Sesine ve enstrümanına güvenen, müzik ile yakından ilgilenenler var mı?

İstanbul'da olup müzik ile ilgilenen arkadaşlar doğa için çal projesi formatında bir oluşum hazırlayıp stüdyo çalışmaları ve kayıt aşamaları gerçekleştirmek istersek kimler sesim burada enstrümanım burada deyip böyle bir proje için destek ve katkı oluşturur. Hem sosyal olmak adına güzel bir arkadaş topluluğu da oluşturulmuş olur ve ortaya çıkan güzel bir emek ve belki de daha ilerisi. Bakalım böyle geniş bir kitleden nasıl bir talep ortalaması oluşucak. Hadi bakalım görelim sizi müzik insanları :)

0|0
22|26

En İyi Kız Görüşü

• Yaaaa keşke orada olsam😢😢😢

0|1
    0|0
    • çokmu üzüldunuz cok uzaklardamısiniz. keşke olabilseydiniz :( ses enstrüman? katkınız ne olurdu?

• Rica ederim. Umarim bir grup çıkar buradan ve bizlerede youtube falan dinlemek düşer😄😄

• inşallah. oluşturma bilirsem amaç o. sizin gibi gönüllü ve gönül vermiş güzelliklere ihtiyacımız var . takipte olun tamam mı. soruyu önlerde tutmamiz lazım. daha geniş bir kitleye ihtiyacımız var. inanıyorum olacak. hadi desteeeek:)

En İyi Erkek Görüşü

• fazla uğraşmıyorum ama sesime güvenirim

0|1
    0|0
    • teşekkürler. irtibatta olalım olur mu

• tabi buradayım

• çok teşekkürler. hangi semttesiniz

Kızlar Ne Diyor 21

• Sesime güvenebilirim belki ama.. İstanbul'da değilim :/

0|1
    0|0
    • İstanbul olması yani herkesin bir arada olması prova için önemli. ama ben ilginiz için çok teşekkür ediyorum. güzelde sesinize sağlık olsun.. destek ol ama :)

• Ben o zaman bir kaç beste üstüne çalışakoyayım :) belki alırsınız hazırlıklı olayım :) bu arada doğa için çal demişsin konu doğa mı yoksa her türlü konuya açıkmısınız? O konu üstüne yoğunlaşayım da :)

• olur çok güzel. konu doğa olabilir. mesaj aticam ben size

• Şarkı söylüyorum bir de biraz gitar çalıyorum.

0|1
    0|0
    • o zaman size de merhaba :) sizde hoşgeldiniz ilginiz ve desteğiniz içinse teşekkürler. en iyisi olmalı buda sizde ses gibi sanırım. iletişimde olalım.
      fakat pek talep yok gibi nasıl bu soruyu. üstlerde tutup herkese ulaşmasını sağlaya biliriz?

• :))) inşallah birgün olur

• Gizli Olmasaydın keşke

0|1
    0|0
    • gizli olmam daki sebep ilk etapta oluşuma tepkiyi katılımı görmek istedim. siz neden böyle düşündünüz

• daha güvenilir olurdu

• biraz talep olsun çıkarım. guven olmayacak bir konu değilki

• Sesime guveniyorum ve keman caliyorum ama malesef İstanbul'da degilim... Ama destek olucam mutlaka :)

0|1
    0|0
    • ne kadar güzel, harika :) bende bas gitar , akustik gitar ve keman çalıyorum. proje için uygun alt yapıyı olustura bilirsem bas gitar çalıcam. güzel bir oluşum peşindeyim destekleriniz ile inşallah :) cook teşekkürler

• Güzel bir düsünce, maalesef Istanbul'da degilim.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim ama sanata zayıf toplumuz. pembe bir arkadaşın nasilim sorusunun ceyreģi dahi yok

• Akordeonuma da sesime de guveniyorum

0|1
    0|0
    • bu harika. farklı bir enstrüman. İstanbul damisiniz. ve göçmensiniz dimi:)

• çok güzel. İstanbul da mısınız

• Yalnis yazmisim kusura bakmayin. Adana ve Mersinde yasiyorum. Maalesef Istanbul' da değilim

• Bağlama çaliyorum ve sesime güveniyorum ama İstanbul'da degilim :))

0|1
    0|0
    • Teşekkürler ediyorum keşke olabilseydiniz

• 3 senedir sesimi eğitiyorum güzel sesim var 50 parça ezbere biliyorum 11tane bestem var gitarda çalıyorum ama İstanbul'da değilim çok isterdim müzisyen arkadaslarım olmasını :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. keşke olabilseydiniz. ama yine arkadaş olabiliriz. bu engel değil

• Sesime güveniyorum gitar keman ve piyano çalıyorum ama İstanbul'da değilim😒😔

0|1
    0|0
  • Sesime güvenim var da müzik ile ilgikenmiyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul'da olsam yardım ederdim keman ve piyano var bende de ama işte :/

0|1
    0|0
  • Yakindan ilgilenmiyorum, uzaktan :D

0|1
    0|0
  • İstanbul'da olsam dahil olmayı cok ısterdım sımdıden basarılar dılıyorum

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim. yorum yapıp soruyu öne almanızda çorbanın bir tuz taneciği

• Sesime çok güveniyorum da, İstanbul'da degılım.

0|1
    0|0
    • canın sağ olsun. keşke olsaydınız.

• Sesime güveniyorum

0|1
    0|0
    • o zaman merhaba :) oluşumun peşini bırakmayalım. pek talep yok ama kitleyi oluştura bilirsek güzel dostluklar ve sonucunda güzel ürünler alabiliriz. iletişimde olalım. destek için teşekkürler

• hangi semttesiniz

• turkiyede degilim
    bundan anlarım az çok
    https://www.youtube.com/watch?v=GBiVq2MsCbs

0|0
    0|0
  • Ben gelirim belki nasil birsey bu?

0|0
    0|0
  • çok isterdim

0|0
    0|0
  • niye gizliden sordun ki :))

0|0
    0|0
    • gizliden sordum çünkü nasıl bir tepki alırım bilmiyordum. sanatın azınlıkta olduğu bir toplumda insanlara eğlence olurmuyum endişesi ile gizlendim:)

• teşekkür ederim haklısın tabikide :) hangi dalı ile alakalısiniz?

• çok detaya girmiyim buraya eğlenmeye geldim çünkü.. rica ederim :)

• Sesim güzel gitar çalıyorum ama kayserideyim :)

0|1
    0|0
    • keşke olabilseydiniz. yinede desteklerinizi esirgemeyin

• benim yetenegim yok malesef

0|1
    0|0
    • olsun.. destekleriniz eksik olmasın o da olur.

Erkekler Ne Diyor 25

• Gitarın her çeşidini çalıyorum :D Ve bu işte baya iyi olduğumu düşünüyorum :D Sesim güzel değil ama enstürümanların ve gitarın baskın olduğu şarkılarım var :D Ama İstanbul'da değilim o var :( Ama size nasıl destek verebilirim söylersiniz destek veririm :) İyi çalışmalar :)

0|1
    0|0
    • takip edin yinede sorunun yukarılarda bir katkı

• Doğa için çal gibi bir grupmu oluşturmak istiyorsun? Tam olarak kaç kişisiniz? Ben bağlama + gitar + ney çalıyorum ama bakalım

0|1
    0|0
    • bende bas gitar akustik gitar ve keman çalıyorum. bağlamada çalıyorum. evet öyle bir oluşum fikri geldi aklıma. herkesi buradan toplayıp. ortak bir şarkı üzerine bir kayıt. hem ssosyal bir eylemde bulunmak hem sanat hem dostluk hem ürün belkide daha ilerisi

• peki rastgele o zaman :)

• eyvallah

• Çalıyorduk bağlama oda yalan oldu.

0|1
    0|0
  • Biz sizi arayacağız denmeyecekse ben varımdır efenim.

0|1
    0|0
  • Ses yok gitar birazdan biraz fazlası var. Ama en güzel kısmı beste var. :)

0|1
    0|0
  • Bizim solo gitar , bass gitar, baterist, ve vokal yani ben bir grubumuz var metal müzik üzerine :)

0|1
    0|0
    • İstanbul da iseniz irtibatı kopartmayalim. ve şu an tamamen yalnızım destekleriniz ile ciddi boyutlara taşıyıp hayata gecirebiliriz

• ne demek yalnızsınız sen onun gibi bir grupmu oluşturup çalmak istiyorsun

• https://youtu.be/4RDBff3iy-U

bu tarz bir oluşum

• Çok iyi soylerim

0|1
    0|0
    • çokguzel irtibat ta olalım tamam mı. semt nedir?

• http://vocaroo.com/i/s0tXaQKUQ2y1

Biz grup olarak katilalim

0|0
    0|0
  • yurt dışındayım ama katılmayı çok isterdim

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) güzel bir oluşum peşindeydim bakalım sonuç nasıl olacak :)

• umarım her şey istediginiz gibi olur insanlar alışık degil karşılıksız bir şey yapmaya umarım gerçek müzisyenlerle karşılaşırsınız

• Merakla bekliyoruz İstanbul'da değilim malesef

0|1
    0|0
  • Ben de iş yok ama çoğu arkadaşım uğraşıyor , yardımcı olmaya çalışırım

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim ihtiyaç durumuna istinaden haberleşiriz. destek olun ama tamam mı :)

• En kötü dinleyici olarak yardımcı olurum :) ama olurum elimden geldiğince

• çok sevindirici. eksik olma dostum. irtibatta olalım. soruyu çekip daha çok kişilere ulaşmamız gerek

• Gitar çalıp söylüyorum ama profesyonel değilim

0|1
    0|0
    • emeğine sağlık dostum. çalışmalarına devam et. güzel birşey yapıyorsun. profesyonel olması gerek bilirsin... ama detek bekliyoruz olur mu

• Gazi Osman Paşa

• tamam teşekkürler dostum

• İstanbul'da değilim ama projeler için sık sık geliyorum. Eğer ciddi bir projeyse, yardımcı olmaya çalışırım. Neyzenim bu arada...

0|0
    0|0
    • çok iyi olur ciddi insanlara ihtiyacım var

• yok =D

0|1
    0|0
    • teşekkürler. sende destek olabilirsin

• Gitar çalıyorum da İzmirdeyim

0|0
    0|0
  • sesim çok güzeldir gitar çalıyorum ama İstanbul'da değilim maalesef.. başarılar dilerim sizlere.

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum sesim bazen iyi çıkıyor bazen kötü onu bende bilmiyorum destek olurum ama:)

0|0
    0|0
  • istanbuldayım ayrıca tv 8 rising starda yarışmacıyım

0|0
    0|0
    • tamam ne güzel toparlayalım bu işi. ciddiye alıp gönül verip verecek insanları bir araya getirmek biraz zor olacak ama sonrası hem keyifli hemde değer olacak inancındayım

• adapazarındayım müzikle uğraşıyorum işin mutfağında teknik kayıt vs. yardımcı olurum..

0|0
    0|0
  • gitar vurmalı bide sesli çalıyorum sesim ehh işte :D taş çıkarırımm lennn :D

0|0
    0|0
  • tek iyi oldugum konu su kodaman hayatında

0|0
    0|0
  • İstanbul'da olsam katılmayı cok isterdim ama baya uzaktayim

0|0
    0|0
  • sesimi beğenenler oluyor

0|0
    0|0
  • Hmmm