Obsidiyen'i okuyan var mı?

Yeni çıkanlarda görmüşsünüzdür. İlgimi çekti. Vampir, kurtadam saçması bir kitap değil. Okuyorum iki gündür. Fakat fazla yalın geldi, Kore dizileri gibi ilerliyor tadı var. Bunu tabi kötü anlamda söylemiyorum :]

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu ara çok fazla çekik gözlü izliyorsun farkında mısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• xper için yazıyorum okumadım :))

1|0
    0|1
  • Konu V'yi çağrıştırıyor gibi.

1|0
    0|0
    • Hiç değil.

• Benim ki özetin özetinin ironisi. Biraz hatunların ilgisini çeker gibi geliyor.

• Kitap okuma alışkanlığı kazandıracaksa böyle tanıtım da mübahtır.

• okumadım ama senden bilgi sahibi olmuş oldum :)

1|0
    0|0
  • Okumadım

1|0
    0|1
  • Katy annesiyle birlikte Virginia'ya taşınacağında hayatlarının değişeceğini biliyordu, lakin bu denli olacağını tahmin dahi etmezdi. Hele ki, marketi sormak için kapılarını çaldığı yan komşularının uzaylı olacağı aklının ucundan dahi geçmezdi. Ama oldu. Ve kendini hiç beklemediği bir maceranın içinde bulurken, yakışıklı ve tam anlamıyla öküz olan Daemon'un hem çekiciliği, hem de onu tam manasıyla çileden çıkarması ile eski kendi halinde yaşamı tamamen değişir.

Bunu okumam yetti. Çöp.

0|0
    0|0
  • obsidyen bir taş ismi değil mi :)

1|0
    0|1
  • Sirf kim milyoner olmak isterde karsima cikar die okudum bunu :D ne adamim ben be

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Bende obsidiyenlik diye bölüm açıldı sandım üniversitelerde )

0|0
    0|0
  • yok henüz okumadımm..

0|0
    0|1
  • okumadım sen oku bize özet geç

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi okumalar : -)

1|0
    0|1
  • Hayır, okumadım. Konusu ne?

0|0
    0|0
    • Konusu güzel. Biz bayanların ilgisini çeker daha çok. Uzaydan gelip dünyada yaşamak zorunda olan bir grup uzaylı daha çok ışık insanları diye tabir ediliyor. Ve bunlarda (Alacakaranlıktaki vampir modeller gibi aşırı güzel ve yakışıklılar) Baş roldeki ukala uzaylı ile normal insan olan bir kızın tasadüfen kavga ile başlayarak sonrada aşık olmaya varmasını ele alıyor. Yalnız kitap bitmedi sanırım ikinci seri çıkacak. Sonra da film yaparlar bunu.

• İlgimi çekti, okiyicym ^.^

• okumadım ama ismi beni de çekti

0|0
    0|0
  • o ney ?

0|0
    0|0
    • Kitap.

Konusu güzel. Biz bayanların ilgisini çeker daha çok. Uzaydan gelip dünyada yaşamak zorunda olan bir grup uzaylı daha çok ışık insanları diye tabir ediliyor. Ve bunlarda (Alacakaranlıktaki vampir modeller gibi aşırı güzel ve yakışıklılar) Baş roldeki ukala uzaylı ile normal insan olan bir kızın tasadüfen kavga ile başlayarak sonrada aşık olmaya varmasını ele alıyor. Yalnız kitap bitmedi sanırım ikinci seri çıkacak. Sonra da film yaparlar bunu.

• Alacakaranlıktakiler kadar yakışıklı demek =) güzelmiş baya ya nerden aldın sen onu

Yükleniyor...