Kurtlar Vadisi Pusu dizisini nasıl buluyorsunuz?

İzler misiniz ? Beğeniyorsanız neden beğenmiyorsanız neden ?

Gerçeklerle ilgisi var mıdır ?

Ben severek izlerim 10 yıldır ama ilk 5 yılı falan boşa geçmiş , önemli olan son 5 yılda olan senaryolar ...

• İzliyorum çok güzel bi efsane dizi...
    7% (11)28% (41)17% (52)Oy Ver
  • İzlemiyorum çünkü çok saçma ...
    83% (127)53% (78)69% (205)Oy Ver
  • Vaktim olsa izleyeceğim ama arada bi bakıyorum.
    10% (15)19% (27)14% (42)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
oha ankete bakınca aklım uçtu ne çok oy verdiniz lan öyle :D

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anlamıyorum abi ya 10 yıldır ayakta durup reytingleri tavan yapıp en az 5 diziyi tv ekranlarından defedebilecek yapıya sahipse bu dizi kötü müdür buyrun konuşun. Suskunları bitiren KVP'dir. Kanal D'nin dizileri karşısında duramamıştır. Saçma felan demeyin o izlediğiniz Hollywood filmlerinde adam 10.kattan bi dükkanın brandasına düşüyor ölmüyor. KVP her diziyi 10'a katlar çarpar böler. 10 yıldır bu dizi varsa reytingleride tavan yapıyorsa seviliyordur izleniyordur.

2|7
    3|0

Kızlar Ne Diyor 17

• çocukluğumdan beri var o dizi :)))

1|1
    1|0
  • hiç izlemedim ama ortalıkta bilmem kaç kere vurulmuşta ölmemiş gibi şeyleri okuyunca iiki de izlememişim diyorum !

2|0
    2|1
  • izlemiyorummmm

3|0
    1|1
  • En başta iyiydi ama artık baymaya başladı ya, o ne öle, polat efendi kedi gibi , ölüp ölüp geri geliyor, tadı kaçtııı, ayrıca bence o dizi hayal ürünü falan değil, saygı öztürk ün 5-6-2 tamam reis kitabı ile örtüşen bi çok şey vvar... neyse

1|1
    1|0
    • Ben filmin içeriğinden , saçmalığından çok siyasi meselesiyle ilgileniyorum şahsen ... İhtiyarlar meselesi % 100 gerçektir , bizim 2000 yıllık bi oluşumumuz var Türkler dünyanın gelmiş geçmiş en yıkılmaz güçlü imparatorluğudur !

• Aynı görüşte birleşmemize sevindim :)

• güzel bulmuyorum bitsin artık

1|0
    0|2
  • aslında mesaj veren bir dizi ama izlemiyorum çok şiddet içerikli :(

1|1
    0|0
  • B diyenlere: Saçma, babanızdır.

0|2
    1|0
  • Hiç izlemedim.

2|0
    0|1
  • izlemiyorum saçma olmasından değil hoşuma gitmio

2|0
    0|1
  • Bitse de kurtulsak artık ya.

2|0
    0|3
  • Çok şekşy buluyorum,izlerken orgazm oluyorum. O kadar mı?

Evet O kadar!

bwfkasdhbfnsöbfönöçvmnç. vbç.

1|3
    6|2
  • eskiden Polatla Elifi izlerdim sonra sıkıldım Kurtlar Vadisindan

0|0
    0|1
  • İzlemiyorum çünkü çok saçma

2|0
    0|1
  • Daha bir kere oturup bir bölümünü izlemişliğim yok. Çok bir şey de kaybettiğimi düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Tamam olaylar gerçeğe yakın o bu şu ama bazı şeyler gerçekten çok abartılıyor

1|0
    0|0
  • bu anketin sana ne faydası var

1|0
    0|0
  • böyle saçmasapan reytingleri düşük bi dizi hala nasıl etti şimdiye kadar anlamadım kesin sağlam yerden torpilli bide o polat denen adam 60 bint tl alıyormuş haftada ulan sesi bile dublaj neyine veriyorlar bunlara böyle paralar anlamıyorum herifler rol kese kese ihya oldular bi doktorun böyle bi kara kazandığını hiç sanmıyorum

2|0
    0|3
    • Reytingleri düşük mü :D Çok güldüm lan :D

• kıskanma. taş gibi dizi işte.

• la neyini kıskanıcam :D malmısınız,çocukmusunuz :D baydı sevmiyorum belki eskiden güzeldi bilmiyorum ama sıktı artık iyice sçmalamaya gider bir türk dizisi bu kadar sene devam ederse buda öyle o kanal ona atıyor oda öbürüne atıyor siz kaptırmışsınız kendinizi ben polatım sen mematisin diye bböyle insanlar gördüm çünkü sizde onlardansınız mafyacılık oynayan kırolar:D zaten belli fazla kaptırdığınız "kıskanma" falan :D

Erkekler Ne Diyor 27

• senaristler bazen olucak seyleri tahmin ediyorlar.Acikcasi firsat buldugumda bakiyorum güzel bir dizi

0|1
    1|0
  • artık cıvkı cıktı bana kalırsa zaten rtük müdahale olayının cıvkını cıkarınca eski tadı da kactı dizinin acıkcası nerde süleyman cakırlar seyfo dayılar testere necmiler kılıclar cerrahpaşalılar

2|0
    0|1
  • izlenmez mi yahu Türkiye gerçeğinden başka bir şey yok... kimin eli kimin cebinde bellisiz bir halde bir ülke. kabul edilmese de tam bizim ülke. ancak bu kadar güzel anlatılabilir.

0|2
    1|0
  • izlemeyen bu kadar çoksa perşembe geceleri bu kalabalık insan kitlesi neden hemen evine girip tv başına geçiyor ve sokaklarda kimse olmuyor...

1|1
    2|0
  • Kurtlar vadisi gerçekte soner yalçın ve osman sınavın konseptinde türkiye gerçeklerini anlatmayı hedefleyen bir dizi olarak çıktı,herkesin ilgisi bu yöndeydi mafya dizisi olarak değil türkiye gerçeklerini yansıtmaya yöneliktir,elbetteki her film ve her dizide olduğu gibi kurtlar vadisin de de bunlar mevcuttur,osman sınav ve soner yalçın diziyi bıraktıktan sonra dizi hedef sapmıştır,ama genede ellerinden geldiği kadar gerçekleri anlatmay devam ettiler,ta ki tayyip erdoğanın etkisi altına girene kadar...Etkisi altına girdikten sonra dizi kendi konseptinden çıkmaya başladı ve dolayısıyla saçmalıklar boy gösteriyo ama yinede azda olsa yansımalar devam etmektedir

1|0
    0|2
  • bana göre saçma bir dizi

2|0
    0|2
  • ben kurtlar vadisini 2003 yılında ilk kurtlar vadisindenberi izliyorum herşeyaçık helal olsun size çok kaliteli ve gerçek şeyler ordaki karakterlerin gerçek misyonları var

0|2
    2|0
  • kimse eleştirmesin bence reytingler ortada:)

0|2
    2|0
  • Uzun zamandır izlemiyorum.. Aşkı memnuyu tercih etmiştim aynı gün yayınlanırlarken..

2|0
    0|1
  • hic bir dizi izlemiyorum hepsi boş geliyo bana

2|0
    0|1
  • bence çok güzel bir dizi.gerçekleri anlatan bir yanı var.

0|2
    2|0
  • Bazı yaşanan gerçekleri anlattığı için seviliyordur

0|2
    2|0
  • İzliyorum çok güzel bi efsane dizi...

0|2
    2|0
  • Polata porselen maske takmışlar.. Kurtlar vadisi Halloween..

1|0
    0|1
  • İlk başlarında favori dizimdi ama şimdi pek begenmiyorum eskiden testere laz falan vardı daha güzeldi hele çakır vardı oyyy oyy :D

1|0
    0|0
  • Biter diye umuyorum lakin umduğumu bulamıyorum :(8

3|0
    3|1
  • Bahsi geçen diziyi hiç izlemedim ama şu kadarını söyleyebilirim; o dizi bazı yerlerde, kapalı kapılar ardında çok konuşuldu, tartışıldı. Bazılarını çok rahatsız etti, yayından kaldırılmak istendi ama arkasında devam etmesini isteyen çok önemli bir el var.. Bu kadarını söyleyebilirim, anlaşıldı sanıyorum..

0|0
    0|0
  • İzliyorum izlemesine ama şöyle bir durum var son bir kaç bölümünde izleyicinin niyeti suistimal edildi diye düşünüyorum. Necati Şaşmaz gerdeğe girecek diye bir bölüm tekrar verdiler bir hafta da ara verdiler ayıptır yazıktır günahlar. Gözümden düştüler yani.

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi artık ortalık diziisi oldu bence hangi kanala geçiyorsa o kanalın ilkelşerine uyuyor atvde devlet görevlisi starda solcu tnt de solcu birtek şov dayken bir yeri tutmuyordu bu arada polat alemdar abdullah çatlıyı kara yeşil kod isimli sahşı canlandırıyor hatta kurtlar vadisi başlamadan önce abdullah çatlısının ailesiyle görüşmüşler ve ona göre dizi çekmişler bakalım yakında polatta susurluk kazasında ölmezse iyidir

0|0
    0|0
    • görüşlerinin bi kısmına katılmıyorum , kanal ilkeleri nedir Allah aşkına öyle olsaydı hiç kimse izlemezdi , hep Milliyetçi ve İslamcı olarak çevirdiler filmi...

• Cumhuriyet tarihinin değil, Osmanlınını ve dahi Türk tarihinin gelmiş geçmiş en iyi en klas dizisidir. Saçma bulanlar asla ülkelerinde ne olup bittiğini anlamayan tiplerdir.

1|0
    1|0
  • İyice bozdu polat ölümsüz olacak bu gidişle

2|0
    0|0
  • çakırlı bölümler güzeldi ama sonradan çok saçma gelmeye başladı

2|0
    0|0
  • 10 yil oldu ya

0|0
    0|0
  • adamlar hükümet propagandası yapıyo gündemi 1 hafta önceden veriyo iki hafta önce istihbarat yapılanmasından bahsettiler dizide 1 hafta önce de haberlerde aynı şeyleri söylediler gerçekten kamu oyunu bişeylere hazırlıyo

0|0
    0|0
    • Bence ülkemiz adına olumlu şeyler olacak , 2023 Türkiye'nin zirvede olduğu yıl olur inşAllah.

• b*ku çıkmaya başladı

1|0
    0|0
  • artik bulamiyorum adam 87 kere vuruldu 55 kere arabasi paladi 456 kere bazukayla vurulup 3 defada canli canli gomuldu ama olmedi a.q

0|0
    0|1
    • iyi de arkadaşım hangi film saçma değil , niye kendimizi bu kadar eziyoruz elin gavuru holywood'da ne mitojolik filmler çeviriyor , sonra gelip Türkiye'de vizyona sokmayı başarıyorlar ve gişeler bitiyorlar...Kurtlar Vadisinde anlatılmak istenen başka bişi , bi nevi gündemdeki haberleri görsel bir şekilde gerçek olarak yansıtıyorlar ekranlara...

• gurbet kusu niye adamı alaya alıyosun birader cok ayıp kınıyorum seni ..

• tamam anlasıldı bir kişisin ve 2 hesabın var ben de bunu yedim !

• Yersiz uzun reklamları senaryoyu uzakmak için boşa geçirilen kurgular olmasa mükemmel

0|0
    1|0
Yükleniyor...