86 Yaşındaki! Süper Babaanne'yi Gördünüz mü?

86 Yaşındaki! Süper Babaanne'yi Gördünüz mü?

Avustralyalı 86 Yaşındaki Beth Kelman 40 Yılı Aşkındır Yoga Eğitmeni Olarak Çalışıyor.

Avustralya'da Efsane Olan Kelman Öğrencilerinin Yanı Sıra Çocukları ve Torunlarınada Bir Günde 8-11 Saat Arası Yoga Eğitimi Veriyor ve Bu Durumdan Dolayı Hiç Yorulmadığını Söylüyor..

Esen Kalın.

#SerKan1923

@aerolite @Bakırköylüm @Hpolat0121 @mehcab @EniyiYorumcu @s5xI4
@FuC-kerFukare @Yarımkilokıymaefekti @TerazininHúznù

@Freyja88 @Dumannnnn_y @irmolika @TersHatun @Anthemiss @bynay @SAKAT_SİNEK @minik_şirine @ismiyook @KaymakliKünefee

Güncellemeler:
En İyi Görüşler Seçilecektir.

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• benim yaşlılık halim :) sporu bırakmazsam yine bu yaşlarda bacaklarımı açıp tekme atıyor olacağıım :P

0|1
    0|0
    • İstanbul da İseniz Antremana Beklerim. :)

• Vurduğun kişi kim olursa olsun fizik vb. Yerle bir edebilirsin eğer dediklerimi uygularsan şuana kadar düşmeyen görmedim.

• Sadece düşmek değil denge kaybetmesini sağlamak değil acıdan ve istemsiz olarak.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bugün hastanede kadının birisi bana şu genç yaşımda böbrek hastası oldum. diyalize bağlayacaklar dedi. Yaşını sordum 72 dedi :D 90 gibi görünüyordu halâ gencim diyor. Ondaki yaşama sevinci hangimizde var :D SORARIM? :D

3|2
    0|0
  • Cidden süper :)

0|1
    0|0
  • MaşAllah ☺

0|1
    0|0
  • çoçukluğumda mahallenizde yaşayan yaşlı bir teyze vardı onun lakabına tüm mahalle SÜPER BABAANNE derdi :) resimleri görünce o geldi aklıma... kendisi 90 yaşındaydı ama en fit insanları cebinden çıkarırdı. mekanı cennet olsun :)

0|1
    0|0
  • Vay be :D

0|1
    0|0
  • Valla ne kadar guzel hep mutludur

0|1
    0|0
  • 🙈🙈🙈Benden dinç :)

0|1
    0|0
  • Bu yasında bunu yapamazken babanne kanat takkmış ucuyoooo

0|1
    0|0
  • kadin benden iyi bak ici ölmemis

0|1
    0|0
  • maşşallah nineye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gençler bunu asla kabullenemiyor.. şimdi gidip tesbih çekmesi gerekirken hareket çekiyor olur mu?

0|2
    0|0
  • Çok dinç gözüküyor yaşına rağmen. :D

0|1
    0|0
  • Teyzeme bak maşallah bacak açmalar falan!

0|1
    0|0
  • oha for :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...