Kitap önerir misiniz arkadaşlar?

arkadaşlar bi kaç tane kitap almayı düşünüyorum neler önerirsiniz.akıcı olsun betimleyici gücü yüksek olsun.genelde macera ve korku romanları okurum bu tarz kitaplardan önerebilecekleriniz var mı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• J. Cristophe Grange' in kitaplarin oneririm korku olarak. Anlatimi guzel oldugu icin, okurken kopmazsin hic. Ozellikle Sisle Gelen Yolcu ve Taş Meclisi' ni cok begenmistim.

Macera fazla okumuyorum ama okuduklarimdan Clive Vussler / Hazine yi mutlaka oku derim. Kitap okumamis film izlemis gibi oluyorsun , o derece :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• İhsan Oktay Anar Amat

İhsan Oktay Anar Puslu Kıtalar Atlası

Shohei Ooka Ovadaki Ateşler

0|0
    0|0
  • açlık oyunları- suzanne collins seri halinde zaten 3 kitap var seride mükemmeldir

0|0
    0|0
    • filmi güzeldi umarım kitaplarıda öyle çıkar sipariş ettim bakalım :)

• ben kitabı okudukdan sonra izlemiştim filmi ve hiç tatmin olmamıştım çok daha etkiliyci oldugunu garanti edebilirim kitabın :)

• acayip fantaizlerle dolu bi cinayet romanı tavsiyem var.polisiye demek daha doğru olur heralde.karışık işte.kelimelerle anlatılabilecek türden bir kitap değil.gerçekten olaylara bakış açınızı bile değiştirebiliyor.ismine gelirsek de Mario Mazzanti - - ŞAH MAT..

0|0
    0|0
  • kinyas ve kayra

0|0
    0|0
    • ilgimi çekti bakıyorum netten.sağolasın :)

• ihsan oktay anar ın kitaplarını ben de okudum, harikadır dediğin gibi

siyah lale yi bilmiyorum, bakayım

sen de sağ ol

• ne demek asıl ben cok teşekkür ederim

• Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna

0|0
    0|0
  • dan brown her kitabı

0|0
    0|0
Yükleniyor...