Benim gibi bazi turk korku filmlerinden cekinenler?

Arkadas istedigin en korkunc yabanci filme gideyim izleyeyim ama turk korku dedigin zaman ben bir cekiniyorum ya adamlar inlerle cinlerle ugrasiyo e sen bu varliklarin gercek oldugunu biliyosun haliyle insan bir irkiliyo var mı benim gibi boyle dusunenler

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Açıkçası Türk korku film senaryosunu şu an şu dakika herkes yazabilecek potansiyeldedir. Zira Kurandan kesitler, ezan sesi, birkaç ağzı yüzü bozuk insan modeli (sözde bunlar ele geçirilmiş insanlar oluyor) gıcırdayan kapılar ve zerre oyunculuk olmayan filmlerden ibaret. Bir film izlemiştim geçenlerde, exorcism denen olay gerçekleştiriliyordu lakin seslendirme o kadar berbat ve iğrençti ki, ben kahkaha attım. Saygı bile duyamadım. Tek hatamız gerçekten sağlam korku filmi çıkabilecek konulara sahipken, bunu bir türlü işleyemiyor oluşumuz. Ha exorcism demişken, gelmiş geçmiş en iyi exorcism sahneside şüphesiz ki, The Exorcism of Emily Rose filmine aittir.

0|0
    0|0
    • Aynen oyle bende sasip kaliyorum ben en son siccin 2 diye bir sacmalik izledim ya bukadar acemilik olur gercekden kahkaha attim filmde hersey tahmin edilir bicimde olmus hic mi sasmaz ya tahminler hayret ettim oyle komik hatalar var ki ama yapan yapiyo ya gercekden hakkini vererek yapan var ki bu tek bir film oda dabbe

• Yani konu işlenişi hangi film olursa olsun aynı. Paranormal tarzı bir şey çevrilmişti bir ara, ona çok güldüm ben. Hani kopyaladıkları şey de bile zerre başarı yok işin trajikomik kısmı.

• Naparsin ordan dusur burdan dusur bizimkiler nasil olsa enayi gelir diye diye bu hale geldi bizim simema sektoru

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam var olduğuna inanıyorum ama insanlarla uğraşacak kadar da boş oldklarina inanmiyorum

0|0
    0|0
    • Olmaz mi dostum ya cok var musallat olan duymadin mi hic benim en yakin arkadasima bulasmisti cocuk bos bos bakiyodu etrafa akli basinda deildi Allah muhafaza

• Psikolojik rahatsizliktir

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla korkmuyorum :)

0|0
    0|0
    • Ya hic gitmemis deilim hatta bazilarinda film hatalrindan kahkaha attigim da oldu ama dabbe gibileri urkutuyo beni en son siccin 2 yi izledim bide sinemada izledim ya yazik vallahi verdigim paraya 5 para rtmezdi

• Evet iciyodu :)

• Aaaa ben farkli filmle karistirmisim yaa o film etkileyiciydi ya kokrkmadim ama yinede guzel yapmislardi tabi hatalar vardi ama guzel filmdi ben begendim onu ve gercekden gercek bir olaydan alintiymis diger filmin adini hatirlamiyorum yaa ayni zamanda cikmislardi sinemaya

• Türk korku filmleri genelde "böö" dür ya. Mesela kapı vardır arkasından ses gelir, herkes kendi korktuğu şeyi orda hayal eder. Cin vs de öyle bişey herkes korktuğu şeyin başına geleceğini düşünüyo. E doğal olarak insan yapısı zaten bilmediğinden, göremediğinden daha çok korkar vs vs..

0|0
    0|0
    • Ya evet tahmin edilebilitesi cok var ama insan korkmuyo değil tabi dalga gecilicek sekilde hatalari cok yapiyolar o ap ayri bir mesele tabi 😂😂😂

• Korkmicaksın ya D: gülüceksin ben gülüyorum korku filmlerinde bdjhsbfhjds

• E her sahnede de gulunmez ki millet oraya korkmaya gelmis 😂

• abi türk korku filmlerini izlerken kahkaha atıyorum resmen saçma çünkü in cin derken bokunu çıkardılar

0|0
    0|0
    • Ya oylesi coooook eyvallah ama yapan da yapiyo yani dabbe misali yoksa benimde kahkaha attigim cok oluyo

• ahaha o filmler özellikle doguda çok ilgi görüyor. o yüzden korku filmleri genellikle in cin üzerine yapılıyor bizim sektörde.

0|0
    0|0
  • Ben de Türk Korku Filmleri cinli cünlü olduğu için izlemiyorum. Yabancı tercihimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynısı bu sralar bendede var bro yakında fılmi izlerken o dedıklerını taklıt edıyom dıye banada cınler bulaşcak korkuyom valla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...