Hangi kitaplar senin için zararlıdır?

Evet arkadaşlar. Bu sorunun cevabını merak ediyorum. Hangi kitaplar sizin için zararlıdır?

Güncellemeler:
Ben bir tane söyleyeyim isterseniz :)

Harun Yahya - Evrim Aldatmacası :D tamamen zararlı bir kitaptır. Saçmalıktır ,safsatadır :) vakit kaybından başka birşey değil. böyle kitapların zararı zamanını çalıyor olmasıdır zaten

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• desem birileri tepki gösterecek. ismini demeyeyim ama bi kitap var ve herkes ondan yararlanırken ( bilmem artık öyle diyorlar ) ben elime alsam sinirlerimi bozar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zararlı sayfalarla henüz tanışmadık.

0|0
    0|0
  • gizli ilimler kitabı okudum zararını gördüm ;)

0|0
    0|0
  • Biri bana kitap okumayı sevdirinceye kadar bana yararı da zararı da yok onların.

0|0
    0|0
  • Aklıma fahrenheit 451'de kitapların yakilmasi geldi.

0|0
    0|0
  • Bestseller tayfası.

0|0
    0|0
    • ne zararını gördün ki ? sen de hükümet gibi müstehcen mi buluyon yoksa :p :D hehehe

• daha açık olabilirsin o zaman

• Çoğu boş beleş, vasat, hatta leş.

• yazılmış bütün kitaplar. ( basılmamışlar dahil )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İçi boş ders ve öğüt vermeyen kitaplar zararlıdır..Sana zararı yoktur zamanına zararı vardır..Bu tür kitaplar tam bir zaman hırsızıdır..

0|1
    0|0
  • dini kitaplar.insanları yalanlarla bilgilendiren,saçma kitaplar.

1|1
    0|0
  • mesela meleklerin ışığıyla mı kartlarıyla mı abidik kubidik şeyler anlatan kitaplar bana zararlı

vakit öldürmesini de geçtim

sinirlerim alt üst oluyor

ışık çocukları, melekler diyarı huu beybi

0|0
    0|0
  • kitaptan zarar gelmez. okuduğunu yorumlamak, katılıp katılmamak kişinin elindedir sonuçta. Sadece henüz kişilik oturmamışken çocuklukta zararlı ya da yaşa uygun olmayabilir

2|1
    0|0
  • Kitap okumayı sevmem daha çok dergi gazete ve internetten makale okumayı tercih ederim. Hiçbir kitabın bana zarar vericeğini de sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Henüz yazılmamış kitaplar ;))

0|0
    0|0
    • ne gibi bi zararı olcak ki sana yazılmamış kitabın?

• kısacası diyosun ki zararlı bir kitap yok :)

• Aynen öyle müdür...Zararlı göstererek yaptım bunu çünkü sen onu sormuştun..:))

• 50 Tonlar, Da Vinciler, Dizüstü Edebiyatları, İstediğiniz Kişiye 10 Adımda Evet Dedirtmeler, Hayri Patırlar... Safsatalar hep çok satıyor nedense. Zaman kaybı

0|0
    0|0
  • iyi de, neden doğrudan şahsa soruyosun k? topluma zararlı de daha bilimsel cevaplanır :-)

0|0
    0|0
    • toplumun temelidir sonuçta birey.dolayısıyla bireye zararlı gelen topluma da zararlı gelir.

yani topluma ulaşmanın yolu da bireyden geçtiği için bence soruda bi tuhaflık yok :)

• Diyosun.. hımm.. okuduklarımdan hiçbirinin zararl olduğunu sanmıyorum.. o biraaz da kişiye göre değişir.. benim baş kitaplarımdan biri KAVGAM mesela.. ama her okuyanda aynı etkiyi bırakmıyo..

• ateist kitaplar

0|0
    1|1
  • grinin elli tonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...