İçimden hiç sormak gelmiyor

sizce en güzel şarkılar söylendi mi, en orjinal fikirler düşünüldü, en güzel şiirler okundu mu?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Söylendi. Ama söylenmeye devam edecek. Güzel bir tane değil ki :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hepsi olmuştur neden olmasın. Ve olacaktır da.

0|0
    0|0
  • hiç birseyin sonu yokki ölünce hersey bitecek yeni doganlar en güzel sarkıları bulacak orjınal fıkırlerı dusnuecek şiirleri okuyacak

0|0
    0|0
  • Geçmişte ve şimdide , nasıl yetenekli insanlar çıktıysa , gelişen ve modernleşen bu dünyanın değişen şartları ve beklentileri doğrultusunda yine benzer insanlar çıkacaktır.Bunun bir sonu yok...

0|0
    0|0
    • umut var yani diyorsunuz, umarım öyle olur

• Aslında hayattan beklentileriniz ile ilgili bu durum bu.Size göre kayda değer bişey yoktur ama , ayşeye vardır , mehmete vardır.Daha güzel şeylerin olacağını umut etmek yerine,güzel olanlar ile niye yetinmeyelim ki ? Daha güzel olursa , ondan daha güzelide istemeyecek misiniz ? bunun bir limiti yoktur kanımca..

• kesinlikle doğru. ancak yetinmek hassas bir nokta. insanlık elindekilerle yetinseydi şu an en büyük buluş olan ateş e sahip olmayabilirdik, tekerlek zaten yoktu:) gerisini saymak istemiyorum zaten. bu da dengeli olmalı sanırım, yetinmek veya biraz daha fazlasını istemek...

• kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • her zaman daha iyisi vardırr

0|0
    0|0
    • mükemmelliyetçi zihniyet :) katılıyorum :) ancak olayın ihtimali kesin de vuku bulacağı meçhul :)

• Alp Er Tunga öldü mü

Issız acun kaldı mı

Felek öcün aldı mı

Şimdi yürek yırtılur

0|0
    0|0
  • çok kez söylendi de okunduda

0|0
    0|0
  • Ben doğduğum gün onların hepsi yaşandı

0|0
    0|0