Bu zamana kadar kaç film izlediniz?

Yaklaşık olarak bu zamana kadar kaç film izlemişinizdir? :)

Güncellemeler:
90 sonrası romantik filmlerin bir kısmı hariç tüm filmleri izlemişimdir yazın suyunu çıkartmıştım gecede 3 film kiralıyodum şimdi ünideyim iyice suyunu çıkarttım gecede 5 film izliyorum finallerim olmasına ragmen yaklaşık 6000 e yakın film izlemişim aksiyon filmlerinin tamamını izledim korkuların tamamını izledim komedilerin tamamını izledim artık film bulamıyorum :S
Pekala bakalım En çok izlenen film hangisiymiş

Bu zamana kadar En güzel film ŞUDUR. Dediğiniz film hangisi? :)

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 11

• korku romantık maceranında bır bolumu harıc cogu fılmı ızledım

0|1
    0|0
  • Film arşivimizde 3200 küsür film var ve ben ablamla bunlar da dahil olmak üzere çok daha fazlasını izlemişizdir diye düşünüyorum... Her filmin ayrı güzelliği var, yaşa, kişiliğe, ruh haline ya da kişinin hayallerine göre değişebilir...

0|1
    0|0
  • 476 belgeselleride sayacaksak iş değişri:-)şimdi kesin saydınmı diyenler olacaktırda izlediğim her film pcmde şu andada duruyo 1 terabaytlık diskte ;-)

0|0
    0|0
  • Saymaya gerek yok 3000 tane arsivde var. +tv'de izlenenlerle 3050-3100 olmustur

0|0
    0|0
  • sayısını bilmiyorum çok izledim

0|0
    0|0
  • çetelesini tutmadım vardır bayağı

0|0
    0|0
  • öyle bir arşivim varki saymak bi günümü alır desem yeridir.

0|0
    0|0
  • Bu sorunda kafanda kaç tel saç var gibi olmuş:S

0|0
    0|0
  • Saymadım ki,sayan var mıdır acaba:D

0|0
    0|0
  • güncelleme yapanlara kıl oluyorum

0|1
    0|0
    • İlk defa bir sorumda güncelleme yaptım onada sen denk geldin yapıcak bişey yok

• güncelleme yapmadan önce puan verip yorum yapıp ondan sonra yaparsan daha makbul olurdu hani insan bildirime bakıyor sadece güncelleme :)

• eyw bundan sonra öyle yapıcam :)

• sayı veremem ama film manyağı biriyim kaliteli filmlerin hepsini eksiksiz izlemişimdir izlemediklerim imdb puanı düşük vasat filmlerdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...