CM101MMXI Fundamentals'dan aklınızda kalan en iyi espri hangisiydi?

Cem Yılmaz'ın CM101MMXI Fundamentals filmini izleyenlerin görüşlerini alabilir miyim ?

aklınızda kalan en iyi espiri hangisiydi ? :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok kişi cem yılmazı begense de ben begenmiyorum. adam agzıyla güldürüp para kazanıyor. başka birşeyi yok. sizin gibiler sayesinde adamın 100 tane arabası var. daha cok gidin daha cok olsun. Sacma sapan espriler. cok bir artısı yok.

Başkası yapsa gülmezsin. salak dersin. bu yapınca gülmen ne garip

0|0
    0|0
    • sen sevmiyorsun diye millette sevmicek degil zevk meselesi durduk yere tartişma ortami yaratmana gerek yok

• Fikrimi soyledim. öyle artislesme hemen.Tartısma ortamını diye birşey yok.

Erkekler Ne Diyor 7

• şimdi oldu mu ben daha görmedim onu buraya yazacaklar şevkim kırılacak hiç sinema kültürü yok arkadaş .

0|0
    0|0
  • faruk eczanesiiii, faruk ecza nesiii :D yarıldım gülmekten, çenemi hissetmedim :D ikinci gidişimdi arkadaşlarla iddaaya girdik gülmemeye çalışıcaz diye dayanamadık biyerden sonra hepimiz kaybettik :D

0|0
    0|0
  • Tam hatırlamıyorum ama yinede yazayım elin kadını boeing 777 yi indirip kaldırıyo siz neyi indirip kaldırıyorsunuzda... (gerisini hatırlamıyorum)

0|0
    0|0
  • little little in the middlee ve o harekett :))

0|0
    0|0
  • ilk 50 dk normal sonrasi hep bel6

0|0
    0|1
  • izlemedim henüz

0|0
    0|0
  • çok güzeldi ya kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok beğendim , muhakkak gitmelisin , hangi birini anlatayım ki ,kadınların özel durumlarını anlatması çok komikti ve erkelerşn bir deliyl vücutlarını paylaşmaları ...

0|0
    0|0
  • Hepsi güzeldi Graham esprileri harikaydı ve ıphone 5 ı beklemeyı anlatması guzeldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...