En sevdiğiniz Hint Filmi?

Hint filmi sevmiyosanız hint filmi sevmem yazmanıza gerek yok yorum yapmazsanız anlarım 😄

0|0
22|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Bir tane değil ki. Hangi birini sayayım :D

0|0
    0|0
    • Yapmasaydın 😄😄😄

• "En sevdiğiniz hint filmleri" ni sordun :(

• Hiç izlemedim hiçbir fikrimde yok aamir khan mı ne varmış onun hayranları çok galiba türkiyede size soruyorum eyy hint sineması neyi varlan bu herifin uçan halısımı var türkleri çokmu seviyo atatürkün kankasımıymış neci bu herif açıklayın bana :D

0|0
    0|0
    • Filmleri çok kaliteli ciddi anlamda hem eğlenceli hem duygusal ve mutlaka ders verir küfür cinsellik ahlaksızlık olmaz filmlerinde ve de müslüman ya belki insanlar kendine yakın görüyodur ve ülkesi için çok şeyler yapıyo program yapıyo ülkedeki sorunları dil getiriyo ve aşırı mütevazi bir inanmış bir türk hayranı mektup yazmış cevap

• Bu arada adam 50 yaşında belki 50 olup üniversiteli rolünde oynayabildiği için de seviliyo olabilir 😄 ben ciddi anlamda sinemasever biriyim ve 3 idiots hayatımda izlediğim en iyi filmlerden aamirin en sevdiğim filmi 3 idiots bugün izlersen bana yorumunu söyler misin?

• Hint filmisinlerden tiksindiğim kadar bir de Fransız filmleri var. Zavallı Alıen serisini de madara etti pis fransızlar.

0|0
    4|0
    • Önyargı bence kendini sadece hollywoodla sınırlandırmamalısın hollywoodun da çok kötü filmleri var

• Yani otu moku ne olsa izliyom diyosun apla. God 4 You.

• Hayır niye kendimi sınırlandırayım hepsinin en iyilerini izliyorum ne kadar sığ düşünüyosun seninle tartışamam bile

• Ghajini 3 idiots P. K Milyoner

0|0
    0|0
    • Milyoner hint yapımı olmayan bir hint filmi diğer 3ü de aamirin klasik mükemmel filmleri

• Hintlerin dram filmleri fazla iyi oluyor. En sevdigim açik ara black filmidir.

0|0
    0|0
  • ghajini

0|0
    0|0
  • 3 idiots la My Name is Khan harika ötesi filmler. Ama seçeceksem 3 İdiotsu seçeyim :)

0|0
    0|0
  • Milyoner :D

0|0
    0|0
  • Tom ve Jerry

0|0
    0|0
  • aamir khan ın filmlerinin hepsi

0|0
    0|0
  • ghajini tartışmasız

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
  • Pk en sevdiğim

0|0
    0|0
  • P. K. ama genel olarak hint filmi izlemiyorum

0|0
    0|0
    • Tavsiye ederim çok güzel filmleri oluyo özellikle aamir ve shahrukhun

• Dhoom 1,2,3 iyidir

0|0
    0|0
    • Ben de severim o seriyi

• ben en çok sirkin galasında Malang şarkısını söylerlerken sahne performansından etkilenmiştim büyüleyici bir performans efektler ışıklar oyunculuk her şeyiyle çok iyiydi hala ara sıra açar malang şarkısını klipli olarak izlerim youtube da :)

• Ben her hint filmindeki müzikleri açar dinlerim malang da çok gösterişli ve güzeldi

• Aamir khan filmlerinin hepsi :)

0|0
    0|0
  • az once kal ho na ho bitti.. SHK ya hayranim.. adam harika birsey

0|0
    0|0
    • Ben de çok severim 2. En sevdiğim hintli adı üstünde king khan

• ölmeden once birkez evine gelicem paro... yazarken hem o muzik aklima geldi hemde tuylerim diken diken oldu..

• Son koşma sahnesi efsaneydi

• 3 Idiots :) okula iyice uzaklasmistir beni

0|0
    0|0
  • Benim adım Khan

1|0
    0|0
  • 5 idiots

0|0
    0|0
  • P. K.

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • Avara ( umarim dokru yazmisimdir adini)

0|0
    0|0
  • hint keneviri :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...