Behzat Ç niye yayınlanmıyor artık?

Ben izliyordum ne güzel 2 haftadır yok yayından mı kalktı acaba ?

0|0
11|28

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• o dizi de kendini çok bozdu. daha fazla bozmaz dedim; daha da bozdu. yok bu kadar olmaz dedik oldu :P

1|0
    0|0
  • Merak etme siyasi komplo teorileri üretmenize gerek yok, bilindik dizi seti olaylarından falan... Geçenlerde birisi Behzat Ç. yayınlanmıyor diye bi ton komplo teorisi dökmüştü ortaya, gül gül öldüm... :D

0|0
    0|0
  • link buyur la kalktığı falan yok yılbaşı dolayısıyla tüm diziler 2 3 bölüm çekmediler

0|0
    0|0
  • bende izliyordum bi ara şimdi kanıt a sardım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yayından kalktı bence..

0|0
    0|1
  • isabet olmuş

3|0
    1|4
  • Aradalar galıba

0|0
    0|0
  • ara verilmistir. baslar yakinda.

0|0
    0|0
  • Ara verdiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• başbakan Behzat ç aslında böyle biri değildi, hep at sırtındaydı diye bir açıklama yaptı sonra yayıncısı o şaşkınlıkla yeni bölüm çekmeyi unuttu diye biliyorum ..

1|0
    0|0
  • tamamen siyasi iktidar.

0|0
    0|0
  • Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi kısa bir aradan sonra yeniden ekranlara dönüyor.

Merakla beklenilen dizinin yeni bölüm yayın tarihi açıklandı.Açıklanan habere göre,Behzat Ç. 83.bölüm ile 18 Ocak Cuma 23.00′de Star Tv ekranlarında olacak.

Behzat Ç. hayranlarına duyurulur…

alinti: link

0|0
    0|0
  • Valla Son zamanlarda sıktı ve artık baydı deli gibi izlerdim bıkmadan ama bilmiyorum süresini kısalttılar devlet cok uğraştı diziyi kaldırmak için falan filan doğrusu iyice eskisi gibi olmamaya başladı bitcek zaten az bi bölüm kaldı sonunda da büyük ihtimal kafasına sıkıcak

0|0
    0|0
  • birsüre ara verdiler ama zaten kalkacak yayından çok sağolası hükümetimiz devlet sorunlarıyla pkk yla uğraşmak yerine dizilere saldırıyolar ya kaldıracaklar

0|0
    0|0
  • Bitmedi ama bitecek. Bu sezon son. Erdal abimizin tiyatrosu "Bir delinin hatira defteri" nden dolayi ara verdilerdi yanlis hatirlamiyosam.

1|0
    0|0
  • dizi kendinizi bozduğu zaman,o dizi gemi gibi yavaş yavaş batar.aşırı küfür,aşırı alkol sahneleri,karışık bilmece gibi senaryolar.dizide bir şöyle bir sıkıntı vardı,başörtüsülü olan figüranların tamamının uç kısmı açıktı.hiç türbanlı olduğunu görmedim.senarist ya da yönetmen aşırı derecede siyasi davranıyordu!

sevilmesinin en büyük nedeni gerçekçi olmasıydı.

0|0
    0|0
    • Gerçekçi mi :D

• behzat ç. önceki polisiyeleride biliyoruz. polisler resmen cami hocası gibi çalışıyorlar,hiç küfür ve dayak yoktu :D

behzat ç.

• seni kalbime gömdüm filmide baya güzeldi izlemeyenlere tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
  • ben de merakla bekliorum

0|0
    0|0
  • bu cuma var panpa aman kalkmasın behzat reis

0|0
    0|0
  • behzat ç.yi begeniyor musun diye sordugumda hayır diyenlerin hepsinin de akabe kömürü yaktıgını görüyorum ya la...

behzat ç. yayından kalkmadı, 18 ocakta tekrar yayında olacak azizim...

0|0
    0|0
  • yılbaşından sonra bir kaç hafta ara verdiler. Başlayacak bu hafta yeni bölümüyle

0|0
    0|0
  • bu cuma başlıyor 2 haftadır işler güçler ve behzat ç ara verdi anasını satim zaten 2 tane dizi izliyom onlarda ara verince sıkıldım geceleri erken uyumaya başladım :)

0|0
    0|0
  • başbakan sevmemiş. dava açmış "behzat hürremi düdüklüyo" diye. onlarda kaldırmışlar.

0|0
    0|0
  • ara vermişlerdi bu hafta başlıyor. işler güçler'de bu hafta başlıyor. kesintisiz devam eder yaz arasına kadar

0|0
    0|0
  • bu cuma var ama cok sıktı benı o dızı

1|0
    0|0
  • 18 ocakta yeni bölüm.

0|1
    0|0
  • tabi obejktif oldu ya demokrat oldu ya çekemdiler diziyi hemen tepesine bindiler faşistler

0|0
    0|1
  • Ne zamandan beri çıkmayınca unutmuşum o diziyi. :) Yayınlanmasını heyecanla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • 3 hafta ceza aldılar diye biliyorum

0|0
    0|1
  • Oyuncular paraları alamadılar

Yarın başlıyor tekrar reyiz

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi kalkmadiysa birsey olmaz umarim süper bi dizi laa. :-)

0|0
    0|0
  • Ara vermiştir. İşler güçlerde bi kaç hafta ara vermiş.

0|0
    0|0
  • Yayından kalkmadı bu hafta CUMA yeni bölümüyle ekranlarda.

0|0
    0|0
  • Bu hafta yeni bölüm var kısa bir ara verdiker buda benim canımı çok sıktı

0|0
    0|0
  • Şu cümlelerin sonuna anca La koyan adamlar değil mi. LEŞ bir dizi

0|0
    0|2
  • Kitaptan kopmaya basladilar. Bitse iyi olur.

0|0
    0|1
  • ara verdiler sanırım ben de bekliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...