İkisi iyiydi aslında ya. Ama ben Sagopa diyorum :)

0|0
1640

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

• Sagopa Kajmer

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Ceza her zaman. Sagopa 2008 yılına kadar iyiydi. sonra rap yapmamaya başladı. bizim sansar sagoya diss attığında aylarca ortadan kaybolmuştu. kadıköy acildeyim ben ordan biliyorum :) sagopa şu an rapçiden sayılmıyor zaten büyük ihtimal geçmişte neler yaptığını bilmiyorsundur ki gerçek bir sago fanı bile bilmiyor :)

0|0
    0|0
    • anıl piyancı seyn seyn ordan mı yazdın nicki ni

• yahu sen beni yanlış anlıyorsun. bak demeye çalıştığım şu. cümle yazarken dikkat et sadece. çünkü şu facebook rapçileri olurya yorum yapar o tarz bir yazı yazdın onun için dedim. eğer aşşağılayıcı ya da kırıcı birşey dediysem ya da öyle anımsattıysam cidden özür dilerim. yoksa saygı duyduğum birşey.

• kırılmadım problem yok yorumun için teşekkürler

• Cezada yetenek var hızlı soyleme, Sagopada tecrübe var kafiye ve anlam. Tabiki Sagopa. Aama cezaya da saygï duyuyoruz. Onlar yükseltti. Ama nansar fuat falan hiç birini sevmiyorum. Birde neyim varki de süper. Biz baytarla büyüdür, yerli plaka falan :) !!!

0|0
    0|0
  • Az olur ömrün, ben sana gülüm demem :D
    https://www.youtube.com/watch?v=BmFuDfHdHuI

0|0
    0|0
  • Ben de Ceza diyorum.

0|0
    0|0
  • Sagopa tabi sözlerinin sakin kafayla dinlediğinde çok harika olduğunu anlıyorsun

Ben deli dolu biriyim, ama şu an sadece doluyum,
    Kırılmış bir sağ kolum,
    Gönlü bir hayli kırık, yapayalnız, bomboş bir yolum
    Beni arayan orda bulur, sözün bittiği yerde bekliyorum

0|0
    0|0
  • ya sagonun bitek edebiyatı iyi işte. yoksa sagopanın ne müziklerini ne de akışını severim şarkılarında. tarzı falan hoş değil yani sürükleyici gelmiyor. cezanın da ilk şarkıları sürükleyiciydi ama onun da sözleri sago kadar çıkışamıyor. ikisini de fazla sevmem.

0|0
    0|0
  • İkisini de dinlemiyorum. Eski sagocuyum 2 kere konserine gittim ama dinlenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Aşırı karamsarlık yapıyor.

0|0
    0|0
  • ceza derim

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer candır gerisi heyecan :)

0|0
    0|0
  • Hidra !

0|0
    1|0
  • grogi :)

0|0
    0|0
  • sagocu kız candır.

0|0
    0|0
  • Yine yeniden yunus kayıtta Karamsar ton ve orta halli kelam
    O zaman rapime başlamadan herkese selam...
    Benim adım SAGOPA KAJMER pesimist kötü adam
    Şimdi görelim bakalım kim hadım kim madam?

0|0
    0|0
  • 12 dizede yazan bir insanı kıyaslamak bile doğru olmaz eskiden beraber çalışsalar da sagopa kajmer vazgeçilmezdir..

0|0
    0|0
  • KaF KeF ;)

1|0
    0|0
  • ikisini de sevmem ama sagopa daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...