Deneme türünde kitap önerir misiniz?

Evet deneme türünde kitap önerir misiniz? Bir söz okudum da denemeler felsefenin edebiyatla en iyi birleşimidir gibi bir şeydi işte bu yüzden deneme okumak istiyorum şimdiden teşekkür ederim :)

1|1
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Saatleri Ayarlama Enstitüsü diyesim geldi nedense :D ama denememidir bilmiyorum :/

0|1
    0|0
    • Deneme değilmiş baktım :D
      O zaman şeyi öneriyorum "İki dirhem bir çekirdek- İskender PALA"

• çok tatlı bir çocuk yani okurken öyle hayal ettim :D seversin seversin :D

• Bencede severim :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevgili Dost!

Bu sabah kuş sesleriyle uyandım. Ne güzel değil mi? Hayır, güzel değil! Açık penceremden ok gibi dalıp yastığıma saplanan karga sesleriydi.

Kuş sesleri dediğimde aklına asla karganın gelmediğini biliyorum. Bu, karganın da bir kuş türü olduğunu bilmeyişinden değil, karganın türünün en önemli özelliği olan güzel bir ötüşten mahrum oluşundan elbette. Yüzümü yıkarken acaba diyordum; acaba türümüzün en önemli özelliklerini taşıyor muyuz? Hareketlerimiz ve sözlerimiz nerelere saplanıyor? Acaba 'insan' denince hatırlanıyor muyuz?
    Ali ural-posta kutusundaki mızıka

0|0
    0|0
  • George Orwell kitaplar ve sigaralar

0|0
    0|0
  • deneme mi :// sıkıcı değil mi :/

0|0
    0|0
    • kişiden kişiye değişir mesela bu sitedeki bencelerde bir deneme ben çok zevk alıyorum ve yazarların kişisel görüşleri olduğu için hayat dersi alabileceğin şeyler de olur :)

• Montaigne denemeler

0|0
    0|0
  • Montaigne'nin Denemeleri.

0|0
    0|0
  • Valla Sait Faik abasiyanikin son kuşlar kitabını okudum ama bitirmedim sıkıcı geldi bana da öğretmenim önermisti zaten bu yazar deneme de ki en iyi yazarlardan

0|0
    0|0
    • belki ben beğenirim bir bakiyim ben o kitaba ona göre size geri dönerim :) teşekkür ederim :)

• Mimoza Sürgünü / Nazan Bekiroğlu

0|0
    0|0
  • mine soteydi galiba bunun kitapları var

0|0
    0|0
    • mine sota :D evet zonk kitabını okumuştum güzel farklı bir yazar :)

• Nietzsche seçilmiş denemeler

0|0
    0|0
  • kapalı gişe yalnızlık

0|0
    0|0
  • 9. sınıf kimya

0|0
    0|0
  • Banada oner olurmu begendiginu

0|0
    0|0
    • tabiki monteigne denemeleri bide franz kafkanın kitaplarını öneririm diğerlerini de okuyunca ona göre önericem mutlaka :)

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...