Siz bu resimde ne görüyorsunuz?

Bir anlam çıkardınız mı?
Siz bu resimde ne görüyorsunuz?

Güncellemeler:
...

0|0
3064

En İyi Erkek Görüşü

• Allah tarafından verilen beynin düşünme gücünün ne kadar büyük kutsal olduğunu anlatıyor, kişi gerçekten iyi güzellik icin kullanırsa bolca bu yaratisla gelen emanetten faydalana bilir mesajı var.

Çoğu insanın ne kadar gereksiz şeylere kafa yordugunuda hatırlatiyor aslında.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• Bilgilerin paylaştıkça çoğaldığını
    bir agacın bile tek bir çekirdekten yatişip binlerce yeni çekirdek oluşturması şeklinde meyveleri beyin ile açıklamışlar

2|1
    0|0
  • aslında dünyaya benzetebiliriz.. ağacın dalları ise dünyada ki canlılar.. agaç ise yaşamı temsili ediyor

1|0
    0|0
  • Beklemekden kök salmış :)

1|0
    0|0
  • Beynini kullanmayan ve onu haddinden fazla küçümseyenlerin sonucunu göstermiş. Bir nevide onu kullanacaksan iyiye kullanacaksın aksi takdirde meyvesiz kuru bir ağaç çıkarır ortaya tadı tuzu olmayan sonuçlar çıkar ortaya demek istemiş. Ama iyiye yöneltirsende meyvesini alırsın temalı bir çalışma bence :)

1|0
    0|0
  • Bana göre sanat sade ve anlaşılır olmalı. Vereceği mesajı açıkça iletmeli. Ama bu resimde onu göremedim. Resmi yorumlamam gerekirse... Resim mesajı gözlemciye bırakmış. Verdiği mesaja gelirsek... "Karamsar anlarda zihnine yönel o sana gerekli cevabı verecektir." şeklinde olabilir.

1|0
    0|0
  • Gelde ayıkla pirincin taşını diyor ordaki kişi.

1|0
    0|0
  • Ceviz ağacı :d

1|0
    0|0
  • hmm ilk düsün sonra konus gibi anlama geliyor bana neden dersen düsünmeden konusanlar daha cabul kalb kiriyor ama düsünceli olanlar üzmemek icin tekrardan beynindeki düsünce dogru yolla gidiyor.

1|0
    0|0
  • Icinde kok salan sikintilarin disa yansimasi olabilir. Artik kaldiramayan bir insan dallanip budaklanarak sikintilarini disa vurmasi olabilir.. bence.

1|0
    0|0
  • ağaç beyin? kendini aşıp bir beyinden fazlası olabilirsin maybe?

1|0
    0|0
  • Beyninden elma ağacı cıkmıs

1|0
    0|0
  • bu soruyu soran arkadasın zeki oldugunu düşündüm bakınca bize ne anlam cıkardınız diyinceye kadar kimse öyle anlam çıkarmak için bakmamıstır soran arkadas sayesinde sizde beyninizi çalıştırdınız. :D

1|0
    0|0
    • olabilir 😌

• beyne gelinceee büyük olann zeki bir adamı gösteriyor ve diger dalların ucundaki beyinleride yönettigi beyinler basşka bişi değil :D zeki olucan sen yöneticen arkadas o kücük beyinlerin yerinde olacagıma alttaki beyin olurum daha iyi :)

• Saçma bir resim

2|0
    0|0
  • oyalanmış bir beyin görüyorum yıpranmış

1|0
    0|0
  • Ceviz ağacı :D

1|0
    0|0
  • Bazıları ışığın bazıları gölgenin peşine düşer

1|0
    0|0
  • yağmur yağacak hava da kara bulutlar var

1|0
    0|0
  • gelişim şart alt metni..

1|0
    0|0
  • Sersefil bir beyin.

1|0
    0|0
  • Beynimizin ancak dallardan topladigimiz kadarini kullandığımızi belirtmeye çalışmış

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor...