Kızlar, Ne kadar tarih bilgimiz var?

Ne kadar tarih bilgimiz var ne kadar araştırdık?
http://gercek-tarihimiz.blogspot.com.tr/2014/11/osmanl-devletinin-son-cumhuriyetimizin.html?m=1 Bir tarihi karalamadan önce hangi kaynağa dayanarak karaladık bizim insanımız dediğimiz yanında dolaştığm insanlar bile bana ermeni katliamından bahsediyor katliamı ermenilerin yaptığına dair bir çok kaynak bulunabilir ama ermenilerin katledildiğine dair kaynaklar nerede? Biz neden kendi tarihimizi kötülemek için her şeyi yapıyoruz insan kendi tarihini aslını neden kötüler ki yunanlılar ingilizler aslını nerden geldiğin biliyor amerikanlar biliyor israilliler kendi aslı dışında hristiyanlar dahi lkölesi yapıyor bir tek kendilerini severler biz neden kendi aslımızı inkar edip aslımızı bu kadar kötülüyoruz? Osmanlı bize aslımıza kötü ne yapmış bu kadar ne acımız var? İyi veya kötü birileri hakkında atıp tutmak kolay her yönetici o dönem için kendi doğrularına göre hareket etmiş doğru veya yanlış tartışılır ama hiç bir yönetici vatandaşları kötü yaşasın istemez tutulmuş ve maşalar hariç biz tarihimizi ne kaar biliyoruz ne kaar araştırdık?

Güncellemeler:
Sadece kızlar olarak sınırladım çirkin muabbetlere tartışmalara girmek istemiyorum

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• Biz sadece Cumhuriyet çocuğu değiliz, sadece Osmanlı Torunu da değiliz. Biz hem Cumhuriyetin çocuğu hem Osmanlının torunuyuz. Selçukluda benim tarihim, Osmanlı da, Cumhuriyette. Benim 100 yıllık bir tarihim yok, 1000 küsür yıllık bir tarihim var. Ve geçmişini bilmeyen, bugününe sahip çıkamaz. Zira bugünlerde geleceğin geçmişi olacak.

0|1
    0|0
    • Beklediğim cevap teşekkürler 😊

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...