış tespit. Genellemeleri sevmem.

0|0
    0|1
  • yok ben gayet türk dili ve edebiyatı okuyorum -bu aptalım demek değil tabi :D - ama metal, rock olsun her türlü severük dinlerük yani. İnsanlara tek gereken biraz beyinlerini geliştirmeleri. Herkes rock-metal dinlesin değil ama pop denen saçmalığa milyarlar akıtmayı kessinler, müziğin anlamını bilsinler.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru il sınavlarında ben ve metal dinleyen arkadaşlarım ilk ona girerken popçular falan 20 nin gerisine düşüyordu bence metal müzik gerçekten kendini dinletirken pop müzik ve benzerleri sadece hayal kurmaya yönlendiriyor ki günümüz pop müziği özellikle -maalesefki- ülkemiz sanatçıları gerçekten müzik yapamıyorlar.

0|0
    0|0
  • Aslında metal dinleyenlerden de var bir sürü serseriler, ne kadar doğru bi tespit bilemem ama bende severim metal müziği, özellikle Metallica'yı.

0|0
    0|0
  • metal dınlıyorum ve tembelim

0|0
    0|0
  • Salak heryerde her şekilde salaktır . Ama doğru olabilir evet . Pop müzik beyin uyuşturmaktan başka bir şey değildir bencede .

0|0
    0|0
  • metalciyim ve ankaranın %2'lik dilimindeyim.muhtemelen diyen haklıymış .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle ama tümevarım değilde tümdengelim mantığıyla bakarsan doğru sonuca ulaşırsın diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • çevrene bağlı. benim meslek lisesinde metal dinleyen arkadaşımda var. ama kültür düzeyi olarak baktığında evet. metal müzik dinleyicileri pop rap gibi müzik dinleyicilerine göre çok kültürlü oluyo. bende metal dinliyorum. anadolu lisesi mezunuyum. uludağda elektronik mühendisliği okuyorum. geçen yıl müzik topluluğumuzda farkettim bunu. hiç iibf öğrencisi yoktu aramızda.

0|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır, biberde acıdır. O zaman biber gerçektir.

Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir. Tespitin de işte bu kadar doğru...;))

1|0
    0|0
  • şahsen iktisat doktorası okuyan birisiyim metal müzik dinlerim başkada dinlemem ama müzikle alakalı olduğunu sanmıyorum...şahsen ben hayalim için uğraşıyorum metal müziğin belkide hırçın..azimli..kararlı..erdemli felsefesi karakter olarak sert yapabiliyor ama şahsen katılmıyorum dostum buna...ayriyetten türkü dinleyen abilerimiz var benim bölümde onu nasıl açıklıyorsun :D

0|0
    0|0
  • sana tamamen hak veriyorum canım :) pop müziğini dinleyip varoslasıyor insanlar hakbuki metal müziği zengin bir müzik gerçekten ;)

0|0
    0|0
  • doğruluk payı olsa da genellemelerden kaçınmak gerek diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben hep diyoruummmm dinlenilen müzikle zekanın birebir ilgisi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...