Böyle psikopat ve korkunç bir çizgi film vardı

Bakalım kaç kişi hatırlayacak

link

Gerçekten korkardım ama izlerdim bu çizgi filmi

Azıcık psikopatlığım varsa sebebide var :D

Güncellemeler:
Benim kuşaktan bilen biliyor :)))

Müziği güzel ama hala dinlerim :D

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• Daha konu başlığını okurken bildim zaten..Yaşları 30dan küçük olanlar bilmezler bunu..bütün çocukluğumu mahvetmiş bir çizgifilmdi o...sürekli işkenceler, ölümler, cehennemde yanan insanlar..içim bi fena oluyo bunları yazarken bile..TRT'nin Allah belasını versin..

0|0
    0|0
    • valla kanım dondu ya neler izletmişler çocuklara.çizgifilm kuşağında çıkıyomuş bi de.izleyenin aklı gitmiş herhalde sözlüklerde tonlarca yorum var.

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet biliyorum ben de izlerdim hiç kaçırmazdım , ama korkmazdım ki ..

Koçtaş çalışanına klemens yerine clementin alıcam diyen şahıs benim :)

0|0
    0|0
    • verdiler mi clementine'i sana :D

ben korkardım yaa ama yinede izlerdim

ayırca melodisi o kadar aklımda yer etmişki yollar geçti hala unutmadım :D

• hiç hazzetmem aslında fransızcada ama eğer güzel yapılmış ise fransızca şarkılar mükemmle olabiliyor

• korkmaktan ziyade, ne anlattığını hiç anlayamazdım ben. buna rağmen izlemeye devam ederdim ama:)

0|0
    0|0
  • hatırladım izliyordum da konusunu hatırlamadım

şimdi south park çıyım asıl psikopat lar orda toplanmış :)))

0|0
    0|0
  • linki açılmasını bile beklemedım adını görünce bile.. O derece korkunçtu benim için

1|0
    0|0
  • psikopat yapıyosa bende izlemiş olabilrim :D

1|0
    0|0
  • ben ay savaşçısını izlerdim :) ordada zebaniler ,homolar ve lezbiyenler hatunlar vardı :D ilkokul 3 deydım neden kızkıza öpüşüolar dıyordum hep :)

0|1
    0|0
  • bunun neresi psikopat ve korkunç anlıyamadm doğrusu :D ilk defa gördüm ama gayet hoş bi çizgifilme benziyo. sen bi de şunu dene : link (happy tree friends)

0|0
    0|0
    • 7-8 yaşında seyredince insana psikopat geliyor. Unutma bizim zamanımızda şiddet içeren çizgi filmler yok gibiydi

• hiç izlemedm bn bunu. şiddet içerip içermedğni bilmyrm ama çok masum görünüyo gibi

• izlerdim ama neresi korkunç anlayamadım. bölümlerini hatırlamıyorum. sadece izlediğimi hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • :))) hiç hatırlayamadım. ben bu tarz çizgi filmleri seyretmezdim zaten... halen de seyretmem. daha masum, daha şirin çizgi filmleri bazen hala seyrederim :)))

0|0
    0|0
    • sen kesin izlemişsindir yaşın müsait :D

• yaştan bahsetmiyorum çizgi filmin tarzından bahsediyorum :))) bu tarz olanları hiç seyretmezdim... o yüzden de bu çizgi filmi hatırlamıyorum :) ok? :D

• Happy Tree Friends ?

1|0
    0|0
  • Bana korkunç gelmedi :s

0|0
    0|0
    • Bu yaşta gelmez tabii 8 yaşında seyretseydin gelirdi :D

• hiç bir çizgi film htf kadar canice olaamaz :D

0|0
    0|0
  • hatırladım .Ama içeriğini hatırlayamadım

0|0
    0|0
    • cehennemden gelen bir amca bu kızı almaya çalışıyordu birde melek kılıklı küre içinde gelen kadın bunu kurtarıyordu. Çok seneler geçti üstünden yaa :D

• hmm demek pek etkılememıs kı hatırlayamıyorum pskolojık destek al

• neresi korkunç anlamadım?

0|0
    0|0
    • jenerikte yok ama o cehennemden gelen biri vardı kızı alıp götürmeye çalışıyordu.

Bu arada kız aslında tekerlekli sandayeye mahkum yaşıyordu.

70'lerde doğmuş ve 80'lerde çocuk olanlar bilir diye düşünüyorum

• çizgi filmi biliyorum ama sanırım bizim dönemde yayınlanmadığı için kaçırdım izleyemedim yoksa izlemediğim çizgi film kalmamıştır :D

zaman yolculuğu gibi birsey yapıyorlar sanırım gayet öğretici. bence korkutucu değildir...

Erkekler Ne Diyor 7

• Şöyle söyleyeyim, sorunun başlığını bile okuyunca "Clementine" dedim. Eti reklamı gibi oldu.

Öyle müziği ve şarkısı olan bir çizgi filmde alevler, zebaniler falan. Enteresan.Eskiden tek kanal olduğu için bütün çocuklar geçti o tornadan..

1|1
    0|0
  • Soruyu açana yardım. Çizgi filmde şöyle sapık bir karakter vardı.

link

link

link

0|0
    0|0
  • Haha bu başlayınca ben dışarı çıkar oynardım .

0|0
    0|0
  • "caillou"... bu çizgifilm beni ürkütüyor...

0|0
    0|0
  • çizgi film kültürüme güvenirdim ama bunu hatırlayamadım :D

0|0
    0|0
  • korkudan tuvalete gitmeyi akıl edemedim

0|0
    0|0
  • hatırladımmmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...