İngilizce öğrenmek için tavsiye verir misiniz? Kurs vs?

arkadaşlar ingilizce öğrenmek istiyorum başlangıç seviyesindeyim belli şeyleri biliyorum çok zayıf ingilizcem. İngilizce öğrenmiş olanlar veya bilenler tavsiye verebilir mi? hangi kursu tercih etmeliyim neler yapmalıyım gibi..

Güncellemeler:
güncell
gncl

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• ortaokulda kolejde okudum, daha sonra devlet okuluna gecınce ıngılızcemde bır gelısme olamadı malesef. ama unıversıtedeyken sureklı ınternetten farklı ulkeden ınsanlarla ıngılızce konusmaya calıstım, baslarda translate falan kullanıyodum ama sonra hıc kullanmamaya basladım. bu arada cokca da yabancı fılm dızı ızlıyodum. suanda turkce altyazı degıl ıngılızce altyazı atarak fılm ızlıyorum. kendıne konusma arkadası bularak baslayabılırsın. kursa ısteklıysen gıtmelısın, ısteklı dıılsen sadece kursta ogretılenler sana katkı saglamaz. kendın de calısman lazım cunku. bırcok arkadasım kursa gıtmesıne ragmen ogrenemedı. ınternette de bırsuru kaynak var. ogrenmek ısteyen ınsan ıcın hersey mumkun yanı :)

1|0
    0|0
    • çok sağ ool gerçekten yaa :) içinde bulunduğum ve istediğim yardımı o kadar güzel özetlemişsin ki =) hellotalktan bahsediyorsun sanırım bende 4-5 gündür kullanıyorum acayip katkısı olduğunu söyleyebilirim dediğin gini translate kullanıyorum şu an da ama 4-5 gün öncesine kadar karşı tarafın ne dediği konusunda fikrim yokken şimdi anlamaya başladım sadece kendim yazarken doğrumu yazıyorum diye kontrol ediyorum kurs düşünüyorum bir süre sonra bir ay kadar daha bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum daha sonra sadece speaking kursu varmış ona gitmeyi düşünüyorm. öğrenmeyi gerçekten çok istiyorum :) siz şimdi gayet rahat iletişim kurabiliyorsunuz değil mi? sadece kendi çabanızla oldu bu durum öyle mi?

• artık çok kişi ingilizce biliyor o şekilde anlaşıyor biri birşey sorduğunda yardım edemiyorum yurt dışına çıkmayı düşünüyorum gezmek için ama dil yok iş hayatım için önemli bir unsur ama bilmiyorum.. bu gibi sebeplerden dolayı.. çok teşekkür ederim bu arada :)

• rica ederim, başarılar :)

En İyi Kız Görüşü

• Hangi seviyedesin a1 mi a2 mi? İngilizce öğretmeniyim ben yardımcı olurum mesaj atarsan

1|0
    0|0
    • a1 oda zar zor iletişim kurabiliyorum

• senin gayretine bağlı

• anladım çok teşekkürler =)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu durumdan ben de müzdaribim , her yerde karşıma çıkıyor okuduğum okulda da ingilizce eğitimi var hem de her yıl şaka gibi :(

1|0
    0|0
    • kurs düşünüyorum bn ama hangi kurs ne derece etkili olur bilmiyorum malesef benmde her yerde karşımda bu durumdan çok sıkıldım

• Haydi birlikte gidelim :D

• woow :) heyecanlandım :D olu olur süper olur :D

• Almanca kursuna git

1|0
    0|0
Yükleniyor...