Punkçılar nerdesiniz?

Punk's not dead ulan. The clash, Dead boys, Se x pistols, Blag flag, The clash, Exploited, Blondie, Iggy pop, Ramones, Talking head vs vs şu an aklıma gelen bunlar sakın Green day The fallout boy falan yazmayın bunlar punk değildir poptur. Fsociety

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bilmiyorum bunları ben

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Green Day pop mu? Sen ciddi misin?

1|0
    0|0
    • Green day müzik olarak punk esintilerine sahip ama ona punk demek Sid Vicious'a mezarına taklma attırmaktır. Se x pistolse, The Clashe, Exploited a saygısızlıktır. Gözlere sürme çekip sahnede zıplamakla punk olunmuyor malesef.

• Master of puppetsi hiç bir zaman sevmedim. Sevemedim. Neden hiç bilmiyorum. Toplasan master of puppetsten 2-3şarkı vardır. Thrash Metal popülerliğini kaybetti. Orada malesef haklısın :( Ama ben her zaman diyorum. Rock ve Metal müzik bu dünyada hiç bir zaman bitmez. Çünkü sürekli evrim geçiriyor. Eskiden thrash dediğimiz artık hard rock oldu. Ciddiyim. Günümüzde hard rock diye çıkan müzikler eski metallerden daha sert. Chris broderickdir başkan şimdi o ayrı bir dünya. Adam dirseği ile mi ne çalmıştı gitarı. Ben herkese söylüyorum, dalga geçen oluyor ama bence bu böyle. Rust in peace'nin bütün sololarını bir martye çaldır bir de chrise çaldır chris çok daha iyi çalar. Fakat chrsin sıkıntı üretmekte. th1rt3en mesela. Soloları dinlerken uykum geliyor. Fakat şu konuda çok haklısın. old school trash metal ruhunu en iyi mop anlatır. Orada haklısın. ajfa ile mop ne kadar tür olarak benzeseler de ajfa'da ciddi anlamda bir olgunlaşma söz konusu

• hem pop hem rock müzikleri vardır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• counter stirike popstar dead musiman

0|0
    0|0
  • Biz Müslüm Babacılardanız.

0|0
    0|0
  • efendim?

0|0