Kızlar neden kufur eder?

Aslında kufur kımseye yakısmıyo kızlara hıc yakısmıyo. Genel soleyım tartısıolar hemen ana avrat bacı sayıyolar ya bı kere onların sucu ne daha kotusu ALLAH a KITAB a hayda gel burdan yok be zındık hıcmı ALLAH cc dan korkmazsın

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• kizlara yakismiyor hic sevmem edeni ama agzi bozik erkeklerdende nefret ederim😡

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Edepsizlik ve ahlaksızlıktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Küfür duyguları daha iyi ifade edebilmek için coşku ve tonlama amacıyla kullanılır. Bunun kadın/erkek ayrımının yapılması son derece yanlış, diskriminatif ve cahilcedir. Kadınlar da erkekler de tonlama ve vurgu ihtiyacı duyar, gerekliliğini hissederlerse kullanabilirler. Artık kadınların ne giydiği, ne yaptığı, ne söylediği ile ilgilenmek yerine kendiniz "iyi birer insan" olmaya çalışsanız çok daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • nasıl sacmaladıgının farkındamısın acaba? sen kac tane kulturlu ınsanın kufrettını duydun ya da kac tane hoca nın bunlar ınsan deılmı ya da bız ınsan deılmıyız

• Allaha küfürü hiç hoş bulmuyorum bende

0|1
    0|0
    • zaten kım ole kufur ederse yaptıgı butun sevaplar sılınıyo

• Aynen öyle. Hemde argo kelime erkeklere hiç yakışmıyor bide benim yanımda küfretmiyolar mı ay nasıl sinir oluyorum

• Akılları sıra erkeklık yapıyolar

• Neden kizlar?

0|0
    0|0
  • erkekler neden ederse onlar o yüzden eder ama iki cinsede yakışmıyor açıkçası

0|0
    0|0
  • Kadını erkeği yok ağzından küfür düşmeyen insanları sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • bn ne zmn küfür etsem gülüolar. çok güzel sövüomuşum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ooo sofi... naber... cahil sofi seytanin makarası olurmus

0|2
    0|1
  • Soru İyide Dini Alet Etmeyin Her Soruya...

0|1
    0|0
    • nerde alet etmısız

• Soru Açıklamanın Yarısı ALLAH KİTAP korkmak.. Kul İle ALLAH arasına girilmez. Herkesin kendi hayatı..

• butun muslumanların derdı ortakdır eger bı musluman kardesımın derdını derdım saymıyosam bu benım ayıbımdır ımanımın zayıf oldugunun gostergesıdır

• Küfür Kimseye Yakışmaz.

0|0
    0|0
  • bence kızlara küfür yakışıyo bırak abi karışma etsinler

0|0
    0|1
  • Erkeğede Kızada yakışmıyor ben çok küfür ederdim bu aralar baya azalttım

0|0
    0|0
  • Küfür herkezde kötüde kizlarda ayribi kötu be

0|0
    0|0