Tarkan' dan favori parçanız?

benim favorim.

kesinlike dönemini çok çok üstünde bir videoydu. sizinki?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu benim herhalde hayatım boyunca en uzun süre en sevdiğim şarkı oldu.

İlk çıktığında 8 yaşındaydım tabi, o zaman da çok beğenmeme rağmen, ne sözleri ne de klibi pek anlamamıştım. Ama şimdi düşünüyorum da döneminin çok üzerinde ve çok kaliteli bir şarkı bu. Salt Tarkan'ın değil, Türkiye'nin de 'en'i benim için.

Ben bu klibi ezberlemiştim bir de be :D Her karesini bilirim, hangi şarkı sözünde hangi sahne var, halen bile çoğu zihnimde :D

1|0
    0|0
    • yeniden sardım. yollarda "teslim oldum sana bile bie/ kapıldım yine göz göre" diye diye yürüyorum. :)

• Onun kanım kaynıyor kısmında da 6 yaşında kardeşim kanın fokurdadığını sanardı ve bunu tartışırdık hey gidi :D :D

Ölürüm sana uuuf dediği sahne de bir insana uf demenin ne yakıştığını da göstermiştir, atlamak olmaz şimdi :)

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 12

• kuşkusuz 'hüüüp' diririm diririm cistakcisi.

bu adamin kliplerinde 'a' lari açarak söylemesi çene yayina vurup bir daha söyle ulan diyesi geliyor insanin. damarindan midir nedir, seksapalitesi zirvede klipleriyle akillarda kaldi. bende ise hüüüp.

1|0
    0|0
  • kuzenle biz kuzu kuzuya bayiliyorduk cocukken, tv karsisinda tarkan gibi dans etmeye calisirdik klip ciktiginda.
    su göbegini tutup kivirdigi sahne varya, kuzen o sahnede elbisesinin etegini komple kafasina kadar kaldirdi.
    yengem ne bicim oynuyosunuz diye terlik firlatmisti kuzene,
    kuzenin o haline katila katila gülerken ikinci terligi kafama yemistim.
    simdi ne zaman duysam o sarkiyi kocaman bir terlik canlaniyor gözümün önünde.
    psikolojimi bozdular panpa.

0|0
    0|0
    • dur dur çıktı senn yaşın da 😂😂😂 ayol ben kıl oldum abiler de oynayayım senin dediğine bak. liseye başladım kızım ben kuzu kuzularda. artist artist takılıyorduk. 😂😂😂😂

• bir yildiz gibi parlayacagim dans hayatim daha baslamadan son bulmus bir terlikle, dram anlatiyorum surada senin yaptigina bak, yas hesabi ? zalim hgdfhjhj.

• Hepsi.

0|0
    0|0
  • Kış güneşinin çok severim

0|0
    0|0
  • Dudu :)

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=fLVlFaaVJgg çok gülüyorum buna olması mümkün değil :D

0|0
    0|0
  • Yakalarsam muck muck

0|0
    0|0
  • Kış güneşi

0|0
    0|0
    • söz müzik yıldız tilbe' ymiş. baya şaşırmıştım.

• Evet bende şaşırmıştım, yıldız tilbe de çok güzel söylüyor. Şarkı güzel çünkü.

• Işim olmaz ve Aşk gitti bizden

0|0
    0|0
  • firuze..

0|0
    0|0
  • Kayıp şarkısı böyle sesini çok güzel anlatıyo ne biliyim o şarkıdaki sesine bayılıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...