İlluminati Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Var mı yok mu sizce? Yabancı şarkıcıların ve Disney'de defalarca arkada İlluminati yazılarını gördük bence var olduğu aşikar. Peki sizce dünyayı özellikle medyayı onlar mı yönetiyor? Yani bütün filmler ve şarkılar illuminatinin mi? Bildiklerinizi söyler misiniz? Illuminati olmadan iyi yerlere gelinebilinir mi? Yok karşı çıkanları öldürdüler tarzı söylentiler doğru mu? Bu kadar güçlüler mi? Düşüncenizi paylaşır mısınız?

1|1
720

En İyi Erkek Görüşü

• 50 bolumluk belgesel tarzında ıllumınatıyı anlatan vıdeo ızlemıstım. dubaı yı de hatta ıllumınatı nın buyrukları dogrultusunda kurdukları, yapılan bınalarda şeytanın dunyaya gecısını saglayacak sekılde sımgeler, imgeler falan. ıste dubaı nın ustunde sureklı sıs olması vs vs. var bro bence adamlar yonetıyo yanı, hatta bu kısılerı cocukken secıp kendı ısteklerı dogrultusunda yetıstırıyorlar. rockefeller rotshcıld falan. bır suru kaynak var ya arastırırsın artık kafana hangısı yatıyosa ınanırsın. ben ınanıyorum. kennedy nın oldurulmesınden. amerıkan bankasının bunların hakımıyetınde olmasına kadar. dunyada bır cok seyı bunlar yonetıyo. bır tetıkcının ıtırafları dıe kıtap vardı hatta, orda da ıste bı ulkeye once odeyemeyecegı kadar borc verırız, sonra odeyemeyecegı ıcın o ulkenın varlıklarına sahıp oluruz falan yazıodu. ne bılım ıngıltere hukumetının dunya genelınde uyusturucu dan para kazanması falan. dunya kadar konu var. brıtney nın dogusu ve bıtısı ıllumınatı.. emınem ın ıllumanıtaye katılmaya zorlanması ve reddetmesı sonucunda en yakın arkadaslarından bırının oldurulmesı...2pac ın oldurulmesı falan :D uzar gıder

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu işlere hiç girmmek oyunlara kadar girmişler

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• @Bakırköylüm İlk Elime Geçtiğin Zaman Her Şeyi Yedireceğim. Sana..

İlluminati: www.facebook.com/.../media_set

0|1
    0|0
  • Bence Yok!
    Olsaydı @Serkan1923 Abi Onları Tutuklar, Hapise Tıkardı.
    Serkan Abi Tüm İllumunati Üyelerinden Daha güçlüdür! Taksimde Seri Katil, Kiralık Katil, Tecavüzcü, Hırsız, Gaspçı, Dolandırıcı, Konut İhlalci, Yağmacı, Banka Soyguncusu, Hapishane Kaçkını Yakalar! İstanbul'da Tüm Suç Oranı %70'den %1'e İndi. Kim Sayesinde? Serkan Abi!!
    Red Kitte Daltonlar Vardı ya Red Kit Baş Edemeyince Serkan Abiyi Aradı Yardım İstedi. Serkan Abi Daltonları Yakaladı! Ted Bundy (Seri Katil) Serkan Abiyi Görünce Eline Bir Tabanca Alıp Vurmak İstemiş, Ama Serkan Abi Ted Bundy'e Kafa Atmış, Tedin Silahı Düşmüş Serkan Abi Ted Bundyi Silahın Üzerine Oturtturmuş!
    Ali Kaya (Seri Katil) Hapisten Kaçınca Hemen Serkan Abi Peşine Düşmüş Ve Yakalamış!
    Jeffrey Dahmer'i Serkan Abi Yakalamış! ABD Her Cinayette Serkan Abiden Yardım İstiyor Çünkü Hiçbir Polis Serkan Abi Kadar İyi Değil! Hatta Mafya Ve Çete Başları Yakalanınca Serkan Abi Sorguya Çekermiş, Korkudan Anında Öterlermiş!!
    Yaşa Serkan Abi :) :)

0|0
    0|0
  • illuminati daha büyük birşeyin alt kolu. yani sadece fikirlerden biri. daha birsürü kolları var. neyin alt kolu dersen. o şeyin birsürü ismi ve çeşitliliği var. oldukça büyük bir yapı olduğu için, karışık. (derin devlet mi, tarikat mı, şeytana tapanlar mı, dünyanın en zenginleri mi, artık ne dersende dicam. aslında hepsiler. hepsini yapıyorlar. hem derin devletler, hem tarikatlar, hem zenginler, hem şeytana taparlar, bu yüzdende illuminatideki gibi pis kötü şeyleri sürekli yayarlar.)

kimler kurmuşsa, kimler yürütüyorsa, hala devam ediyor. (şeytan-deccal-cin kurdu diyorlar. mantıken şeytana-cine taptıkları için.)

0|0
    0|0
  • Adamların amacı dünya egemenliği.
    Kuran da bunlar için " onlara egemenlik versek bir çekişen dahi vermezler " diyor.
    Şeytana yapıp bilgi alanlar var , insanların medya yolu ile hipnoz etmeleri, buyu ve bir çok şey yapıyorlar.
    Kuranı oku bunlarla ilgili de ayetler görürsün.
    Adamların amacı dünya hakimiyeti ve insanları köleleştirme.
    Zaten su an bile köleyiz hepimiz.
    Onlara çalışıyoruz.
    Elbet bu sistem değişecek.
    İlahi emir verilmek üzere çok az kaldı.

0|0
    0|0
  • İlluminati zararlı bir organizasyon değil, din sömürüsü yapanların ve bununla dünyayı yönetmeye çalışanların düşmanı onlar bilimin insanları ve illuminatiyi bu denli vahşi yapan da zamanında din tüccarlarının bilime vahşice saldırmaları ve bilim insanlarını katletmeleri. O yüzden seni beni tehdit eden bir organizasyon değil rahat ol

0|0
    0|0
  • Bir ara kartlarını araştırıp okumaya çalışmıştım, illuminati kartlarından bahsediyorum. Kartlar 70 li yıllarda satışa çıkmıştı kartlarda anlatılan şeylerin çoğu günümüze kadar gerçekleştirildi. İyi niyetlerinin olmadığı kesin. Özellikle çizgifilmlerde ve oyunlarda çok kullanılıyor illu. simgeleri tamamaen bilinç altı ve beyin yıkama işi bunlar..
    Dediğim gibi, yıllar sonra anlatılanları istedikleri gibi gerçekleştirebiliyorlar ise çok güçlü bir örgüt olduğunu ve öegütün arkasında da bir destekçinin olduğunu düşünüyorum bu destekçi örgütün de 'reptilian' olduğu düşünülüyor

0|0
    0|0
  • Gizli bir örgüt var ama eminim bu illuminati değil sizce bu kadar sırlarla dolu bir örgütü 12 yaşındaki Pelinsu bilebilir mi?

0|0
    0|0
    • Peki bu kliplerdeki arka fonda illuminati yazması falan

• Peki amaçları ne?

• Bilmiyorum gerçekten.

• 0|0
    1|0
  • aslında kurucularından biri de dedemin dedesiymiş
    herkes bir gün illüminatıcı olacakdır :)

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Var bilinçaltını kullanıyor ve bilinçaltı asla unutmaz.

0|0
    0|0
  • Bugun ben biseye takildim ee cocuguz seks falan nedir bilmiyoruz adamlar oraya seks yazmis eee bu mesaji alsak ne almasak ne /?

0|0
    0|0
  • ONLİNE OYUNALAR DA BİLE VAR LAR ne diye biliriz ki istedikleri kadar tuzak kursun oyun oynasınlar allah cc en iyi tuzak kurandır

0|0
    0|0
  • ne diyelim :S

0|0
    0|0
  • amerikanın hayal satarak para kazanması.

0|0
    0|0
  • saçmalık zaten adamlar herşeyi alenen yapıyorlar dünya ellerinde

0|0
    0|0
  • Seytama tapan insanlar toplulugu diyelim (Allah ıslah etsin)

0|0
    0|0
  • İllletmenitu bir yok olmadi gitti 😏

0|0
    0|0
  • Saf müslümanlar hariç dünyada kimse inanmaz böyle komplo teorilerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben reklam tarzi bisey oldugunu dusunuyorum bir cok unlu yok isareti falan kullanarak dikkat cekip gundem yaratmaya calisiyor farkettiysen 2 yil once herkesin dilindeydi şu an ortalik sakin tamamen reklam bence ve o kadar zengin luks icinde yasayan unluleri yonetebilecek biseyin olabilecegini de dusunmuyorum eger olsaydi kesin bir acik veren olurdu

0|0
    0|0
  • Bir örgüttür.

0|0
    0|0
  • Girmek istiyortum.

0|0
    0|0
  • Ya siz zaten hayata kurulu başlıyorsunuz, Illuminati subliminal mesaj yollasa , medyaya hükmetse ne yazar.
    Ne renk tulum giyeceğinize bile doğduğunuzda cinsel organınıza bakarak karar veriliyor.

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum ve saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle varlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...