Anime kurduyum diyen var mı?

bir anime var bulmam Lazım. Arşivi iyi olan varsa bir bakabilir mi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bahset hele.

0|0
    0|0
    • Dilsiz bir kız çocuğu ve abisi başrolde. Bunların annesi bir peri. Anneleri ölüyo. Sonra bu iki veledi ananeleri alıyo. Bu iki çocuk ananelerinden kaçıuo ve bir yolculuğa başlıyo. Yolculukta dondurulmuş periler falan var. Küçük kızın da ayrıca beyaz bir kürkü var. Meşhur. Eğer izlediysen bunlardan anlamış olman lazım😁

• Tek bölüm mü yoksa seri şeklinde mi? Tarzı pek bana hitap etmiyor ama birkaç anime geldi aklıma ödüllü bir yapım vardı bakayım ona

• Tek bölüm. En sonda bu perilerin duygularını sömürüp bir kavonoza kapatan baş peri çıkıyo. O da baykuş gibi falan. İnternette d çıkmıyo kafayı yedim😅

Kızlar Ne Diyor 2

• O kurt benim :) dene bakalım bir

0|0
    0|0
    • Dilsiz bir kız çocuğu ve abisi başrolde. Bunların annesi bir peri. Anneleri ölüyo. Sonra bu iki veledi ananeleri alıyo. Bu iki çocuk ananelerinden kaçıuo ve bir yolculuğa başlıyo. Yolculukta dondurulmuş periler falan var. Küçük kızın da ayrıca beyaz bir kürkü var. Meşhur. Eğer izlediysen bunlardan anlamış olman lazım😁
      Bişeyler çağrıştırdı mı☺️

• İzlemedim bunu, netten de baktım ama bulamadım üzgünüm :(

• Teşekkür ederim yine d. Sağ ol ilgilendiğin için☺️

• Ben sana berserk diyorum kesinlikle çok sevdiğim bir animedir eğer komedi istiyosan en çok güldüğüm animeler barakamon ve gintamadir ama eğer daha maceralı birşey istiyosan full metal alchimest derim sana ayrıca yaoi seven biri olarak koi suru boukun diyorum sana

0|0
    0|0
    • Imm yok. Aşağıdaki görüşlerin yorumlarında aradığım bir anime var. Onu arıyorum ben😁 tavsiyelerin için çok sağ ol ama. Kaydettim😏

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...