Yabancı dizi tavsiyelerinizi bekliyorum...

Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz güzel yabancı diziler var mı?

Bunları izledim ve hala izliyorum bunlar hariç

1)game of thrones

2)Ozz

3)vampir diaries

4)2 broke girl

5)shanfield

6)shmalles

7)simpsons

8)six feed under

9)south park

ve hatırllayamadıgım 1 2 tane daha vardır bunlar dısında

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• The Secret Circle

Pretty Little Liars

Merlin

Nikita

Prison Break

Lost Girl

Misfits

Spartacus

Legend of the Seeker

Supernatural

The Walking Dead

The Borgias

Seinfeld

The Tudors

24

Buffy the Vampire Slayer

Camelot

Falling Skies

Teen Wolf

Carnivale

Once Upon a Time

Serlock

Paradox

Touch

American Horror Story

Dexter

The Mentalist

Arrow

Nikita

Bi bunları izle de sonra tekrar gel..üşendim yeter.. :)

0|0
    0|0
    • oooooooooooooo saol :) bunlar bıtene kadar yaşlanırım sanırrım tekrar gerı gelemem :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Legend of Seeker biraz daha sürükleyiciydi. Game of Trone u da zevkli izledim yeni bölümlerini bekliyorum yayınlansın diye. Ayrıca Merlin de çok sürükleyici geldi bana.

0|0
    0|0
  • Legend of the Seeker, person of interest, once upon a time, the mentalist, lost girl, Angel aslında daha var ancak bu kadarı yeterli sanırım şimdilik ben senin izlediklerin dahil hepsini izledim.

0|0
    0|0
    • saol bunlarıda yazıcam bır kenara en cok hangısını sevdın favorın hangısı benimkisi game of thrones sonra OZ

• shameless demek istemişin heralde :D neyse sabah erken kalkçam kısa kesiim. walking death, dexter, chuck, two and a half man, the big bang theory, how I met your mother, robin hood, merlin, continuum, revolution... gider. dizi-mag a gir bi profil oluştur o sana önerir arada güzel dizilerden.

0|0
    0|0
  • oz

truee blood

supernaturel

breaking bad

dexter

lost

ilk aklıma gelenler senin listende olmayan

0|0
    0|0
    • dexter ızledımm supernaturel basladım sevmedım ama OZZ SUPERRRRRR

• supernatureli bikaç bölüm izle derim ondan sonra karar ver absürt şeyler seviyosan truee blood da fena değil sacma aslında ama kendini izlettiriyo heycanlı

• Hiç biriniz yabancı diziden anlamıyor peki aranızda Shameless izleyen var mı:D o filmin konusu çok karışık kimin ne yaptığı belli değil bu yabancıların herşeyi yozlaşmış aman dikkat sizde bozulmayın ama tavsiyelerim merlin,game of thrones,vampire diaries, izlemeyenler için en kaliteli doktor dizisi HOUSE,Secret Circle,Teen wolf... aklıma gelmeyenler bu arada how i fuck my mother izleme tavsiye etmem :)

0|0
    0|0
  • True Blood İzlemediysen mutlaka izlemelisin

Spartacus

Heroes

misfits

the secret circle

bitmiş diziler ama listende yok diye yazdım

0|0
    0|0
    • hadı ya meraklandım bak sımdı:) saol cok tsk bıtmıs dızılerı daha cok sevıyorum arke arkaya bıkac bolum izlemek daha iyi oluyor

• bende bitmiş dizi arıyorum peşpeşe izlemek güzel oluyor :) True Blood - The Vampire Diaries - Heroes ayarında dizi arıyorum

• vampire diaries bırazdaha genclık dızılerı gıbı :) onun gıbı sevıyorsan 2 broke girls tavsıye ederım komıktır :)

• ben anlamadım, neyleri izledin ve neyler hariç?

0|0
    0|0
    • yazdıklarımın hepsını ızledım bunların dısında bıldıgınız ıyı dızı vardmı dıye soruyorum

• hee, tamam, önereyim: şu an benim de izlediğim 2 sezon 6 bölümden oluşan sherlock var, onu izle, kesin izle ama he. bir de lost'u nasıl izlemedin ve h�l� nasıl merak etmezsin en azından, anlamadım. yani ben diziden pek bişey anlamadım, ama sen bizim gibi tecrübesiz yakalanmayıp, yavaş yavaş not ala ala izleyenlerden biri olabilirsin.

• lost ızlemeyı dussundum ama sonu hakkında o kadar kotu yorumlar aldımkı dızıden sogudum sherlock hakkında guzel seyler duydum onuda yazım bır kenara not alıp tek tek ızlıyorum bıde cogu dızının bıtmesını beklıyorum cunku bolum beklemek zor gelıyor :)

• The Tudors tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Fringe tavsiye

0|0
    0|0
  • :D tavsiyeye gerek yok sende hepsi var zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arwen...

cevap kısa daha kaç nokta koyayım yav.

0|0
    0|0
  • Müthiş bir dizi var ... ONE UPON A TİME

Acayip tutkunu oldum ..

Geçmişlerde .. Desperate housewives..

0|0
    0|0
  • dont trust B... in 23 the apartmen diye bi dizi var adını yanlış yazmış olabilirm ben ona başlicam çok komikmiş...

0|0
    0|0
  • Once upan a time ,fringe,how ı met your mother

0|0
    0|0
  • the oz derim ben. baska da dizi sarmadi beni.

0|0
    0|0
  • Shanfield, shmalles, six feed under, Ozz... Bu isimlerde diziler yok.

0|0
    0|0
    • yok mu :D:D:D: shameless oz six feed under shanfild izlediği dizilerin yok oldugunu ısoylemende bır tuhaf dızı mag gor yada yabancı dızı ızleye bak bır daha ıstersen konussunuda acıklıyım

• yanlıs yazabılırm ıngılızcem cok ıyı degıl ama sen ınterneten baktın duzelttın neyse araştırmacı ruhunu sevdım aferın buda bır başarı :)

Yükleniyor...