Nudizm kûltûrûnû seven var mi? Nudist olmak ister miydiniz?

dünya çapında kendilerini "çıplaklık doğuştan gelen bir olgudur. neden giyinip de en güzel giysimizi, tenlerimizi saklayalım" sloganıyla pazarlamaya çalışan, insanoğlunun tabiatına aykırı gelen örtünmemeyi savunan, plajlarda, toplu alanlarda, kamplarda çıplak bir şekilde kendilerini teşhir eden, türkiye'de de epey ilgi görmüş kûltûre nudizm denir. Aradiniz da nudist var mi ya da olmak ister miydiniz?

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• "Eşhedu En La İlâhe İllâllah Ve Eşhedu Enne Muhammeden Abduhu Ve Resuluhu "

2|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok sacma o zaman insan icinde de sic dogal bir sey diye sicmak da dogustan gelen bir olgu :D

3|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Sapiklik sadece.. Nudist plajlarında insanlar herkesin gözü önünde hayvan gibi resmen ciftlesiyorlar.. Çirkinlik ve ahlaksızlık.. hayasizlik

0|0
    0|0
  • Öyle birini tanımadım ama uygun şartlarda çekinmem çıplaklıktan... Sonuçta örtünmek dinsel , toplumsal bir yönlendirmedir.. Ve ben her ikisine de karşıyım.

0|1
    0|1
  • turkıyede epey ılgı gormesının nedenı abazalıktandır. yoksa mını etek sort gıyen kıza hayvan gıbı bakarlar. turkıyede nudıst nasıl olunuyor, merak ettım acıklayabılır mısın?

0|0
    0|0
  • nudizm kültürü ne l*n 3-5 salağın çıplak gezmesiyle kültür mü oldu? rezillikten başka bişey değil o zaman -20 derecede de çıplak geziversinler ısınmaya çalışmasınlar arabaya binmesinler doğuştan araba yok teknoloji bilim yok nudist şapka takıyor l*n salak o kafa doğuştan şapkasız değil mi neden takıyorsun

0|0
    0|0
  • Kumaş çok para değil ve utanma duygusu gerek.

0|0
    0|0
  • Ahlaki Temellerin ve İç güdülerin Ayrımlaştığı bir düzende.
    Özgürlük boy gösterecekse, o toplumda devamlı sorunların olması kaçınılmaz.
    Değilim, ve Karşıyım.

0|0
    0|0
  • dal d. şak meydanda dolaşmaya nudizm denir.. hmmm. güzel akım

1|0
    0|0
  • Ee soğuk ne olacak

0|0
    0|0
  • Turkiyede ilgi gordugu faan yok dunyada da ilgi gormuyor uydurma simdi.. giysi dedigimiz sey aslinda insani guzellestirir !

0|0
    0|0
  • Sapiklik tabi ki

0|0
    0|0
  • hayır istemezdim bana ter böyle bir şey olmaz asla

0|0
    0|0
  • evet isterdim ama 2 sene önceki halimle isterdim şu an fiziğime güvenmiyorum

0|0
    1|1
  • şeytan allah cc kularını saptırma k için elinden geleni yapar her turlu yolu dener bu yollardan bir taneside başka larını kafirleri araya sokarak olur

bu anlatıgınız da onlar dan bir tanesidir düşünmeyin uzak durun allah korusun

0|0
    0|0
  • Türkiye buna hazır değil.

0|0
    0|0
  • Bu akımın en büyük katılımcıları hayvanlar. Hayvanlara katılmak isteyenlere engel yok.

1|0
    0|0
  • Nudist nudist konusma 😂😂

0|0
    0|0
  • Düşünce tarzı ama İslam'la bağlantısı yok

0|0
    0|0
  • isterdm ama ortam gerekli

0|0
    0|0
  • ben deist bir adamım... kız kardeşim olsa bana abiii ben nudistim ayırıp geziyorum mu diyecek?

0|0
    0|0
  • Kelim nudist sayilirmiyim

0|1
    0|0
  • Nudist değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalık, iyi ki değilim iyi ki Türkiyemde müslüman olarak doğmuşum bir kez daha şürkettim.

0|1
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0
  • Düşününce mantıklı ancak dünya genelinde uygulanmış ya da süre gelmiş olsa neyse...
    Ama bu saatten sonra olmaz. Bazı şeylerin kapatılması taraftarıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...