İzmir fuarına gittinizmi bu sene?

ben bu akşam gidiyorum ya nasıl güzelmi gittinmizmi ne yemeli ne içmeliyim ne yapmalıyım :)

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gittim valla bir ton yemek var sevdiğin mutfağı dene derim. tantunicinin tam karşısında bir karadut suyu var %100 denemelisin. eskişehir çalışmaları çok güzel olmuş arka taraflara ilerledikçe farklı kültürler tanıyorsun Afrika falan çok ilgimi çekmişti. paran varsa paraşüt olayını da kesin dene derim , konserler var önemli tabii

1|0
    0|0
    • Bir paraşüte binmedim ya çok eğlendik teşekkür ediyorum yöresel yemekte yedik :)

Erkekler Ne Diyor 20

• 1991 de gıtmıstım.. cok guzeldı.. sımdı oralar eskıyı mumla arıyormuş dıye duydum.. eskının pavyon kulturu olsa gıtmelısın derdım sanırım fılıstındı.. güzel bı mekandı.. ama sımdı pavyon deyınce pıslıkten başka bırsey gelmiyor ınsanın aklına

0|0
    0|0
  • İyi eğlenceler iyi vakit geçirmen dileğiyle 😄

1|0
    0|0
  • izmire bir daha ki gidişimi fuara denk getirsem iyi olacak eğlenceli gibi anlattınız

1|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • Soruya bak :S ne yemeliyim ne içmeliyim. Yaş kaç?

0|0
    1|0
  • Hayır gitmedim.

0|0
    0|0
  • Fuar bir gelenek gibidir izmirliler için gitmezsem olmaz her sene mutlaka en az bir kere giderim bu senede gittim eski yıllardaki gibi değil ama fuar fuardır git gez gör lunaparka git salonlarada uğra orda yabancı dostları gör dışarda dondurma ye kuğu bisikletine bin kaynamış darı ye

0|0
    0|0
  • Kalabalıklarda kendini kolla.. Her türden insan var oralarda.

0|0
    0|0
  • Valla bu sene gitmedim / gitmicemde heralde :S
    Gidecek birini ayarlayamadım :S

0|0
    0|0
  • zaman kaybı...

0|0
    0|0
  • Fuara en son 1999 da gitmistim

0|0
    0|0
  • cagıran olmadı :D

0|0
    0|0
  • gitmedim gerek yok

0|0
    0|0
  • Iyi güzel ya git kafana göre

0|0
    0|0
  • gidince sorunu güncelle ona göre bende gitcem birşey yoksa boşuna gitmiyim

0|0
    0|0
  • Yarın akşam gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gittimmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • orda olsam da gıtsem :)

0|0
    0|0
  • hemen kilisemiizn karısında olmasına ragmen bir kere bile gitmedim merak etmedim hiç

0|0
    0|0
    • nerde o kilise baby

• he he takıl sen o çevrede sen bar disko gece kulübü ara onları görürsün 14 tane kilise var izmirde hepside en merkezi yerde konak alsancak bornova karşıyaka hadi sana iyi eğlenceker

• Karsiyaka daki ST. Helen kilisesi <3

• Git doğal takıl sonuçta fuar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçen senelerde gitmiştim=_=

0|0
    0|0
Yükleniyor...