Film izlediğiniz zaman size de böyle oluyor mu?

ben film izlediğim zaman sevdiğim karakter ölünce ağlıyorum ya çok üzülüyorum sabaha kadar neden o öldü die üzülüyorum sizdede böyle oluyormu..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben filmlerde ve dizilerde 2 sevgili gördüğümde ve yaşanılan romantik duygusal bölümlerde içerleniyorum sadece

1|0
    0|0
  • ben filmlerde falan ağlamam sadece bir fim hariç istisna ofilmde izleyipte etkilenmeyen birini tanımıyorum :))

0|0
    0|0
  • illaki etkilenir insan ama seninki de cabası yani

1|0
    0|0
  • ölü gelin animasyonunda biraz hüzünlendim lakin ağlamadım...odun bi adamım.. :D

1|0
    0|0
  • oluyor bazen :)

1|0
    0|0
  • Ben pek duygusal değilim böyle konularda ama annem kim milyoner olmak ister yarışmasında yarışmacı kaybedince bile ağlayacak yapıya sahip :)

0|0
    0|0
  • O an etkilenmen normal de, sabaha kadar onu dert etmen hiç normal değil.Bir psikoloğa git bence, deli olabilirsin.

0|0
    0|0
    • bencede normal değil neden başkası değilde o öldü die söyleniyorum kendime...galiba filme fazla takılıyorum.

• bende lori öldüğünde ağlamıştım, gözlerim dolmuştu abartmaya gerek yok :) kadını çok sevmezdim ama ölünce kötü oldu :(

0|0
    0|0
  • yok çok olmuyor etkilenmiyorum

0|0
    0|0
  • üzülme degilde yav hiç iyi olmadı ölmeyeydi iyiydi dedigim olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Aylaklıktan dır diye düşünüyorum başka işin kalmamış hahaha :)

0|0
    0|0
  • çizgi film izle sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Etkilendiklerim oldu

0|0
    0|0
  • etkilenebiliyorum bazen. ağladığım da olmuştur ama sabaha kadar nasıl öldü diye ağlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...