Kapat

Tarkan'ın en sevdiğiniz şarkısı hangisi?

Ülkemizin en önemli seslerinden çoğumuzun çocukluk, gençlik dönemimizin idolü olan Megastarımızın en sevdiğiniz şarkısı hangisi?
Benim için bu şarkı çok özeldir, Tarkan'ın dünyaya çapında ün yakaladığı şarkıydı. Videodaki yorumların çoğunun yabancı kişiler olması kendisiyle ayrı gurur duymama neden oluyor.

Güncellemeler:
Ödül aldığı an (bayrağı balkona asmıştım) :D
https://www.youtube.com/watch?v=ARCxyt9GS5o

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• www.youtube.com/watch
    Bütün şarkılarını çok severim lakin bu şarkı ile kendisinin ne kadar iyi bir şarkıcı olduğunu bence bir kere daha kanıtladı.. bu yüzden bunu paylaşmak istedim.. iyi dinlemeler :)

0|1
    0|0
    • Çok güzel yorumlamıştı cidden kalitesini daha fazla kanıtlayamazdı , teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu şarkısı çok güzel

0|1
    0|0
  • Tarkanın beğendiğim şarkısı kayıp

0|1
    0|0
    • Güzel şarkısı çok insan seçmekte zorlanıyor hepsi benim evlatlarım :)

• 😃😃😃

• Dudu dudu dilleri vardı Allah'ım ya :D ne çok oynardım onda

0|1
    0|0
    • Buyrun efem yeniden oynayabilirsiniz, nostalji yaşamanız dileğiyle :)
      https://www.youtube.com/watch?v=mtJGJP50zNw

• Hahha bunlar nasıl teklifler efenim :)

• Çok sanat ruhlu biriyim sizin gibi sanata saygısı olan bir bayana böyle bir teklif yapabilmek benim için onurdur leydim :)

• Dedikodu.

0|1
    0|0
    • Bu şarkısı aklıma bile gelmemişti bu da güzeldir :)

• Her şarkısını seviyorum ❤😊

0|1
    0|0
    • Seçmekte zorlanan bir vatandaşımız hak vermemek elde değil, hepsi birbirinden güzel hepsi benim evladım diyesi geliyor insanın :)

• Dudu

0|1
    0|0
    • İlkokulun son dönemlerine denk geliyordu bu şarkı benim için çok özeldir, yazlık tutmuştuk o yıl her yerde bu şarkı çalıyordu her dinlediğimde o güzel yazı hatırlarım :)

• Tarkan idoldü hangi erkek saç kesimi için ondan esinlenmedi :D Her berberde onun saç modellerini görürdük

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...