Sizce en iyi replik hangisi?

Evet arkadaşlar 7 ayrı filmden 7 replik en iyisini belirleyelim.

• Ama kızı görmeliydin silvio, içinde siyah çakıl taşları olan, berrak ama akıntılı bir su gördün mü hiç? ... işte öyle bişeydi.
    12% (3)11% (2)12% (5)Oy Ver
  • Eğer oğlumun başına bir kaza gelirse veya bir polis onu vurursa ya da kendisini hücresinde asarsa, hatta kafasına yıldırım bile düşse bu salondaki bazı kişileri suçlarım. Ve o zaman affetmem.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Elime tüfek alıp türünü korumak için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum. Petrol tankerlerini açıp hiç görmeyeceğim Fransız sahillerini kirletmek istiyorum. Duman solumak istiyorum.
    0% (0)17% (3)7% (3)Oy Ver
  • Bir hiç olmak çok üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister, dinlenmek ister, hayatta bir kez de olsa önemli olmak ister.
    21% (5)6% (1)14% (6)Oy Ver
  • Sen çok güzelsin, sebepsiz de gülebilirsin.
    21% (5)11% (2)17% (7)Oy Ver
  • Peder: Git, ama kendine bir sürtük yüzünden ölmeye değer mi diye sor. Marv: Ölmeye değer (1. kurşun) Öldürmeye değer, (2. kurşun) Uğruna cehenneme gitmeye değer (son kurşun) Amen!
    4% (1)11% (2)7% (3)Oy Ver
  • Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu; hayatın ‘sen bakarken soyunamıyorum’ deme şeklidir.
    42% (10)44% (8)43% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
benim favorim
Ama kızı görmeliydin silvio, içinde siyah çakıl taşları olan, berrak ama akıntılı bir su gördün mü hiç? ... işte öyle bişeydi.

0|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• marv ın efsane repliği... yazacak bişey bulamadım ya o kadar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zindan adasına verdim oyumu

0|1
    0|0
  • Kelebeğin rüyası 😊

0|1
    0|0
  • A dedim

0|1
    0|0
  • şu an tamda ben "Bir hiç olmak çok üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister, dinlenmek ister, hayatta bir kez de olsa önemli olmak ister.
    " 😭😭😭😭

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...