Televizyon yerini internete mi bıraktı?...Peki sırada ne var?

Televizyonun olmadığı zamanlarda radyo popülerdi ve televizyon çıktıktan sonra radyo eski önemini yitirdi.Şimdi ise televizyonun yerini internete bıraktığını görüyorum.Peki ya sizce internet ileride yerini kime bırakır?

0|0
24|38

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• telefon alır. telefondan tv izler internete gireriz laptoplar önemini yitirir. zaman başladı bile

0|0
    0|0
  • canım makarna istedi

0|0
    0|1
  • Leptopların ekranı, plazmaya ulaşmadığı müddetçe, televizyon baki kalır :DD Cepte TV neymiş anasını satayım, g*tüm kadar ekranı var, ondan ne zevk alınır be. Anca yokluktan seyredilir. Sıkıysa alt yazı oku, "Kim Milyoner Olmak ister"i, seyret bakıyım, seyrede biliyon mu. Herkeste galaxy 3 yok. Olsa bile ben öküz kadar telefon almam yani :PP O telefon için, ayrı çanta taşımak lazım :DD

0|0
    0|0
    • Zaten artık televizyonlarda internete giriyor. Hiç olmadı, HDMI kablosuyla, yine televizyona bağlanırsın, canın ne istiyorsa yine izlersin. TV her koşulda kullanılır :D

• benim icin Tv hala ayridir, yani Tv yerine interneti tercih etmem

sirf nette yapilan seyler var tabiki ve TV dahi izleniliyor ama ben sayet program, yarisma, dizi vs gibi seyleri TVden izlemeyi tercih ederim

internetten sonra hangi harika cikacak bende bilmiyorum, merakla bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • bnce evet internete braktı.. Beren, kıvanç, çagatay gibi oyuncuların oynadıgı filmler haric tv sektoru geberdi. ama internetn yerni ileride ne alır bilemem :/

0|0
    0|0
  • bırakmadı, hala çok yoğun kitlesi var tv dizilerinin

0|0
    0|0
    • onlarda internetten izleniyor.

• çünkü ben internetten izleyen kitlenin dahada artacağını düşünüyorum o konuda

• Kaynak diyorum. Sen ne diyorsun.

He. Düşünmeye devam sen.

• nereye kadar gider bilmiyorum ama teknolojiye alışmak çok kolay vazgeçmek çok zor. resmen bağlanmış durumdayız

0|0
    0|0
  • evet bıraktı yakında herkesin elinde cep telefonu gibi bi alet olcak televizyon radyo internet her türlü işini görecek herkesin elindede olur artık bn öyle tahmin ediom :D:D

0|0
    0|0
  • link

-yorumumdakine benzer bir seye

0|1
    0|0
    • Aklım firarda, ama deli değilim asla! :)

• Beynine taktıklarında görürsün o arızayı.. :))

Bizzat böyle bir projede çalışan bir zat-ı muhterem tanıdım, bu yazdıklarım az bile olabilir. Kısır bilgiyle yazılmış şeyler bunlar. :D

• Bahsettiğin körler için yapılan çalışmayı görmüştüm çok güzel bir çalışmaydı. Yarasa ve yunus modelli (sonar) bir proje de geliştiriliyordu bu şekilde. Bir de şuan piyasaya ya çıktı ya da çıkmak üzeredir, tamamen beyin kontrollü bir oyun üzerinde çalışıyorlardı. Elbette özel bir kask ve bazı donanımları da hazırlamışlar. Sanıyorum Alman-Kore ortak projesiydi. Dediğin gibi çok uzak şeyler değil. Gerçek zamanlı teknoloji yok, ilk prototip ve projeler kritik teknolojiyse 30-40 yıl sonra sunuluyor.

• eskiler moda olduguna göre radyonun popülerlik kazanabilecegini düşünüyorum ama farklı konseptte yayınlarla ;)

1|0
    0|0
  • Yerini doldurucak bir şey olacağını sanmıyorum bence bununla bina tamamlandı.Ama gelişerek devam ediceğine şüphe yok.

0|0
    0|0
  • bulduklarında ogrenırız :D

0|0
    0|0
  • Artik hersey telefonlarda var,

0|0
    0|0
  • internet son durak gibime geliyor. ışınlanma olayı olmazsa

0|0
    0|0
  • işsizliğe :P

0|0
    0|0
  • ben radyo ve televizyonu bırakmadım onlar bıraskacak ama ben bırakmıyorum halan:)

0|0
    0|0
  • internet son nokta diye düşünüyorum sonra diyorum elbet bişi çıkar amk

0|0
    0|0
  • Telefon tablet vs

0|0
    0|0
  • İnternet'i piyasadan kaldiracak birsey olmaz.

0|0
    0|0
  • benim her şeyimi alın ama izlemesemde televizyonumu almayın

0|0
    0|0
  • bir tür matrix yaşayacağımızı umuyorum

0|0
    0|0
  • telefon :-)

0|0
    0|0
  • ıpadler :) tasınabilir teknoloji

0|0
    0|0
  • telepatik internet :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Optik ve sinir ağına bağlı çip setler oldukça karmaşık ve üst düzey teknolojilerle beyinle ve belirlenecek bir devlet bakanlığına 7/24 bağlantılı olacak. Önce sağlık alanında kullanılacağı için bu sistem neredeyse mecburi hale getirilecek. Hormon değerleri, kan değerleri, tansiyon, şeker, kalp ritm vs. her şey uzaktan kaydedilebilir ve erişilebilir olacak. Bu sayede beklenmedik ölümler ve hastalıklar ciddi oranda düşürülecek. Belli bir yaş üstü kimlik alma zorunluluğu gibi bunu alacak. Çünkü asıl amaç güvenlik ve denetim olacak. Bunu sağlık sektörünün ardından eğlence ve iş dünyası takip edecek. Şirketinizle veya e-devlet ile alakalı bütün işlerinizi sadece düşünerek gözünüzün önüne açılan bir vizyon sayesinde halledilebilecek. İstediğiniz zaman klip, film, maç, müzik, kitap ve oyun gibi dijital yayınlara ulaşabileceksiniz. Herkesin kendi beyin dalgası parmak izi gibi olduğundan takip ettiğiniz her şey için otomatik ödeme de yapılacak. Korsan yayın sonu olacak bu da. Böylece sağlık, iş, eğlence perdelemesiyle tam denetim ve izleme meşrulaşacak.

Asıl amaç ise elbette 7/24 her gördüğünüzü, duyduğunuzu, tattığınızı, kokladığınızı, dokunduğunuzu, bulunduğunuz yeri ve belki de düşündüklerinizi gerektiğinde erişilebilir ve kaydedilebilir hale getirmek olacak. İleride Dünya için düşünülen tek devlet, tek sınır, tek para birimi, tek bayrak ve tek Dünya vatandaşı sistemi için bu teknolojiler uzun zamandır özellikle DARPA gibi kurumlar tarafından teorik ve belki de pratik olarak yürütülüyor. New World Order denilen biraz da buraya giriyor. Destekçilerindenim açıkçası. Şuanda bu amaçlanan çipsiz ve el altından yapıldığı için sorun yok bari neyin ne olduğu açıkça bilinir.

2|0
    0|0
    • sen benden de arızalıymıssın :))

• yeterince bilgimiz olsaydı zaten yazıyor olmazdık degil mi? ama bunlar gelecekte cok rahat olabilecek seyler.

Misal, goz sorunları uzerinde yapılan arastırmalar var.-chip goz ile beyin arasında iletisim kuruyor, mercek nesne algıladıgında bunu beyine iletiyor ve gormeyen insan gorebiliyor. (bu olay co daha detaylı tabi.malum saat yeterince anlatamayabilirim) bunların gidisatı ile yola cıkılırsa soyledigim sistem cok rahat uygulanabilir

• yasarsak goruruz :)

• Bundan sonrası matrix, mahhalle berberlerinde ensemize priz takacaklar, kaçak matrix artınca mecliste komisyon toplanacak, kamu spotu reklamlarında kaçak matrixten ölenler anlatılacak, yandaş sıralı otogaz tesislerinde sertifikalı takacaklar prizi. vs.vs.vs.

0|0
    0|0
  • ileride ne olur bilmiyorum fakat en son tv açtığımda bundan asırlar önceydi onu biliyorum :D tüm dizileri filmleri netten izliyorum :D reklamsız falan iyi böyle

0|1
    0|0
  • internet tv sini, ilk kuran ve yönetenlerden birisi olarak tv nin artısı ne kaldı ki diye sorsam_? hatta milyonlarca dolarlık maliyetlere nazaran 2 3 bin tl masrafla dizi bile çekilip yayınlanmışken o kadar para ödemenin anlamı nedir? interneti uydular alır en fazla hayal gücümüzü daha da zorlarsak zaman mekan kavramı yok olursa nette anlamsız olacaktır.

1|0
    0|0
    • yok uydular falan interneti alamaz aslına bakarsan televizyon sistemi zamanla uydulara aktarıldı. ondan sonrada yine yer yüzünde oluşturulmuş ağ olan internete braktı yine kendisini. uydular önceki teknolojiydi yani :) sırada beyin kontrollü yapay görsellik var. insanların yüzüne bakıp kimlik kontrolü yapılabilicek ve televizyon gibi birşey izlemek istediğinde sadece bunu istemen yeterli olucak ve buum. aynı internnetteki gibi istediğine anında ulaşıcaksın ve bunun için bi araca ihtiyacın olmica

• yok uydu derken uzay yolunda ki gibi görüntünün tepeden aktarıldığı çanak sistemlerini falan kastetmiştim ama olsun oda olur :)

ama unutmayın insanoğlu daima bir nokta da başa dönecektir. ve bir nokta da teknolojiyi bırakıp doğa da sıfırdan bir hayatı seçecektir. çünkü bizim doğamız bu yaradılışımız bu

• Yine insana bırakacak

Hiç bir şey bu kadar anlamsız olamazdı bence.Arkadaşlarla oturup yüzyüze konuşmayı dertleşmeyi özledim vallahi.

Aramızdaki konuşma şöyle;

-Kardeşim bir görüşelim özledik be

-Tamam pampa webcama gel

Utanmasak artık internette rakı sofrası kuracaz.

0|0
    0|0
  • Televizyon yerini bi yerlere bırakmaz. Akıllı TV'ler yavaş yavaş evlere girmeye başladığı zaman internet televizyona girmiş olacak zaten yeterince. Tabletin yada cep telefonunun tv'lerin yerini alacağını sanmıyorum. Sadece tv'lerin internetle birlikte daha da akıllanacağı kesin. 3 boyutlu gösterim yapabilecek teknolojiler ise uzun yıllar için şimdilik hayal.

0|0
    0|0
  • Radoya internet ilişkisi yaparsam bence şuan radyonun konumu çok daha iyi. Ben istanbul'da oturmadığım halde Kaybedenler kulübünü dinleyebiliyorum mesela. Normalde bu mümkün değildi. İnternet sağolsun. Ha birde Sevginin gücü var kaan sezyum ve deniz alnıtemiz'in. Severek dinliyoruz efenim. Kültür meselesi bunlar. Hayatında radyo programlarına yer var mı yok mu.. Varsa dinleyen adam her türlü dinliyor.

0|0
    0|0
  • ohoo daha bu başlangıç.. market alışverişini ilerde netten yapacaksın kapına gelecek, oy vermeye gitmiceksin netten oy verecekin.. böyle herşeyi yavaş yavaş ele geçirecek.. internetin ilerde yerini bişeye bıraktığını biz göremicez rahat bir 100 sene götürür bence kendini çünkü dünyada kriz var öyle araştırma filan düşünecek durumda değil çoğu ülke.

0|0
    0|0
  • evet internete bıraktı bence

0|0
    0|0
  • internetin yerini alacak bir alternatif bence gözükmüyor. zaten olmasında internet herşeyimizi aldı götürdü.

Masum aşklar facebook ta yaşanır biter oldu.

Evlilikler internette biter oldu.

Bol bol sapığımız çıktı.

Mahrem sevişmeler yerini sanal sekse bıraktı.

Klavye kabadayıları türedi.

Sevgili kokan mektuplar yerini elektronik postalara bıraktı.

0|0
    0|0
  • aynen öyle televizyonda afedersin hiç bi b.k yok... internette en azından istediğini herşeyi açabiliyorsun ama televizyonda sadece istediğin diziyi açabilirsin aradaki en büyük fark bu... sırada ne var onu ben de merak ediyorum

0|0
    0|0
  • radyo çağı + televizyon çağı + cep telefonı çağı + internet çağı + internetli cep telefonu çağı + ve sonraki çağ = uzaylılarla iletişim çağı. :-) Güldüğüme bakmayın 2035 e ulaşırsanız görürsünüz.

0|0
    0|0
  • hiç birinin yerini bişey alamaz araba sürerken radyo dinlerim yemek yerken televizyon izlerim kafa dağıtmak için internette sörf yaparım

0|0
    0|0
  • Bilgisayarlarda yerini cep telefonlarına bırakmaya başladı bence. Herkesin cebinde bir telefon nerede olduğunu ne yaptığını zırt pırt söyleyen birileri var çok saçma geliyor bu tarz şeyler.

1|0
    0|0
  • messenger yerini faceye bıraktı messenger şimdi aynı terkedilmiş bir kasaba gibi tozlu yollarında yuvarlak çalılar uçuşuyor (red kittde ki gibi) ben karşıdakine su balonu atan çocuk göndermeyi titretmeyi özledim :(

0|0
    0|0
    • kardeşim yeminle duygulandım.msnin herkeste bir hatırası var...

• aynen çocuklugum onunla geçti arkadaşlardan kız msnsi alacam diye az arkalarında koşmamamıştım .d

• mobil internet :)

0|0
    0|0
  • herhalde internetin kullanım şeklini değiştirerek insanlara sunarlar :D bundan daha farklı birşey düşünemiyorum artık :) ama mutlaka farklı şeyler üretilecek ve insanların dikkatini çekecektir.

0|0
    0|0
  • Televizyon yeri ayridir nettende canli yayin izleyebilirsinn ama ayni tadi vermezzz ve tv gelisir 3 boyutlu olur daha gelisir ama yerini kimmseye vermezz

0|0
    0|0
  • televizyon yerini internete bıraktı pabucu dama atıldı ve fazla değil yakında telefonda yerini internete bırakıcak

0|0
    0|0
  • "Smart TV" yani internet içinde Tv...bir yanına HD alıcı aldınızmı!...oh yerinden kalmadan keyfal..

Ha...obez kapıda..

0|0
    0|0
  • evimde tv yok.ne gerek var çok merak ettiğim birşeyse internette tekrarı var zaten.zamanunda aptal kutusu denirdi çok doğruymuş.

0|0
    0|0
  • tetris var bence geriye dönüş yapacaz :D hatta suyun içinde düğmelere basarak halkaları geçirmeye çalışırdık ya onlar tekrar moda olacak :D

0|0
    0|0
  • internete karşı milannet çıkar heralde :DDD (tamam kötüydü.. espiriyi futboldan anlayanlar anlard.)

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum Kardeş Canım Sıkılınca Pc Den Sonra Psp Ondan Sonra Playstation 3 Ondan Sonrada Televizyon İzlemek :DDDDD

0|0
    0|0
  • Eski aptal kutusunun yerini yeni aptal kutusu aldı. Bu kesinlikle doğru.

Sırada 7/24 ağızdan dübüre kablosuz hayat(L) var.

0|0
    0|0
  • hiç zannetmiyorum internetin yeri radyonun yeri tv nin yeri başkadır. ayrıca tv izlemek te radyo dinlemek te çok popiler. araba da internette giremezsin açarsın teyibi radyo dinlersin

0|0
    0|0
  • interneti bilmemde kadınların yerini robot kadınların alacağı kesin,robot yapılmadan japonyada kadın robot yasası çıktı.

0|0
    0|0
  • bakıp görücez :)

0|0
    0|0
  • dünya aşırı seyahat olur

0|0
    0|0
  • tablet pc kankaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam